منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کار از راه دور برای ماندن اینجاست. در اینجا نحوه مدیریت کارکنان خود از راه دور آمده است • TechCrunch

کار از راه دور برای ماندن اینجاست. در اینجا نحوه مدیریت کارکنان خود از راه دور آمده است • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کار از راه دور برای ماندن اینجاست. در اینجا نحوه مدیریت کارکنان خود از راه دور آمده است • TechCrunch

کار از راه دور برای ماندن اینجاست. در اینجا نحوه مدیریت کارکنان خود از راه دور آمده است • TechCrunch

در طول گذشته دو سال و نیم بعد، دورکاری و کار ترکیبی به یک امر عادی تبدیل شده است – اکثر آمریکایی‌های شاغل این گزینه را دارند که تمام یا بخشی از هفته را از خانه کار کنند، و 87٪ از کارگرانی که به آنها پیشنهاد دورکاری داده شده است، با تمام وجود از این فرصت استقبال کرده‌اند. .

در حالی که برخی از شرکت ها برای بازگشت به دفتر فریاد می زنند، بازار کار فشرده امروز به کارمندان قدرت بیشتری برای عقب نشینی به مشاغل راه دور یا حداقل انعطاف پذیر می دهد. این دیگر فقط پاسخی به یک بیماری همه گیر نیست – این یک روش زندگی است و این پتانسیل را دارد که برخی از مشاغل را بهتر کند. افرادی که از خانه کار می کنند گزارش می دهند که سطح بهره وری افزایش یافته است بدون اینکه حواس پرتی ناشی از دفتر کار باشد – اوه، تولد بث است. مافین در آشپزخانه!

اما هم کارفرمایان و هم کارمندان برخی از معایب دورکاری را گزارش می کنند. انزوا می تواند باعث شود افراد احساس تنهایی و انزوا کنند و منجر به مشکلات روانی شوند. یادگیری و همکاری بدون عنصر انسانی بودن در یک اتاق ضربه خورده است. و ایجاد و حفظ فرهنگ شرکت از راه دور می تواند دشوار باشد.

خوشبختانه، برخی از افراد باهوش جدی در مورد چگونگی مقابله با این چالش‌ها و عملی کردن آن فکر کرده‌اند. ما چند مورد از آنها را هفته گذشته در TechCrunch Disrupt روی صحنه گذاشتیم، و در حالی که می توانید ویدیوی کامل را تماشا کنید، در اینجا برخی از بهترین بینش های آنها آورده شده است.

هنگام جمع آوری IRL بیش از حد عمدی باشید

دو سال و نیم پس از شروع همه گیری، مردمآدریانا روش، مدیر ارشد مردمی در Mural، در طی یک میزگرد در Disrupt گفت: ما در واقع تلاش می کنیم تا زمان بیشتری را با هم بگذرانیم.

از قضا، یکی از راه حل های اصلی برای مشکلات کار از راه دور، یافتن راه هایی برای گرد هم آوردن کارکنان IRL است. این ممکن است به معنای چند بار در هفته در دفتر باشد، اگر همه در یک شهر زندگی می‌کنند، اما اگر تیم کاملاً از راه دور باشد، شرکت‌ها باید در مورد نحوه برنامه‌ریزی ماهانه یا فصلی خارج از سایت دقت بیشتری داشته باشند.