منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 2 مدل تسلا پس از کاهش 20 درصدی قیمت توسط شرکت، واجد شرایط دریافت اعتبار مالیاتی خودروهای برقی هستند • TechCrunch

2 مدل تسلا پس از کاهش 20 درصدی قیمت توسط شرکت، واجد شرایط دریافت اعتبار مالیاتی خودروهای برقی هستند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
2 مدل تسلا پس از کاهش 20 درصدی قیمت توسط شرکت، واجد شرایط دریافت اعتبار مالیاتی خودروهای برقی هستند • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت شبانه‌روز به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

تیمی که به CES رفت پشت میزهای خود بازگشته است. اگر انبوه داستان ها را از دست دادید – یا نتوانستید با آنها همراه شوید – برایان گزارشی شگفت‌انگیز در CES 2023 نوشت. این را بررسی کنید و مطمئن خواهید بود که هیچ چیز مهمی را از دست نداده‌اید، زیرا صندلی راحتی مورد علاقه‌تان و کتابی را در دست گرفته‌اید تا آخر هفته در آن جا بمانید. – کریستین و حاجی

3 تاپ برتر TechCrunch

  • فیلم اسلشر اما IRLتسلا دوباره قیمت های خود را، این بار برای خریداران آمریکایی، تا 20 درصد کاهش داد. کرستن گزارش ها. او نوشت: این پایه پایین‌تر جدید، که به زیر 55000 دلار می‌رسد، “مهم است زیرا به خریداران اجازه می‌دهد تا از اعتبار مالیاتی فدرال 7500 دلار واجد شرایط باشند.”
  • پنجه ها بیرون آورده شده است: استارت‌آپ فین‌تک Mayfair با حمایت 10 میلیون دلاری سرمایه‌گذاری از سوی سرمایه‌گذارانی مانند تایگر گلوبال، APR پربازده خود را برای کسب‌وکارها آغاز کرد. مری ان اطلاعات بیشتری در مورد اینکه چگونه شرکت می تواند چنین نرخ بهره بالایی را ارائه دهد وجود دارد.
  • اگر A، پس B: مانیش در مورد هشدار گوگل در هند می نویسد که اگر حکم ضد انحصار باقی بماند، تهدیدی برای امنیت ملی و افزایش قیمت دستگاه های اندرویدی در منطقه خواهد بود.

استارت آپ ها و VC ها

به نظر می رسد SPAC ها هنوز کاملاً مرده نیستند، زیرا World View، یک شرکت که بالن های استراتوسفری را برای رصد زمین و گردشگری توسعه می دهد، به بازارهای عمومی می رود. آریا گزارش ها. این شرکت روز جمعه اعلام کرد که با شرکت خرید ویژه (SPAC) Leo Holdings Corp ادغام خواهد شد. دوم در یک معامله 350 میلیون دلاری در حالی که به دنبال ایجاد چیزی است که آن را “اقتصاد استراتوسفر” می نامد.

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم:

به تخمین 2021 خود نخواهید رسید

2 مدل تسلا پس از کاهش 20 درصدی قیمت توسط شرکت، واجد شرایط دریافت اعتبار مالیاتی خودروهای برقی هستند • TechCrunch

اعتبار تصویر: nfsphoto (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

به گفته جرمی آبلسون و ژاکوب سوننبرگ از سرمایه گذاران ایروینگ، بسیاری از بنیانگذارانی که به ارزیابی های سال 2021 خود دلبسته اند، اگر نگوییم اکثر آنها، در یک فانتزی زندگی می کنند.

برای این پست TC+، آنها “ریاضی ساده ای را که در پس آن است که چقدر طول می کشد تا شرکت ها قیمت گذاری اولیه IPO های خود را نسبت به ارزش گذاری های قبلی خود در سال 2021 ثابت کنند” بررسی کردند.

شرکت هایی با رشد سالانه 75 درصدی «می توانند بحث را سرگرم کنند»، اما «اگر زیر 30 درصد رشد کنید، احتمال خوبی وجود دارد که رشد ارزش گذاری 2021 شما غیرممکن باشد».

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

آیا در حال حاضر در پاریس قدم می زنید؟ خوب، این ممکن است آخرین بار شما باشد. رومین نگاهی طولانی دارد به اینکه اسکوترها در پاریس چگونه بر سر دوراهی قرار دارند، زیرا این شهر در نظر دارد تمدید قرارداد با سه شرکت را متوقف کند یا خیر. همانطور که مایکل اسکات گفت: “کمربندهای ایمنی خود را ببندید، ناهموار خواهد شد.”

در همین حال، سارا و کرستن همراه با یک حرکت جمع‌آوری اخبار مستقر در توکیو، SmartNews، 40 درصد از کارکنان خود را در ایالات متحده و چین کاهش داده است.

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم: