منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Apis در حال مذاکره برای حمایت از fintech Money View به ارزش ۱ میلیارد دلاری با وجود رکود بازار • TechCrunch

Apis در حال مذاکره برای حمایت از fintech Money View به ارزش ۱ میلیارد دلاری با وجود رکود بازار • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Apis در حال مذاکره برای حمایت از fintech Money View به ارزش ۱ میلیارد دلاری با وجود رکود بازار • TechCrunch

Apis در حال مذاکره برای حمایت از fintech Money View به ارزش ۱ میلیارد دلاری با وجود رکود بازار • TechCrunch

دو منبع آگاه به تک‌کرانچ گفتند که مانی ویو هند در حال مذاکره برای جذب دور جدیدی از بودجه با ارزش‌گذاری تک‌شاخ است تا جامعه فین‌تک محلی را تقویت کند که تحت تأثیر دستورالعمل‌های سخت‌گیرانه بانک مرکزی و بحران مالی قرار گرفته است. ماه های اخیر

به گفته این منابع، Apis Partners به ​​دنبال هدایت یک دور سرمایه گذاری در حدود 125 تا 150 میلیون دلار در استارت آپ مستقر در بنگلور با ارزش حدود 1 میلیارد دلار است. این منابع که به شرط ناشناس ماندن در مورد اطلاعات غیرعمومی صحبت کردند، هشدار دادند که دور سری E نهایی نشده است، بنابراین شرایط معامله همچنان ممکن است تغییر کند.

شرکای Apis، مانی ویو و بنیانگذاران استارت آپ به درخواست نظر برای اظهار نظر در عصر چهارشنبه به وقت محلی پاسخ ندادند.

این استارت‌آپ هشت ساله که در ماه مارس سال جاری در دور سرمایه‌گذاری سری D ارزشی معادل 615 میلیون دلار داشت، به افرادی که نمی‌توانند از اعتبار بانک‌ها و سایر موسسات مالی استفاده کنند، وام ارائه می‌دهد. این استارت آپ در گذشته گفته بود که اکثر مشتریانش در شهرها و شهرهای کوچک هند زندگی می کنند.

هند یکی از کشورهایی است که در زمینه دسترسی به اعتبار به میان می آید. بیش از 70 درصد از وام های اعطایی شده توسط بانک ها تنها به 10 درصد ثروتمندترین هندی ها تعلق می گیرد.

کمتر از 5 لیتر درآمد دارند [$6,070] سالانه مانی ویو قصد دارد با ارائه پیشنهادات وام شخصی به مشتریان خود از طریق داده های قوی و مدل ارزیابی ریسک، این شکاف اعتباری را پر کند. مدل‌های داده اختصاصی این شرکت ارزیابی ریسک 360 درجه‌ای را ارائه می‌کند که امکان وام دادن به بخش‌هایی را فراهم می‌کند که کمتر از آنها استفاده می‌شود.

بنیانگذار پونیت آگاروال در بیانیه مطبوعاتی در ماه مه گفت که مانی ویو – که Ribbit Capital، Tiger Global و Accel را در میان حامیان فعلی خود به حساب می‌آورد، برای بیش از یک سال سودآور بوده است و در مسیر دستیابی به نرخ درآمد سالانه حدود 80 دلار است. میلیون دلار

آگاروال در بیانیه ای مطبوعاتی در ماه می گفت: «در عصر کسب و کارهای پول سوز، ما یکی از معدود استارت آپ های فین تک هستیم که بیش از یک سال سودآور بوده است.

بحث های جدید تامین مالی آن در زمانی انجام می شود که فعالیت معاملات در بازار جنوب آسیا به شدت کاهش یافته است زیرا سرمایه گذاران در نوشتن چک های جدید و ارزیابی مدل های پذیره نویسی خود پس از سقوط ارزش گذاری شرکت های بورسی محتاط شده اند.

بر اساس پلتفرم اطلاعات بازار Tracxn، استارت آپ های هندی در سه ماهه منتهی به سپتامبر 3 میلیارد دلار جذب کردند که 57 درصد نسبت به سه ماهه قبل و 80 درصد کمتر از سال قبل است.