منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گزارش شده است که ایلان ماسک پس از کناره گیری مدیرعامل، نقش مدیرعاملی را بر عهده خواهد گرفت • TechCrunch

گزارش شده است که ایلان ماسک پس از کناره گیری مدیرعامل، نقش مدیرعاملی را بر عهده خواهد گرفت • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گزارش شده است که ایلان ماسک پس از کناره گیری مدیرعامل، نقش مدیرعاملی را بر عهده خواهد گرفت • TechCrunch

گزارش شده است که ایلان ماسک پس از کناره گیری مدیرعامل، نقش مدیرعاملی را بر عهده خواهد گرفت • TechCrunch

پس از اینکه ایلان ماسک تصاحب توییتر را تکمیل کرد، گزارش های متعددی منتشر شد توییت ها توسط مقامات شرکت پیشنهاد می شود که او مدیرعامل پاراگ آگراوال، مدیر مالی ند سگال، مشاور عمومی شان ادجت و رئیس سیاست های حقوقی، اعتماد و ایمنی ویجایا گید را برکنار کرده است که بلافاصله شرکت را ترک می کنند. حالا او می تواند شغل اصلی را بر عهده بگیرد – حداقل در حال حاضر.

گزارش بلومبرگ حاکی از آن است که ماسک به عنوان مدیرعامل شرکت خواهد کرد اما آن را برای دراز مدت به شخص دیگری واگذار خواهد کرد. به عنوان مدیرعامل، او باید از چالش‌های مختلفی مانند رشد کاربر، رشد درآمد و موانع تعدیل محتوا مراقبت کند.

آگراوال که سال گذشته پس از ترک شرکت یکی از بنیانگذاران توییتر، جانشین جک دورسی شد، رابطه تیره‌ای با ماسک داشت. مدیر عامل تسلا در توییتر نوشت شکلک مدفوع در پاسخ به موضوع طولانی آگاروال در مورد هرزنامه پلتفرم. محاکمه منتهی به پرونده توییتر علیه ماسک، مجموعه ای از متن ها را بین سرمایه گذاران و مدیران مختلف فاش کرد. در حالی که آگاروال و ماسک گفتگوی خود را صمیمانه آغاز کردند، رابطه آنها به مرور زمان تیره شد.

گزارش بلومبرگ همچنین اشاره می کند که ماسک قصد دارد ممنوعیت های مادام العمر کاربران را حذف کند. توییتر سال گذشته به دلیل نقض قوانین این پلتفرم و به دلیل «خطر تحریک بیشتر به خشونت» پس از حمله به ساختمان کنگره آمریکا، دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا را ممنوع کرد. اقدام برای لغو ممنوعیت همه کاربران می‌تواند واکنش‌های متفاوتی را در سراسر طیف سیاسی به همراه داشته باشد و تلاش‌های میلیاردر را برای اینکه ببیند تا چه حد می‌خواهد برای تبدیل توییتر به «میدان شهر دیجیتال» که می‌خواهد پیش برود، آزمایش خواهد کرد.

ما در مورد ایده های ماسک به عنوان مرد برتر توییتر چیزهای زیادی شنیده ایم. این شامل پیشنهادهایی برای ساخت “X، برنامه ای برای همه چیز” برای کسب درآمد از توییت ها به روش های مختلف است. ابهامات زیادی در مورد نحوه رسیدگی مدیر عامل تسلا به اخراج و تغییر ساختار تیم‌ها در شبکه اجتماعی در طول قرارداد خرید که در آوریل آغاز شد وجود دارد.

در حالی که امروز مدیرعامل، مدیر مالی و وکلای ارشد توییتر برکنار شدند، چندین مدیر ارشد از جمله کوون بیک پور، مدیر ارشد مصرف کننده سابق و بروس فالک، رئیس سابق درآمد محصول، از زمانی که ماسک قرارداد را آغاز کرد، شرکت را ترک کردند. ماسک با وجود تعداد زیادی جای خالی در مدیریت ارشد، باید استعدادهای برتر را برای اجرای کارهایی که می‌خواهد در توییتر انجام دهد، بیاورد.