منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گزارش پزشکی قانونی خودکشی دختر مدرسه‌ای بریتانیا خواستار تنظیم مقررات رسانه‌های اجتماعی است • TechCrunch

گزارش پزشکی قانونی خودکشی دختر مدرسه‌ای بریتانیا خواستار تنظیم مقررات رسانه‌های اجتماعی است • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گزارش پزشکی قانونی خودکشی دختر مدرسه‌ای بریتانیا خواستار تنظیم مقررات رسانه‌های اجتماعی است • TechCrunch

گزارش «جلوگیری از مرگ‌های آینده» پس از تحقیقات پزشکی قانونی بریتانیا در مورد خودکشی دختر مدرسه‌ای بریتانیایی «مولی راسل»، که تقریباً پنج سال پیش پس از مشاهده محتوایی در وب‌سایت‌های رسانه‌های اجتماعی که خودآزاری را تبلیغ می‌کنند، خودکشی کرد، به دولت توصیه می‌کند هنگام ثبت‌نام، بررسی سن را در نظر بگیرد. در پلتفرم های اجتماعی برای اطمینان از جداسازی محتوای مناسب سن برای بزرگسالان و کودکان.

تحقیقات در مورد مرگ راسل نشان داد که او قبل از اینکه به زندگی خود متوسل شود در سنین بالا به محتوای خودکشی و افسردگی در سایت‌هایی از جمله اینستاگرام و پینترست – که برخی از آنها به صورت الگوریتمی برای او بر اساس پلتفرم‌هایی که عادت‌های تماشایش را ردیابی می‌کنند – تنظیم شده بود، استفاده کرده است. از 14.

اندرو واکر، پزشک قانونی، ماه گذشته به این نتیجه رسید که “اثرات نامطلوب محتوای آنلاین” عاملی در مرگ او بوده است و افزود که چنین محتوایی “نباید برای مشاهده توسط یک کودک در دسترس قرار می گرفت”.

گزارش آن با عنوان «جلوگیری از مرگ‌های آینده» – که امروز پس از ارسال به تعدادی از شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی و دولت منتشر شد، همچنین به قانون‌گذاران توصیه می‌کند یک تنظیم‌کننده مستقل برای نظارت بر محتوا در پلتفرم آنلاین ایجاد کنند. توجه ویژه به دسترسی کودکان به مضرات محتوا و عناصر شکل دهنده محتوا مانند مدیریت الگوریتمی و تبلیغات.

گزارش پزشکی قانونی همچنین توصیه می‌کند که دولت مقررات کنترل والدین را در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی که کودکان به آن دسترسی دارند بررسی کند و قدرت‌هایی را در نظر بگیرد که به مراقبان اجازه می‌دهد به محتوای مشاهده شده توسط کودکان دسترسی داشته باشند.

او قبل از اینکه از پلتفرم‌ها خواست منتظر تغییر نباشند، افزود: «توصیه می‌کنم برای اطمینان از محافظت از کودکان در برابر تأثیرات محتوای مضر آنلاین و تنظیم مؤثر محتوای آنلاین مضر، به قوانینی که ممکن است ضروری باشد توجه شود». قانون.

در حالی که مقررات مربوط به دولت است، من دلیلی نمی بینم که چرا خود پلتفرم ها نخواهند خودتنظیمی را با در نظر گرفتن مسائل مطرح شده در بالا در نظر بگیرند.

به شرکت های فناوری از جمله متا (صاحب اینستاگرام)، پینترست، اسنپ و توییتر 56 روز فرصت داده شد تا به گزارش پزشکی قانونی پاسخ دهند – با مهلت 8 دسامبر برای ارائه جزئیات هر اقدام انجام شده یا پیشنهادی (تعیین جدول زمانی برای اقدامات پیشنهادی)، در غیر این صورت آنها باید به پزشکی قانونی توضیح دهند که چرا هیچ اقدامی از سوی آنها پیشنهاد نشده است.

ما برای پاسخ به گزارش پزشکی قانونی با شرکت ها تماس گرفته ایم.

در زمان نگارش این مقاله، متا پاسخی نداده بود.

