منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کروز خدمات رباتیک بدون راننده خود را به ساعات روز گسترش می دهد • TechCrunch

کروز خدمات رباتیک بدون راننده خود را به ساعات روز گسترش می دهد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کروز خدمات رباتیک بدون راننده خود را به ساعات روز گسترش می دهد • TechCrunch

کروز خدمات رباتیک بدون راننده خود را به ساعات روز گسترش می دهد • TechCrunch

کایل وگت، مدیرعامل کروز چهارشنبه در توییتی نوشت: کروز خدمات خودران خود را در سانفرانسیسکو به ساعات روز گسترش می دهد.

خدمات رباتیک اکنون به صورت 24 ساعته در دسترس کارمندان است. در نهایت این ساعات طولانی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. ساعات افزایش یافته جدیدترین توسعه عملیات بدون سرنشین زیرمجموعه جنرال موتورز در سانفرانسیسکو است.

کروز خدمات رباتیک بدون راننده خود را که هیچ اپراتور ایمنی انسانی ندارد، در اوایل سال 2022 برای عموم افتتاح کرد. در ابتدا، سواری رایگان بود، محدود به نقاط کوچکی از شهر بود و فقط بین ساعت 11:00 شب تا 5:00 صبح در دسترس بود. در طول زمان گسترش یافته است. هزینه سفرهای دریایی کروز در ژوئن 2022 آغاز شد.

امروزه، مشتریان عمومی می‌توانند بین ساعت 10:00 شب تا 5:00 صبح، سواری بدون راننده سفارش دهند (و هزینه دریافت کنند). کروز حدود 300 AV در عملیات خود در سانفرانسیسکو، آستین و فینیکس دارد.

نرخ ها شامل هزینه پایه 5 دلاری و 0.90 دلار در هر مایل و 0.40 دلار در دقیقه است. قیمت شامل مالیات شهری 1.5٪ است. کرایه تخمینی با استفاده از زمان و مسافت تخمینی سریع ترین و بهینه ترین مسیر محاسبه می شود. کروز می‌گوید کرایه را با مشتریان محاسبه می‌کند و اگر زمان یا مسافت سفر واقعی طولانی‌تر شود، این مبلغ را دریافت می‌کند. سفر دریایی قیمت بالایی ندارد.

عملیات رباتیک کروز 2022

اعتبار تصویر: کشتی تفریحی

در اوایل این ماه، کروز منطقه خدمات خود را به سانفرانسیسکو بزرگ گسترش داد. در حال حاضر، این منطقه گسترده فقط در دسترس کارمندان است.

کروز همچنین در حال گسترش به آستین و فینیکس است. در ماه اکتبر، این شرکت از مسافران احتمالی در فونیکس و آستین دعوت کرد تا به لیست انتظار بپیوندند تا جزو اولین مسافران رباتیک باشند. در جریان تماس سه ماهه سوم جنرال موتورز، کایل فوگت، مدیرعامل کروز گفت که این شرکت همچنان در مسیر تکمیل اولین سفرهای عمومی تجاری و تحویل بدون راننده خود تا پایان سال قرار دارد.

کروز احتمالاً بازی مشابهی را در آستین و فینیکس مانند سانفرانسیسکو دنبال می‌کند، البته با سرعتی سریع‌تر، با توجه به اینکه هر دو مکان در ایالت‌هایی با موانع نظارتی کمتر از کالیفرنیا هستند. در سانفرانسیسکو، کروز معمولاً با کارمندان خود شروع می کند و سپس آن را برای عموم باز می کند. منطقه خدمات و ساعات کار نیز کم شروع می شود و رشد می کند و هر بار اول به کارمندان پیشنهاد می دهد.