منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Area 120، انکوباتور داخلی Google، به شدت تحت تاثیر اخراج‌های گسترده Alphabet قرار گرفت • TechCrunch

Area 120، انکوباتور داخلی Google، به شدت تحت تاثیر اخراج‌های گسترده Alphabet قرار گرفت • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Area 120، انکوباتور داخلی Google، به شدت تحت تاثیر اخراج‌های گسترده Alphabet قرار گرفت • TechCrunch

Area 120، انکوباتور داخلی Google، به شدت تحت تاثیر اخراج‌های گسترده Alphabet قرار گرفت • TechCrunch

Area 120، انکوباتور داخلی Google که مسئول محصولاتی مانند چک، جداول، استک و ThreadBite است، به طور قابل توجهی تحت تأثیر اخراج‌های بزرگ‌تر در شرکت مادر Google Alphabet قرار گرفته است. یکی از سخنگویان از طریق ایمیل به TechCrunch می‌گوید که اکثر تیم Area 120 “به تدریج کنار گذاشته شده‌اند” و تنها سه پروژه از این بخش اواخر امسال به حوزه‌های محصول اصلی گوگل منتقل خواهند شد.

این سخنگو نگفت که کدام پروژه های مشخص در حال بسته شدن یا تکمیل شدن است. Area 120 قبلاً آزمایش‌کننده‌هایی مانند پلت‌فرم ویدیویی محل کار ThreadIt، بازار طیف Orion، اسکنر اسناد Stack و موارد دیگر را انکوبه کرده بود. در هر زمان معین، معمولاً حدود 20 پروژه در حال انجام بود، اگرچه همه آنها علنی نشدند.

به کارمندان آسیب دیده ایالات متحده اطلاع داده شده است. [of layoffs at Area 120]سخنگوی وزارت امور خارجه افزود، اما در کشورهای دیگر این روند طولانی تر خواهد بود و تابع قوانین و رویه های محلی است. «شریک مدیریتی ما در منطقه 120 در شرکت باقی می ماند.»

Area 120 توسط Alphabet و مدیر عامل گوگل، Sundar Pichai در مارس 2016 با هدف ایجاد برنامه‌ها و سرویس‌های آزمایشی که بعداً می‌توانند در موتورهای سود ثابت قرار گیرند، تأسیس شد. در طول سال ها، این بخش تعدادی از محصولات موفق از جمله پلتفرم بازی HTML5 GameSnacks (اکنون با Google Chrome یکپارچه شده است)، یک پلتفرم مبتنی بر هوش مصنوعی برای تبلیغات مکالمه AdLingo (که به Google Cloud) و پلتفرم‌های ویدیویی روی آوردند شلوار و Shoploop (که به جستجو و خرید گوگل رفت).

منطقه 120 در سال 2021 تحت یک سازماندهی مجدد قرار گرفت، جایی که گروه به بخش جدیدی از آزمایشگاه‌های Google به رهبری Clay Bavor منتقل شد، جایی که در کنار سایر تلاش‌های امیدوارکننده Google مربوط به واقعیت افزوده، واقعیت مجازی و کنفرانس ویدیویی زندگی می‌کرد. بعد اخراج شد. سپتامبر گذشته، گوگل نیمی از پروژه های Area 120 را لغو کرد و کارکنان این برنامه را به میزان قابل توجهی کاهش داد.

یک منبع قبلاً به TechCrunch گفته بود که منطقه 120 پس از دور قبلی اخراج، کمتر از 100 کارمند دارد. گوگل تایید این شماره را رد کرد.