منو سایت

یادداشت های پس از استراحت • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
یادداشت های پس از استراحت • TechCrunch

به The Interchange خوش آمدید! اگر این را در صندوق پستی خود دریافت کردید، از ثبت نام و رای اعتماد شما سپاسگزاریم. اگر این مطلب را به عنوان یک پست در سایت ما می خوانید، لطفا ثبت نام کنید اینجا بنابراین شما می توانید آن را به طور مستقیم در آینده دریافت کنید. هر هفته نگاهی به داغ‌ترین اخبار فین‌تک هفته قبل خواهم داشت. این شامل همه چیز می شود، از دورهای تأمین مالی گرفته تا روندها، تجزیه و تحلیل یک فضای خاص تا نظرات داغ در مورد یک شرکت یا پدیده خاص. اخبار فین‌تک زیادی وجود دارد، و وظیفه من این است که با آن‌ها همراه باشم – و آن‌ها را بفهمم – تا بتوانید در جریان باشید. – مری ان

سلام! من این خبرنامه را پس از شرکت در Disrupt در سانفرانسیسکو این هفته در هواپیمای بازگشت به خانه به آستین می نویسم. این اولین اختلال IRL من بود، و با وجود اینکه من در تیم هستم و از تمام برنامه ریزی ها و آماده سازی های پشت صحنه آگاه هستم، هنوز از این که چقدر حرفه ای و خوب انجام شده بود شگفت زده شدم. ما حدود 10000 شرکت‌کننده، تعداد زیادی پانل و سخنران عالی، مخاطبان درگیر و رقابت فوق‌العاده هیجان‌انگیز Battlefield از جمله موارد دیگر داشتیم.

اما من خسته هستم، پس به خاطر داشته باشید که این خبرنامه ممکن است کمی مختصر باشد. 🙂

من این افتخار را داشتم که کل برنامه را با ضبط پادکست Equity LIVE با الکس ویلهلم و ناتاشا ماسکرناس شروع کنم، جایی که ما اخبار جدید هیجان انگیزی را در مورد Domm Holland، یکی از بنیانگذاران استارتاپ پرداخت با یک کلیک Fast به اشتراک گذاشتیم. ما به جای اینکه همدیگر را در زوم ببینیم، شخصاً یک ضبط انفجار مطلق داشتیم. با تشکر از همه کسانی که امروز صبح خیلی زود شرکت کردند!

سپس در روز چهارشنبه پانلی با عنوان “چگونه بدون از دست دادن ذهن و مسیر خود مسابقه دهید” را مدیریت کردم. اریک گلیمن، مدیر عامل Ramp و Tejo Cotte، بنیانگذار Airbase، ورزش های خوبی بودند و به Ruth Fox Blader شگفت انگیز Anthemis پیوستند تا در مورد چگونگی رقابت در محیط فعلی صحبت کنند. با وجود اینکه اریک و تجو در فضای مدیریت هزینه رقیب بودند، خونسردی خود را حفظ کردند و هیچ دعوای روی صحنه رخ نداد. در این بین، روث بینش هایی را از طرف سرمایه گذار به اشتراک گذاشت. من داستانی با جزئیات بیشتر در مورد آنچه آنها در مورد آن بحث کردند خواهم داشت که در چند هفته آینده پست خواهم کرد.

همچنین در روز چهارشنبه، یک گفتگوی جانبی با یکی از بنیانگذاران برکس، هنریک دوبوگراس و مدیر عامل شرکت YC Continuity (و سرمایه گذار اولیه برکس) آنو هاریهاران را مدیریت کردم. فقط اتاق ایستاده بود، و دوبوگراس با صراحت در مورد تعدادی از موضوعات صحبت کرد، از جمله اینکه دقیقاً چقدر شرکت برای این کمپین تبلیغاتی هزینه کرده است، چه چیزی واقعاً منجر به تصمیمش برای توقف همکاری با SMB ها شده است، و درس هایی که از آن تصمیم گرفته شده است. کمی غوغا در جامعه استارتاپی. او همچنین مشتریان جدیدی را برای محصول نرم افزار Empower این شرکت معرفی کرد: Coinbase، SeatGeek، SuperHuman، ScaleAi و Medical Genomics. باز هم داستانی با جزئیات بیشتر در مورد آنچه در مورد آن بحث کردیم می نویسم که در چند هفته آینده منتشر خواهد شد.

