منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کارمندان سابق گوگل بیش از 90 میلیون دلار برای افزایش دارایی های راه اندازی فین تک جایگزین جمع آوری کردند • TechCrunch

کارمندان سابق گوگل بیش از 90 میلیون دلار برای افزایش دارایی های راه اندازی فین تک جایگزین جمع آوری کردند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کارمندان سابق گوگل بیش از 90 میلیون دلار برای افزایش دارایی های راه اندازی فین تک جایگزین جمع آوری کردند • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

اووو، حدس بزن چیه؟ نوامبر است! ما حدس می زنیم که در واقع نوامبر و دیروز بود، اما ما متوجه نشدیم زیرا LOL ساعت یکنواخت است، mirite. به هر حال، لباس های هالووین خود را کنار بگذارید و بازی را شروع کنید تا چه مدت می توانید از Little Drummer Boy اجتناب کنید؟ اگر شما انجام دادن می‌خواهید این بازی را بازی کنید، بهتر است روی آن لینک کلیک نکنید، حتی اگر انصافاً این یک نسخه قابل قبول از آهنگ است.

رو به جلو! – کریستین و حاجی

3 تاپ برتر TechCrunch

  • و برای حرکت بعدی…: مانیش امروز دوباره در موج بود و داستان های بزرگ را پوشش می داد. اولین مورد در مورد برخی از کارمندان سابق گوگل است که اطراف همتای خود سزار سنگوپتا جمع می شوند، که 90 میلیون دلار برای توسعه Arta Finance جمع آوری کرد، شرکتی که به افراد امکان دسترسی مشابه به دارایی های جایگزین را می دهد که معمولاً برای افراد فوق ثروتمند محفوظ است.
  • شرط بندی در وب 3داستان دوم Manish درباره حمایت مایکروسافت از توسعه‌دهنده بازی web3 واقع در کره جنوبی Wemade است.
  • همین الان در ابر جمع شوید: در حالی که بسیاری از شرکت ها از کارمندان می خواهند که به دفتر بازگردند، آنها و سایرین هنوز در حال کشف این هستند که چگونه تیم های توزیع شده را به صورت یکپارچه کار کنند. هاوارد لرمن، مدیر عامل سابق Yext فکر می کند که بهترین گزینه را با Roam ایجاد کرده است، شرکتی که امروز از مخفی کاری بیرون آمد و 30 میلیون دلار بودجه جدید داشت. کایل گزارش ها.

استارت آپ ها و VC ها

داده‌های جدید بیش از 200 استارت‌آپ نشان می‌دهد که CTOها نسبت به همتایان مدیرعامل خود حقوق بیشتری دریافت می‌کنند. اغلب بنیانگذاران همین کار را انجام می دهند، اما زمانی که اختلاف وجود دارد، تعادل معمولاً به نفع هم بنیانگذار فنی تغییر می کند. حاجی گزارش ها.

ما همچنین ترکیبی از اخبار اضافی را برای شما داریم:

سوفی عزیز: دانشجویان چگونه می توانند با حفظ وضعیت مهاجرتی خود کار یا راه اندازی یک استارتاپ داشته باشند؟

یک چهره تنها در ورودی پرچین به پیچ و خم، که یک پرچم آمریکا در مرکز دارد

اعتبار تصویر: Bryce Durbin/TechCrunch

سوفی عزیز

من در دانشگاهی در آمریکا در رشته بیوانفورماتیک تحصیل می کنم

چه گزینه هایی برای کار قبل و بعد از فارغ التحصیلی در ویزای دانشجویی خود دارم؟ آیا هیچ یک از این گزینه ها به من اجازه می دهد استارت آپ خود را راه اندازی کنم؟

– تمایل به کار

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

ایلان ماسک با رهبران حقوق مدنی و آماندا تمام جزئیات اتفاقات رخ داده را دارد. بسیاری از رهبران نگران تعدیل محتوا بودند، به‌ویژه به افزایش سخنان نفرت‌انگیز و نفوذ نابجا بر انتخابات میان‌دوره‌ای پرداختند. در همین حال، ناتاشا ام می نویسد که یکی دیگر از مدیران توییتر گزارش شده است که تعاونی را اداره می کند.

در همین حال، مانیش همچنان حماسه بیجو را دنبال می کند. آخرین مورد این است که غول فناوری هندی به دنبال یک IPO 1 میلیارد دلاری برای Aakash، زنجیره مربیان فیزیکی خود است.

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم: