منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 4 نکته برای یافتن بودجه متناسب با کسب و کار شما • TechCrunch

4 نکته برای یافتن بودجه متناسب با کسب و کار شما • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
4 نکته برای یافتن بودجه متناسب با کسب و کار شما • TechCrunch

4 نکته برای یافتن بودجه متناسب با کسب و کار شما • TechCrunch

واقعیت ها هستند روشن: استارت‌آپ‌ها به‌طور فزاینده‌ای برای تامین بودجه مشکل پیدا می‌کنند، و حتی تک‌شاخ‌ها هم در گوشه و کنار به نظر می‌رسند، و بسیاری از آنها هم سرمایه و هم خروجی واضح ندارند.

اما دور سرمایه تنها راهی نیست که یک شرکت می تواند پول جمع کند – گزینه های جایگزین و سایر گزینه های تامین مالی غیر کاهش دهنده اغلب نادیده گرفته می شوند. زمانی که روی رشد تمرکز کرده اید و می توانید از سرمایه ای که در دسترس دارید، بازگشت سرمایه را مشاهده کنید، پرداخت بدهی می تواند تصمیم درستی باشد.

همه تأمین‌کنندگان سرمایه یکسان ایجاد نمی‌شوند، بنابراین جستجوی بودجه ساده نیست بیمه سرمایه، پایتخت. این موضوع یافتن منبع مالی مناسبی است که هم متناسب با کسب و کار و هم با نقشه راه شما باشد.

در اینجا چهار نکته وجود دارد که باید در نظر داشته باشید:

آیا این نیازهای من را برآورده می کند؟

به راحتی می توان آن را بدیهی دانست، اما تامین بودجه با یک طرح تجاری شروع می شود. تا زمانی که برنامه مشخصی برای نحوه استفاده از آن نداشته باشید، به دنبال بودجه نباشید. به عنوان مثال، آیا برای تأمین مالی رشد یا برای عملیات روزانه خود به سرمایه نیاز دارید؟ پاسخ نه تنها باید بر میزان سرمایه ای که به دنبال آن هستید، بلکه بر نوع شریک مالی که به دنبال آن هستید نیز تأثیر بگذارد.

با یک برنامه خاص شروع کنید و مطمئن شوید که با ساختار تامین مالی شما مطابقت دارد:

  • شرایط بازپرداخت را با استفاده مورد انتظار خود از بدهی مطابقت دهید.
  • نیازهای سرمایه در گردش را با نیازهای سرمایه رشد متعادل کنید.

این قابل درک است که به یک فرآیند تأمین مالی یکباره امیدوار باشیم که دور بعدی را بسیار پایین‌تر راه‌اندازی کند، اما ممکن است در بلندمدت گران‌تر از آن چیزی باشد که تصور می‌کنید.

مدت بازپرداخت شما باید به اندازه ای باشد که بتوانید سرمایه را مستقر کنید و بازگشت ها را ببینید اگر اینطور نیست، ممکن است متوجه شوید که اصل وام را پرداخت می کنید.

به عنوان مثال، فرض کنید که برای ورود به یک بازار جدید تأمین مالی کرده اید. شما قصد دارید تیم فروش خود را برای حمایت از این حرکت و توسعه جریان نقدی مورد نیاز برای پرداخت وام گسترش دهید. مشکل اینجاست که توسعه اجاره جدید ماه ها طول می کشد.

اگر دلتای کافی بین شروع افزایش و شروع پرداخت وجود نداشته باشد، قبل از اینکه فروشنده جدید بتواند درآمد کسب کند وام را بازپرداخت می‌کنید تا به شما امکان می‌دهد بازگشت سرمایه را در مبلغی که دارید مشاهده کنید. قرض گرفته شده است.

موضوع دیگری که باید در نظر گرفت: اگر به جای رشد، عملیات مالی را تامین می‌کنید، نیاز به سرمایه در گردش ممکن است میزانی را که می‌توانید به کار بگیرید کاهش دهد.

فرض کنید هزینه تبلیغات خود را تامین می کنید و قصد دارید 200000 دلار در چهار ماه آینده اختصاص دهید. اما پرداخت‌های وام MCA که برای تأمین مالی آن هزینه‌ها تضمین کرده‌اید، به درآمد شما وارد می‌شود و وام با حداقل 100000 دلار میثاق نقدی محدود می‌شود. شما 200000 دلار سرمایه دریافت کرده اید، اما فقط می توانید از نیمی از آن استفاده کنید.

با 100000 دلار از بودجه شما در یک حساب نقدی، تنها نیمی از وام برای سوخت عملیات استفاده می شود، به این معنی که بعید است به هدف رشد خود برسید. بدتر از آن، از آنجایی که شما فقط می توانید نیمی از وام را بپردازید، هزینه سرمایه شما عملاً دو برابر آن چیزی است که برنامه ریزی کرده بودید.

آیا این مقدار در حال حاضر برای من مناسب است؟

ملاحظات دوم، متعادل کردن میزان سرمایه ای است که برای عمل کردن به اهداف کوتاه مدت خود نیاز دارید در مقابل آنچه که معقولانه انتظار دارید ارائه کنید. اگر مقدار بودجه ای که می توانید دریافت کنید برای حرکت دادن سوزن کافی نباشد، ممکن است ارزش تلاش را نداشته باشد.