سرانجام، روز پنجشنبه، با پارکر کنراد، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران ریپلینگ مصاحبه کردم. او درباره آنچه که به عنوان “بزرگترین راه اندازی” حرفه خود توصیف می کند صحبت کرد – محصول جدید حقوق و دستمزد جهانی این شرکت، که او از گفتن آن خجالتی نیست که مستقیماً با افرادی مانند Deel رقابت کند. در اینجا شما میتوانید اطلاعات بیشتری راجع به آن بخوانید. او همچنین در مورد برخی نکات از تجربه خود در Zenefits صحبت کرد و گفت که در شرکت جدید خود رعایت “بسیار جدی” را می‌پذیرد. حرکت ریپلینگ به حوزه حقوق و دستمزد حدود یک ماه پس از اعلام گسترش مدیریت هزینه‌ها انجام شد و آن را در رقابت مستقیم با Brex، Ramp، Airbase، TripActions و بسیاری دیگر در این فضا قرار داد.

یادداشت های پس از استراحت • TechCrunch

اعتبار تصویر: TechCrunch

اخبار هفتگی

همانطور که نیک میلانوویچ از Fintech Fund (که همچنین در Disrupt در مورد جامعه صحبت کرد) در این توییت“@شطرنجی این تیم در هفته گذشته مشغول بوده است:

  • گنجاندن دیجیتال سریعتر
  • کنترل بیشتر تقلب
  • بسته کنترل حریم خصوصی
  • کیف پول رمزنگاری داخلی

در همین حال، یک ارائه دهنده زیرساخت پرداخت ققنوس راه دیگری را برای درگیری با استرایپ نشان داد. در یک پست وبلاگی، این استارت آپ گفت: “Finix در حال گسترش بیشتر است ارائه‌های پرداخت شخصی آن، کیت‌های توسعه نرم‌افزار و APIهای بیشتری را برای جفت شدن با طیف وسیعی از پایانه‌های فروش از تولیدکنندگان متعدد منتشر می‌کند. بهترین قسمت؟ فقط یک ادغام مورد نیاز است.»

همانطور که کاترین شو از TC گزارش می دهد: راه اندازی پرداخت های فرامرزی تونز شریک شده است ویزا در اقدامی که بیش از 1.5 میلیارد نقطه پایانی جدید به شبکه پرداخت دیجیتال Visa Direct اضافه خواهد کرد. این به بسیاری از مصرف‌کنندگان و کسب‌وکارهای کوچک اجازه می‌دهد تا وجوه خود را به بازارهای آفریقا، آسیا و آمریکای لاتین ارسال کنند، جایی که کیف پول‌های دیجیتال اغلب روش‌های پرداخت پیش‌فرض هستند.

مارسل ون اوست، علاقه‌مند به فین‌تک و نویسنده خبرنامه، در حال راه‌اندازی یک جامعه جدید فین‌تک است. شما می توانید اینجا بیشتر بیاموزید.

سرانجام، Cardless و Simon® در حال راه اندازی یک کارت اعتباری خرده فروشی ممتاز در شبکه American Express هستند.

تامین مالی و M&A

لندیس 40 میلیون دلار برای تبدیل اجاره کنندگان به صاحب خانه می گیرد

Enable 94 میلیون دلار برای کمک به شرکت های B2B در مدیریت برنامه های تخفیف خود دریافت می کند

دستیابی به اهداف برای ایجاد تحول دیجیتالی در امور مالی شخصی با 225 میلیون دلار سرمایه بدهی کاملاً متعهد

Bookkeep 6.6 میلیون دلار سرمایه اولیه جمع آوری می کند

برنامه مکزیکی خرید اکنون پرداخت کنید، Nelo 100 میلیون دلار خط اعتباری دریافت می کند

Capital on Tap یک وام 110 میلیون دلاری برای ساخت یک مرکز مالی مرکزی دریافت می کند

خوب، در Disrupt با همکاران فوق‌العاده‌ام (ما واقعاً به یکدیگر احترام می‌گذاریم و دوست داریم!) و بسیاری از شما، لحظات خوبی را سپری کردم. من در حال حاضر مشتاقانه منتظر سال آینده هستم. اوه، و مطمئن باشید که من تمام هفته آینده برای تعطیلات بسیار مورد نیاز دور خواهم بود، بنابراین در 30 اکتبر Interchange را در صندوق ورودی خود دریافت نخواهید کرد. اما من هفته آینده برمی گردم! برای این هفته همین است. دو هفته دیگر دوباره می بینمت! تا اون موقع مواظب خودت باش – xoxoxo، مری آن