منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چند گزینه سریع برای استخدام فردی با مهلت منقضی چیست؟ • TechCrunch

چند گزینه سریع برای استخدام فردی با مهلت منقضی چیست؟ • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چند گزینه سریع برای استخدام فردی با مهلت منقضی چیست؟ • TechCrunch

چند گزینه سریع برای استخدام فردی با مهلت منقضی چیست؟ • TechCrunch

در اینجا یک نسخه دیگر است در سوفی عزیز، ستون مشاوره که به سوالات مربوط به مهاجرت در مورد کار در شرکت های فناوری پاسخ می دهد.

سوفی آلکورن، وکیل مهاجرت در دره سیلیکون، گفت: «سؤالات شما برای گسترش دانشی که به مردم در سراسر جهان اجازه می‌دهد تا فراتر از مرزها بروند و رویاهای خود را دنبال کنند، حیاتی است. چه در میان مردم باشید، چه یک بنیانگذار یا به دنبال کار در سیلیکون ولی، خوشحال می شوم به سوالات شما در ستون بعدی پاسخ دهم.

اعضای TechCrunch+ به ستون های هفتگی Dear Sophie دسترسی پیدا می کنند. از کد تبلیغاتی ALCORN برای خرید اشتراک یک ساله یا دو ساله با 50٪ تخفیف استفاده کنید.


سوفی عزیز

من یکی از بنیانگذاران یک استارتاپ در مراحل اولیه هستم. من و هم بنیانگذارم در نظر داریم که یکی از بنیانگذاران سوم را بیاوریم که اخیراً اخراج شده است. او در حال حاضر با H-1B با مهلتی که به زودی منقضی می شود در ایالات متحده است.

سریع ترین و کم خطرترین گزینه های مهاجرتی که باید در نظر بگیریم چیست؟ چه اتفاقی برای افزایش هزینه های بالقوه USCIS می افتد؟

– یک مؤسس دقیق

عزیز دقت کن

خوشحالم که می شنوم که تیم خود را گسترش می دهید و از بنیانگذار آینده خود حمایت می کنید.

اکنون زمان مناسبی برای استخدام استعدادهای بین المللی است، زیرا هزینه های تشکیل پرونده برای اکثر ویزاهای کاری و گرین کارت احتمالاً در اواخر امسال افزایش می یابد. وزارت امنیت داخلی ایالات متحده، که بر خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده (USCIS) نظارت می کند، در اوایل ماه جاری پیشنهادی را صادر کرد که به طور قابل توجهی هزینه های بسیاری از ویزاهای غیر مهاجرتی را افزایش می دهد و زمان پردازش حق بیمه را از 15 روز تقویمی به 15 روز کاری (تقریباً سه تقویم) کاهش می دهد. هفته)، از جمله تغییرات دیگر.

به عنوان مثال، هزینه ثبت درخواست H-1B (جدید، تمدید یا انتقال) از 460 دلار به 780 دلار افزایش می یابد. DHS نظرات عمومی در مورد این پیشنهاد را تا 6 مارس 2023 می پذیرد و من از شما و سایر کارفرمایان، به ویژه استارتاپ های در مراحل اولیه می خواهم که این تغییرات را در نظر بگیرید.

اول وقت بخر

تصویر ترکیبی از سوفی الکورن وکیل مهاجرت در مقابل پس زمینه لوگوی TechCrunch.

اعتبار تصویر: جوانا بونیاک / سوفی الکورن (در یک پنجره جدید باز می شود)

قبل از اینکه به اولین سوال شما بپردازم، به شدت توصیه می کنم که در اسرع وقت با یک وکیل مهاجرت در مورد وضعیت و زمان اجاره آینده خود صحبت کنید. یک وکیل مهاجرت می تواند استراتژی های متناسب با استارتاپ شما و با هدف کاهش خطرات را پیشنهاد دهد. محاسبه دوره مهلت پس از اخراج می تواند دشوار باشد زیرا شامل عوامل زیادی است و شما می خواهید مطمئن شوید که هم بنیانگذار شما وضعیت معتبری در ایالات متحده دارد و مجوز مناسب برای هر سفر بین المللی لازم را دارد.

از آنجایی که مهلت 60 روزه هم بنیانگذار آینده شما به پایان می رسد، او می تواند با درخواست آنلاین برای تغییر وضعیت از H-1B به وضعیت بازدیدکننده تجاری B-1، به سرعت زمان بیشتری دریافت کند، که به او اجازه می دهد درخواست اقامت داشته باشد. برای شش ماه دیگر در آمریکا همچنین به شما زمان می دهد تا پرونده انتقال H-1B را آماده کنید و سعی کنید وضعیت او را به H-1B یا ویزای کاری دیگر تغییر دهید.

به یاد داشته باشید که وضعیت B-1 ویزای کاری نیست و مجوز کار را نمی دهد، به این معنی که او مجوز استخدام توسط استارتاپ شما را نخواهد داشت. با این حال، او ممکن است چندین کار را انجام دهد که مقامات مهاجرت آن را کار نمی دانند، مانند:

  • شرکت در جلسات کاری یا مشاوره؛
  • شرکت در یک کنفرانس یا کنفرانس؛
  • در حال مذاکره برای قراردادها