منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • BetterData از بلاک چین برای کمک به ایجاد داده های مصنوعی بهتر استفاده می کند • TechCrunch

BetterData از بلاک چین برای کمک به ایجاد داده های مصنوعی بهتر استفاده می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
BetterData از بلاک چین برای کمک به ایجاد داده های مصنوعی بهتر استفاده می کند • TechCrunch

مثل جهانی از آنجایی که چشم انداز نظارتی حریم خصوصی داده ها به طور فزاینده ای پیچیده و باریک می شود، تیم های مهندسی که به دنبال استفاده از داده های ساختار یافته برای بهبود محصولات خود هستند و مدل های هوش مصنوعی مجبور می شوند از حلقه های زیادی عبور کنند تا مطابقت خود را حفظ کنند.

BetterData، که در مسابقه استارت آپی TechCrunch Disrupt SF Battlefield راه اندازی شد، با هدف کمک به مشتریان در تولید سریع داده های ساختار یافته و ترکیبی به گونه ای است که تیم های فنی بتوانند بدون ماه ها انتظار با داده ها به روشی سازگار کار کنند تا مجوز استفاده از داده های واقعی کاربر را دریافت کنند. یا خودشان تولید کنند.

محصول این شرکت به تولید داده‌های هوش مصنوعی به روشی ایمن کمک می‌کند که به مشتریان امکان می‌دهد داده‌های واقعی کاربر را آپلود کنند و بدون کپی از داده‌ها روی سرورهای BetterData به صورت ایمن انتقال و تبدیل کنند. داده‌های کاربر توکن‌سازی می‌شوند و در یک بلاک چین ذخیره می‌شوند که فقط با کلیدهای رمزگذاری خصوصی کاربر قابل دسترسی است.

BetterData از بلاک چین برای کمک به ایجاد داده های مصنوعی بهتر استفاده می کند • TechCrunch

اعتبار تصویر: BetterData

یک کپی تولیدی از داده‌ها، ویژگی‌های کلیدی داده‌های ساختاریافته اصلی را در حالی که اطلاعات را ناشناس و درهم می‌کند، حفظ می‌کند. این به تیم‌ها اجازه می‌دهد تا مدل‌هایی را آموزش دهند و محصولاتی بسازند که بتوانند داده‌های کاربر ارگانیک را تجزیه و تحلیل کنند، اما به آنها کمک می‌کند از فرآیندهای بوروکراتیک طولانی که اغلب برای دسترسی به داده‌های کاربر مورد نیاز است، اجتناب کنند.

بنیانگذاران استارتاپ، مدیرعامل Uzair Javaid و CTO Kevin Yee در تولید داده های هوش مصنوعی و امنیت بلاک چین تخصص دارند. آنها در برنامه Entrepreneur First در سنگاپور ملاقات کردند.

این دو تا کنون 770000 دلار کمک مالی و کمک های مالی جمع آوری کرده اند و در حال تکمیل مراحل رشد بذر هستند.

یی در مصاحبه با TechCrunch گفت: “ما با صدها تیم داده صحبت کرده ایم… و همه آنها با مشکل دسترسی به داده ها روبرو هستند.” دسترسی به داده‌ها تحت قوانین حفاظت از داده‌ها زمان زیادی طول می‌کشد.

BetterData از بلاک چین برای کمک به ایجاد داده های مصنوعی بهتر استفاده می کند • TechCrunch

اعتبار تصویر: TechCrunch

این شرکت روی صحنه اعلام کرد که بتا خصوصی را پس از تعدادی برنامه آزمایشی موفق گسترش خواهد داد. BetterData به طور خاص برای مشتریان در جهان خدمات مالی بانکی و بیمه (BFSI) و همچنین تیم‌های داده و هوش مصنوعی در شرکت‌های فناوری طراحی شده است.

بله و Javaid امیدوار است که محصول آنها نه تنها به این تیم ها کمک کند تا با قوانین رو به گسترش حریم خصوصی داده ها مطابقت داشته باشند، بلکه می تواند به آنها کمک کند از حملات و نشت داده ها از طریق استفاده از رمزگذاری و بلاک چین جلوگیری کنند. عنصر بلاک چین همچنین به مشتریان این امکان را می دهد که یک گزارش دسترسی غیرقابل تغییر و یک تفکیک کامل از سلسله داده ها داشته باشند تا بتوانند اطمینان حاصل کنند که هرگز از داده ها سوء استفاده نمی شود.

در حال حاضر، محصول این شرکت به طور انحصاری بر روی پردازش و تولید داده های ساختاریافته متمرکز است، اما در حالی که آنها عملکرد خود را ایجاد می کنند، قصد دارند با استفاده از مدل های پردازش زبان طبیعی، تولید داده های متنی را آغاز کنند. آنها قصد دارند تا پایان سال جاری نسخه بتای عمومی راه حل سرویس ابری خود را منتشر کنند.