منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چرا وقتی می توانید مجمع عمومی شرکت خود را تماشا کنید، فیلم تماشا کنید؟ • TechCrunch

چرا وقتی می توانید مجمع عمومی شرکت خود را تماشا کنید، فیلم تماشا کنید؟ • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چرا وقتی می توانید مجمع عمومی شرکت خود را تماشا کنید، فیلم تماشا کنید؟ • TechCrunch

تعداد تماشاگران سینما تا حد زیادی به دلیل همه‌گیری کاهش یافته است، اما زنجیره‌هایی مانند AMC هنوز هم نیاز به کسب درآمد دارند. اگر میم های جوراب ساق بلند یک طرح تجاری قابل اجرا نیست، چرا برنامه دیگری برای یک اتاق غول پیکر با صفحه نمایش بزرگ و تعداد زیادی صندلی پیدا نمی کنید؟

با همکاری زوم، AMC Theaters محصولی به نام Zoom Rooms را در سال آینده عرضه خواهد کرد. اساساً، شما برای شرکت در جلسه Zoom با شرکت خود به سینما می روید. بله، فقط برای شرکت در جلسه با همکاران خود از سراسر کشور که در یک تئاتر AMC نیز حضور دارند، باید به تئاتر سفر کنید. اگر شرکت شما پول نقد ندارد، حتی ممکن است پاپ کورن رایگان دریافت کنید.

این سالن‌ها که بین 75 تا 150 صندلی دارند، در بلوک‌های سه ساعته قابل رزرو خواهند بود.

آدام آرون، مدیر اجرایی AMC Theaters گفت: «AMC تعداد زیادی سالن‌های تئاتر جذاب در مکان‌های مرکزی در شهر به شهر، هر کدام با صندلی‌های فراوان، به ویژه در ساعات روزهای هفته که بیشتر جلسات برگزار می‌شود، دارد. Zoom Rooms در AMC دامنه دسترسی ما را افزایش می دهد زیرا اکنون می توانیم در چند میلیارد دلار مشارکت داشته باشیم [dollar] بازار برای جلسات شرکتی و دیگر.

در حالی که ایده نشستن یک نفر در یک سالن سینما در طول تماس زوم خنده‌دار است، اما این چیزی نیست که اینجا اتفاق می‌افتد. این فناوری قرار است گروه‌هایی از مردم را در مکان‌های مختلف به هم متصل کند—بنابراین، برای مثال، یک تیم مستقر در نیویورک می‌تواند در یک تئاتر ملاقات کند تا با یک تیم مستقر در لس‌آنجلس در سالن دیگر هماهنگ شود. اما هنوز مشخص نیست که اگر ده ها نفر در سالن انباشته شده اند، چگونه می توانید بفهمید که چه کسی صحبت می کند. جدا از پاپ کورن سینما، به نظر یک کابوس فنی است که بفهمیم چگونه می‌توان چنین جلسه‌ای را برگزار کرد… و شاید کار کردن از خانه و ارسال کیسه‌های فاسد نشدنی پاپ کورن جایگزین ساده‌تری باشد.

گفت: «از آنجایی که کار ترکیبی در ایالات متحده رایج‌تر می‌شود، Zoom Rooms در AMC به شرکت‌ها و سایر سازمان‌ها با نیروی کار غیرمتمرکز و پایگاه‌های مشتریان این امکان را می‌دهد تا افراد را از بازارهای مختلف برای رویدادهای مجازی و حضوری منسجم و ملاقات‌ها دور هم جمع کنند.» بیانیه مطبوعاتی از AMC Theaters.

به نظر می رسد که شخصی تعداد انگشت شماری از شرکت های سهامی عام را در یک کلاه قرار داده، دو شرکت را به طور تصادفی انتخاب کرده و آنها را برای ایجاد نوعی همکاری جدید به چالش می کشد.

AMC در طول همه گیری همه گیر شکست خورد زیرا تجارت اصلی آن توسط یک فاجعه یک بار در زندگی زیر سوال رفت. اما حتی با گسترش گسترده‌تر واکسن‌ها، مردم آنطور که شرکت امیدوار بود به سینما باز نمی‌گردند. اگرچه درآمد سه ماهه AMC افزایش یافته است، اما این شرکت همچنان در این هفته ضرر سه ماهه خود را گزارش کرده است. در همین حال، زوم تلاش می‌کند تا با افزودن ویژگی‌هایی مانند ایمیل و تقویم، دسترسی خود را افزایش دهد زیرا رشد بی‌سابقه‌اش کاهش می‌یابد.