منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه بحران استراتژی های سرمایه گذار را شکل می دهد • TechCrunch

چگونه بحران استراتژی های سرمایه گذار را شکل می دهد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه بحران استراتژی های سرمایه گذار را شکل می دهد • TechCrunch

چگونه بحران استراتژی های سرمایه گذار را شکل می دهد • TechCrunch

برای بیان (به طرز دردناکی) بدیهی: سرنوشت کشاورزی و تغییرات آب و هوایی به طور جدایی ناپذیری به هم مرتبط هستند.

آب و هوا تعیین می کند که کجا و چه زمانی رشد کند، اما با گرم شدن زمین در زیر پوششی از کربن اضافی، کشاورزی به گونه ای که ممکن است انتظارش را نداشته باشید آسیب پذیر است.

گرما و خشکسالی ثبت شده علف‌هایی را که کشاورزان برای تغذیه دام‌ها به آن متکی هستند، سرخ می‌کنند، دماهای گرم‌تر به نفع آفات و قارچ‌هایی است که به محصولات آسیب می‌رسانند، دود ناشی از آتش‌سوزی‌ها محصولات را کدر می‌کند، و آب و هوای شدید و بالا آمدن دریاها جابه‌جایی همه چیز (از جمله غذا) را دشوار می‌کند. تهدیدات برای امنیت غذایی و معیشت همچنان ادامه دارد.

بدون شک، این امر در حوزه فناوری دارای معضلاتی است. همانطور که استارت آپ ها به دنبال راه هایی برای تطبیق سیستم غذایی جهانی با هرج و مرج امروزی هستند، ما با هفت سرمایه گذار agtech تماس گرفتیم برای درک بهتر اینکه چگونه بحران آب و هوا بر استراتژی های آنها تا به امروز تأثیر گذاشته است.

کامیلا پتینات، شریک آزمایشگاه Yield Lab به TechCrunch گفت: «چالش‌های اقلیمی برای کسی که در فضای وسیع‌تر غذا و کشاورزی کار می‌کند تازگی ندارد، بنابراین رویکرد ما سرمایه‌گذاری در راه‌حل‌هایی است که می‌تواند به کاهش و سازگاری با تغییرات آب و هوایی کمک کند.»

پتینات گفت: موضوعاتی که این شرکت به آنها توجه می کند “شامل حفاظت از خاک و آب، بهبود استفاده از محصولات ورودی، تغییر از راه حل های شیمیایی به راه حل های بیولوژیکی حفاظت از محصولات و کاهش ضایعات مواد غذایی است.”

پتیگنات افزود: «ما می‌توانیم استدلال کنیم که افزایش آگاهی از بازارهای کربن در سال‌های اخیر فرصت‌های جدیدی را در تقاطع آگ‌تک و فین‌تک ایجاد کرده است، فضایی که ما به آن علاقه‌مندیم».

جینش شاه، شریک مدیر Omnivore به تک کرانچ گفت: هند یکی از آسیب پذیرترین کشورها در برابر تغییرات آب و هوایی است. وی گفت: “کشاورزی 20 درصد از انتشار گازهای گلخانه ای هند را تشکیل می دهد، اما این بخش نیز به شدت در برابر تأثیرات تغییرات آب و هوایی آسیب پذیر است که می تواند امنیت غذایی هند را در دهه آینده تهدید کند.” بر اساس گزارش EPA، کشاورزی مسئول حدود یک چهارم انتشار گازهای گلخانه ای در جهان است.

شاه افزود که استراتژی این شرکت «سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌هایی است که با یک یا چند مورد از چهار رکن کلیدی ما – افزایش سودآوری خرده‌مالک‌ها، افزایش انعطاف‌پذیری مالکان خرد، بهبود پایداری کشاورزی و تسریع اقدامات اقلیمی همسو هستند.» سرمایه‌گذار ادامه داد که agritech در هند باید “فراتر از دیجیتال (سکوهای کشاورزی و بازارهای B2B) تکامل یابد و ما به دنبال علوم زیستی در صنایع غذایی برای راه حل های بلند مدت برای تغییر آب و هوا هستیم.

مطالعه کامل را بخوانید بیاموزند سرمایه‌گذاران کجا می‌خواهند سرمایه‌گذاری کنند، در حال حاضر چه چیزی در ذهنشان است، بهترین روش برای ارائه و ارتباط با آنها، و درک اینکه کدام فناوری‌های نوظهور توجه آنها را جلب کرده است.