منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 5 دقیقه کارمندان شما را هر بار چند دقیقه بهتر می کند • TechCrunch

5 دقیقه کارمندان شما را هر بار چند دقیقه بهتر می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
5 دقیقه کارمندان شما را هر بار چند دقیقه بهتر می کند • TechCrunch

5 دقیقه کارمندان شما را هر بار چند دقیقه بهتر می کند • TechCrunch

اگر تا به حال مجبور شده اید ویدیوهای آموزشی شرکتی را تماشا کنید در حالی که احساس می کنید اراده شما برای زندگی به آرامی از تمام منافذ بدن شما تخلیه می شود، یک استارتاپ جدید خبرهای خوبی برای شما دارد. 5Mins که خود را “TikTok آموزش در حین کار” توصیف می کند، اخیراً یک دور بودجه جمع آوری کرده است تا بتواند کمی آموزش در حین کار را به دنیایی با کمبود توجه بیاورد. این شرکت در حال اضافه کردن گیمیفیکیشن، ویژگی‌های اجتماعی و «شخصی‌سازی هوشمند» است.

این پلتفرم ادعا می کند که در حال حاضر پایگاه داده قابل توجهی از بیش از 15000 درس سبک دارد، که ادعا می کند بیش از صد موضوع محتوا را پوشش می دهد که طیفی از مهارت های فنی و نرم را در بر می گیرد.

این شرکت یک دور 5.7 میلیون دلاری را در ارزیابی 16 میلیون دلاری پیش از پول جمع آوری کرد. این دور توسط AlbionVC با Chalfen Ventures، Edenred Capital، Portfolio Ventures و Blue Lion Global رهبری شد. می گوید که از زمان راه اندازی در مارس 2022، بیش از 100000 بازدید آموزشی جمع آوری کرده است و درآمد تکراری آن 20 برابر شده است.

5Mins توسط Saurav Chopra – که قبلاً یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل پلتفرم پیشرو تعامل کارکنان Perkbox بود، تأسیس شد.

چوپرا یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت چوپرا در مصاحبه ای با TechCrunch گفت: “مأموریت ما کمک به شرکت ها برای ایجاد فرهنگ یادگیری است تا کارکنان آنها بتوانند پتانسیل واقعی خود را باز کنند، و ما راه طولانی را در مدت زمان کوتاهی پیموده ایم.” . ما در حال ساختن اولین ابربرنامه جهانی یادگیری هستیم که شرکت‌ها در هر اندازه می‌توانند از آن برای ارتقاء مهارت همه، بهبود حفظ کارکنان و ایجاد نوآوری استفاده کنند.»

این شرکت در تلاش است تا با ارائه بهترین مجموعه ابزار ممکن به SMB ها و شرکت های متوسط ​​​​فروشنده برای باز کردن پتانسیل تیم های خود، زمینه را برای یادگیری و توسعه کارکنان فراهم کند. هدف تراز کردن فرآیند توسعه استعدادها است.

چوپرا می‌گوید: «اگرچه شرکت‌های کوچک و متوسط ​​و شرکت‌های بازار متوسط ​​هرگز بودجه توسعه استعدادهای شرکت‌های بزرگ را نخواهند داشت، اما با 5 دقیقه ما مؤثرترین ابزارهای L&D را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهیم تا کارمندانشان را درگیر و برای مدت طولانی‌تری حفظ کنند». «آنچه که برای من روشن شد وقتی که Perkbox را افزایش دادم و به هزاران کارفرما خدمت کردم این بود که نه. 1 دلیل اینکه کارکنان شرکت را ترک می کنند عدم رشد و توسعه است و این نیز یکی از مهمترین معیارهای انتخاب محل کار به خصوص برای کارمندان Gen Z و Millennial بود. بدون ابزارهای توسعه مناسب، شرکت های کوچک و متوسط ​​و شرکت های متوسط ​​در معرض خطر عقب ماندن در نبرد برای استعداد قرار می گیرند.

طی 18 تا 24 ماه آینده، این شرکت بر روی ایجاد تیم خود، بردن شرکت به کشورهای بیشتر و عمودی‌ها، و ایجاد مجموعه‌ای قوی‌تر از معیارها برای مشاهده اثربخشی پلتفرم بر نتایج تجاری متمرکز است.

ما دوست داریم 5Mins به یک همراه یادگیری روزانه برای کارمندانی در سراسر جهان تبدیل شود که از رشد و توسعه ای که در خود می بینند به دلیل استفاده از این پلتفرم احساس انگیزه و قدرت می کنند. اگر به این هدف دست یابیم، معتقدیم که به تغییر صدها هزار شرکت و در نتیجه جامعه کمک کرده ایم.» چوپرا چشم انداز بلندمدت خود را برای شرکت بیان می کند. با توجه به اینکه رشد و توسعه یکی از دلایل اصلی پیوستن یا ترک یک شرکت کارکنان است، ما می‌خواهیم کارمندان بتوانند شرکت‌هایی را نه تنها بر اساس نتایج Glassdoor خود، بلکه بر اساس رشدی که می‌توانند ببینند انتخاب کنند. “

کنجکاو بودم که بنیانگذار از استفاده از محصول خودش چه آموخته است.

«مانند هر بنیان‌گذار پشت صحنه‌ای که میلیون‌ها کار برای انجام دادن دارد، وقت گذاشتن برای یادگیری (۵ دقیقه پیش) به معنای صرف ساعت‌ها از عصرها و آخر هفته‌ها برای تحقیق و یادگیری از بهترین محتوای مرتبط با کسب‌وکار، تیم‌های ما و من بود. سپس آن محتوا را آماده می‌کردم و با تیم به اشتراک می‌گذاشتم که ممکن بود وقت تماشای کامل آن را نداشته باشند.» با محتوای بسیار باکیفیت از رهبران و مربیان در زمینه رهبری، رشد، توسعه فرهنگ و طراحی سازمانی که در قالبی کوتاه در دسترس است و می‌تواند فوراً با تیم ما به اشتراک گذاشته شود، 5 دقیقه به بخشی جدایی ناپذیر از سفر یادگیری برای کل تجارت تبدیل شده است. ، که به ما کمک می کند همزمان با رشد کسب و کار، رشد کنیم.”