یکی از سخنگویان Pinterest به ما گفت که این گزارش را دریافت کرده و قصد دارد تا مهلت مقرر پاسخ دهد. سایت اشتراک گذاری اجتماعی در بیانیه ای افزود:

افکار ما با خانواده راسل است. ما با دقت به همه چیزهایی که پزشکی قانونی و خانواده در جریان بازجویی می گفتند گوش دادیم. پینترست متعهد به بهبود مستمر برای اطمینان از ایمن بودن پلتفرم برای همه است و گزارش پزشکی قانونی جدی گرفته خواهد شد. در چند سال گذشته، ما به تقویت سیاست‌های خود در مورد محتوای آسیب‌رسان به خود ادامه داده‌ایم، مسیرهای حمایتی دلسوزانه را برای افراد نیازمند ارائه کرده‌ایم، و سرمایه‌گذاری زیادی در ساخت فناوری‌های جدیدی انجام داده‌ایم که به‌طور خودکار محتوای آسیب‌رسان به خود را شناسایی کرده و در مورد آن اقدام می‌کنند. داستان مولی تعهد ما را برای ایجاد فضایی امن و مثبت برای پینرها تقویت کرد.

سخنگوی اسنپ همچنین تایید کرد که نسخه ای از گزارش پزشکی قانونی را دریافت کرده و گفت که در حال بررسی است و در بازه زمانی درخواستی پاسخ خواهد داد.

سخنگوی توییتر نیز تایید کرد که این گزارش را دریافت کرده است، اما گفت که شرکت چیزی برای اضافه کردن ندارد.

دولت بریتانیا قبلاً قانونی را با هدف تبدیل بریتانیا به امن‌ترین مکان برای آنلاین شدن در جهان پیشنهاد داده است، زیرا طرح خود را برای قانون آنلاین امن‌تر مطرح می‌کند – قانونی که سال‌ها در حال ساخت است و ادعا می‌کند بر ایمنی کودکان تمرکز دارد. این لایحه همچنین به یک رگولاتور اینترنت متمرکز بر محتوا، آفکام، اختیارات لازم برای اجرای قوانین را می دهد.

با این حال، پیشرفت لایحه ایمنی آنلاین در پارلمان به دلیل رقابت اخیر رهبری حزب محافظه کار متوقف شده است.

از آن زمان، نخست وزیر جدید لیز تراس و وزیر امور خارجه جدیدی که او به عنوان سرپرست این وزارتخانه منصوب کرد، میشل دانلان، این وقفه را با مسدود کردن لایحه برای ایجاد تغییرات – به ویژه در مقررات مربوط به حوزه “قانونی اما مضر” تمدید کردند. محتوایی در پاسخ به نگرانی‌ها در مورد تأثیر بر آزادی بیان.

هیچ برنامه تنظیم مجدد حساب جدیدی وجود ندارد. اما با توجه به زمان محدود پارلمانی باقی مانده تا برگزاری انتخابات عمومی و – مهمتر از آن – هرج و مرج گسترده در دولت تراس، به نظر می رسد به طور فزاینده ای محتمل است که این لایحه به تصویب نرسد – و این باعث می شود که پلتفرم ها به تنظیم خود تنظیمی بیشتر اعتدال محتوای خود ادامه دهند. . (اما در انگلستان، یک کد طراحی متناسب با سن کودکان اعمال می شود.)

ما برای پاسخ به گزارش پزشکی قانونی با وزارت دیجیتال، فرهنگ، رسانه و ورزش (DCMS) تماس گرفته‌ایم. سخنگوی DCMS به ما گفت که “به زودی” بیانیه ای را ارسال خواهد کرد – اما شش ساعت (منهای یک صدراعظم) بعد، ما هنوز منتظر دریافت آن هستیم. تماس با خط دفتر مطبوعاتی DCMS به پست صوتی رفت. (اما SoS Donelan سرزنده دیده شد توییت کردن آخرین خط تراس “حکومت مستحکم را با هم نگه دارید” – که شامل این فراخوان سخت است که “ما باید دور هم جمع شویم و روی تحویل تمرکز کنیم”)

راسل ایان، پدر مولی، در بیانیه‌ای به مطبوعات پس از گزارش پزشکی قانونی، از شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی خواست تا خانه‌شان را بدون اینکه منتظر دستور قانون‌گذاران سرکش باشند، سر و سامان دهند.

او گفت: «ما از شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی می‌خواهیم به سخنان پزشکی قانونی توجه کنند و منتظر قانون‌گذاری و مقررات نباشند، بلکه در عوض رویکردی فعالانه برای خود تنظیمی داشته باشند تا پلتفرم‌های خود را برای کاربران جوان خود ایمن‌تر کنند.» وی افزود: «آنها باید فکر کنند. طولانی و سخت در مورد اینکه آیا سکوهای آنها حتی برای جوانان مناسب است یا خیر.”