منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کیسه های دستکاری شده 2.5 میلیون دلار برای دادن رنگ سبزتر به صنعت بسته بندی • TechCrunch

کیسه های دستکاری شده 2.5 میلیون دلار برای دادن رنگ سبزتر به صنعت بسته بندی • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کیسه های دستکاری شده 2.5 میلیون دلار برای دادن رنگ سبزتر به صنعت بسته بندی • TechCrunch

کیسه های دستکاری شده 2.5 میلیون دلار برای دادن رنگ سبزتر به صنعت بسته بندی • TechCrunch

بسته بندی یک صنعت تریلیون دلاری در سال است که به طور کلی دارای برخی چالش های پایداری است. Impaked یک شرکت B2B است که فناوری سبز را برای همه چیز از شیشه، لوله و کیسه گرفته تا بطری به منصه ظهور می رساند.

این شرکت 2.5 میلیون دلار سرمایه اولیه به رهبری TenOneTen Ventures جمع آوری کرد و مجموع بودجه خود را به 3.3 میلیون دلار رساند. بودجه جدید برای جذب تامین کنندگان بسته بندی اولیه بیشتر در بازار Impaked در آمریکای شمالی و اروپا و همچنین بهبود سیستم رتبه بندی پایداری موجود استفاده خواهد شد. این شرکت از به اشتراک گذاشتن ارزش گذاری یا سایر جزئیات در مورد دور تأمین مالی خودداری کرد.

“به عنوان یک مدیر سابق برند جهانی در Unilever، نوآوری محصول پیشرو، تامین بسته بندی اولیه یکی از بزرگترین موانع در روند راه اندازی محصول من بود. فرآیند خرید و فروش طولانی و ناکارآمد است و صنعت همچنان به نمایشگاه‌های تجاری حضوری، تبلیغات دهان به دهان و واسطه‌های آنالوگ برای ایجاد تجارت جدید وابسته است. لیزا ماری آسنزا، مدیرعامل Impaked، در مصاحبه با TechCrunch می‌گوید این اغلب برندها را مجبور می‌کند تا بیش از حد پرداخت کنند، عرضه محصول را به تاخیر بیاندازند یا پایداری را بی‌اهمیت جلوه دهند. “هدف من با Ipacked این است که نمایشگاه تجاری را 365 روز در سال با ارائه ابزارهایی برای عرضه‌کنندگان به دیجیتالی کردن فروش و بازاریابی خود و در عین حال به برندها امکان جستجو، فیلتر کردن، نمونه‌برداری، نقل قول و خرید بسته‌بندی فوری را در یک مکان به صورت آنلاین انجام دهم.”

کیسه های دستکاری شده 2.5 میلیون دلار برای دادن رنگ سبزتر به صنعت بسته بندی • TechCrunch

بنیانگذاران Impaked، ناتاشا ترومن (COO) و لیزا-ماری آسنزا (مدیر عامل). اعتبار تصویر: بسته بندی شده.

TenOneTen سرمایه گذار اصلی در این دور است. ما می‌خواستیم یک ثبات قوی از اپراتورهای سابق ایجاد کنیم که خودشان شرکت‌هایی را با موفقیت ساخته و رشد داده بودند. دیوید [Waxman] و کل تیم TenOneTen برای کار کردن، درک ماموریت و چشم انداز ما شگفت انگیز بوده اند، و به عنوان اپراتورهای سابق به ما کمک کرده اند تا در مراحل اولیه سفر حرکت کنیم. “از آنجایی که قوانین پایداری همچنان در حال تغییر هستند و برای برندها پیچیده تر می شوند، هدف ما این است که به برندهای بیشتری کمک کنیم تا با این چالش ها روبرو شوند و اطمینان حاصل کنیم که هر محصول لیست شده در بازار ما بر اساس مجموعه استانداردی از معیارهای پایداری زیست محیطی ارزیابی می شود و صاحبان برند را قادر می سازد. برای تصمیم گیری بهتر در مورد منابع و اطمینان از صحت ادعاهایی که بر روی بسته بندی خود می کنند.”

این شرکت در حال گسترش جذابیت و گستره عرضه کننده خود، هم از نظر خطوط تولید و هم از نظر جغرافیایی است.

Impaked به تعداد زیادی از شرکت‌هایی می‌پیوندد که در حال حاضر به این فضا سرازیر می‌شوند و بخش‌های مختلف بازار را می‌چپند. برخی از شرکت ها مانند Olive بر بسته بندی های قابل استفاده مجدد تمرکز دارند، در حالی که برخی دیگر در حال بررسی راه حل های مبتنی بر میسلیوم یا توده گیاهی هستند.

هدف نهایی Impaked این است که “منبع هر بسته اولیه روی کره زمین، برای سیاره”، ایجاد یک اکوسیستم بسته بندی است که به گفته این شرکت باعث ایجاد ارتباط و همکاری بیشتر بین برندها و تامین کنندگان در صنعت بسته بندی می شود.

“سلامت سیاره ما یکی از مهمترین مسائل زمان ما است و بسته بندی به وضوح نقش مهمی در این امر دارد. آسنزا گفت، طی 10 سال آینده، Ipacked نقشی کلیدی در ارائه داده ها و بینش هایی که برندها برای انتقال به بسته بندی پایدارتر نیاز دارند، ایفا خواهد کرد، در حالی که نوآوری تامین کننده را در مواد بسته بندی، طراحی و شیوه های تولیدی که برای سیاره ما مفیدتر است، هدایت می کند. . من شخصاً با کلمه “پایدار” رابطه عشق و نفرت دارم – پر سر و صدا است و واقعیت این است که هیچ راهی برای “پایدار” بودن وجود ندارد. در واقع، این در مورد برداشتن گام هایی برای کاهش تأثیر بر شروع و پایان عمر بسته بندی یک برند است. من معتقدم که تغییر صنعت ما به سمت راه حل های پایدارتر با آموزش شروع می شود. برندها به روش بهتری برای ارزیابی عینی تأثیرات زیست محیطی هر گزینه بسته بندی که در اوایل سفر خرید در نظر می گیرند، نیاز دارند. برای مثال، اگر یک برند از قبل می‌دانست که افزودن یک روکش مات می‌تواند باعث شود که بطری شیشه‌ای 8 اونسی قابل بازیافت دیگر به‌طور گسترده قابل بازیافت نباشد، می‌تواند یک گزینه تزئینی متفاوت برای حفظ قابلیت بازیافت در نظر بگیرد و به‌طور دقیق روی بسته‌بندی آن را «قابل بازیافت» اعلام کند. .