منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • «چهارشنبه» نتفلیکس فصل دوم دارد • TechCrunch

«چهارشنبه» نتفلیکس فصل دوم دارد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
«چهارشنبه» نتفلیکس فصل دوم دارد • TechCrunch

«چهارشنبه» نتفلیکس پس از بیش از 1.02 میلیارد ساعت تماشا در هفته سوم، برای فصل دوم تمدید شد. اعلام کرد امروز.

این سریال ابتدا در ماه نوامبر با هشت قسمت پخش شد. این فیلم حول شخصیت محبوب خانواده آدامز، چهارشنبه آدامز (با بازی جنا اورتگا) متمرکز است، زیرا او اولین سال تحصیلی خود را در آکادمی Nevermore شروع می کند. در آنجا، او توانایی های روانی خود را تقویت می کند و سعی می کند یک راز ماوراء طبیعی را که شهر را آزار می دهد، حل کند.

نتفلیکس این اعلامیه را همراه با ویدئویی که خلاصه‌ای از فصل اول را نشان می‌دهد، توییت کرد، چهارشنبه توسط آکادمی هیولای هرگز (معروف به هاید) تعقیب شد، توسط جدش گودی تعقیب شد، و کارهای شیطانی‌تر. اورتگا در این ویدئو می‌گوید: «در چند هفته گذشته، میلیون‌ها بار در اینترنت مورد تعقیب، شکار و جعل هویت قرار گرفته‌ام. شکنجه محض بود متشکرم.”

(توجه داشته باشید که این داستان TechCrunch حاوی اسپویلر است.)

فصل دوم “چهارشنبه” نباید برای کسی شوکه کننده باشد، زیرا فصل اول توسط بیش از 150 میلیون خانواده پخش شد و آن را به دومین سریال انگلیسی زبان محبوب نتفلیکس تبدیل کرد.

پس از پخش اولین فصل، سریال طوفانی در اینترنت گرفت و تبدیل به یک هشتگ پرطرفدار در TikTok و مقصر احیای آهنگ The Cramps “Goo Goo Muck” شد. همچنین موفق به کسب دو نامزدی گلدن گلوب شد که یک دستاورد قابل توجه برای یک عنوان خانوادگی بود. طرفداران می توانند مراسم اهدای جوایز سه شنبه آینده، 10 ژانویه را بررسی کنند تا ببینند آیا سریال کمدی مورد استقبال قرار می گیرد یا خیر.

نیازی به گفتن نیست که بسیاری از مشترکین نتفلیکس از تماشای دور دیگری از ماجراجویی‌های رانده‌شدگان و آدم‌های عجیب و غریب مورد علاقه‌شان خوشحال خواهند شد.

مایلز میلر و آلفرد گاف، خالقان روز چهارشنبه در مصاحبه ای با Tudum، وبلاگ رسمی نتفلیکس، گفتند: “ما نمی توانیم منتظر باشیم تا با سر به فصل دیگری شیرجه بزنیم و دنیای فریبنده و شبح آلود Nevermore را کشف کنیم.” ایجاد نمایشی که با مردم سراسر جهان ارتباط برقرار می‌کند، شگفت‌انگیز بود. ما برای ادامه سفر دلخراش چهارشنبه به فصل 2 هیجان‌زده هستیم.»

میلر همچنین به پایان فصل اول به عنوان اشاره ای به آنچه بینندگان می توانند در فصل آینده انتظار داشته باشند اشاره کرد. برای کسانی که فینال را تماشا کردند، می‌دانیم که چهارشنبه پیامی از یک استالکر ناشناخته دریافت می‌کند، به این معنی که تهدید هاید همچنان پابرجاست.

“[The stalker proves] میلار افزود که تهدیدها در بیرون باقی می مانند… هم برای چهارشنبه و هم برای مدرسه. “همه انتهای شل به آن زیبایی که او فکر می کند بسته نشده اند.”

تاریخ انتشار فصل دوم هنوز مشخص نشده است. امیدواریم به زودی متوجه شویم که چه چیزی در انتظار شخصیت های Nevermore است.