منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چرا مدیر عامل بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال از خرید ماسک در توییتر حمایت کرد • TechCrunch

چرا مدیر عامل بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال از خرید ماسک در توییتر حمایت کرد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چرا مدیر عامل بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال از خرید ماسک در توییتر حمایت کرد • TechCrunch

Changpeng Zhao، مدیرعامل و موسس بایننس به عنوان سرمایه‌گذار در خرید ایلان ماسک در توییتر، خارج از چرخ‌دار معمولی خود در وب 3، خبرساز شد. ژائو که 500 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده است، این هفته در نشست وب در لیسبون پرتغال به حضار گفت که اگر ماسک از او بخواهد به عضویت هیئت مدیره شرکت رسانه اجتماعی در نظر خواهد گرفت.

اما چرا او مشتاق درگیر شدن در روند آشفته اداره یک شرکت رسانه های اجتماعی است، در حالی که به نظر می رسد ارتباط چندانی با ارزهای دیجیتال، تجارت اصلی بایننس ندارد؟ اساساً چه چیزی برای مبادله وجود دارد؟

ما سعی کردیم به این سوال پاسخ دهیم قسمت پنجشنبه بر واکنش زنجیره ایجایی که ما آخرین اخبار، درام و روندهای ارزهای دیجیتال را باز می کنیم و توضیح می دهیم، و همه چیز را بلوک به بلوک برای کنجکاوهای رمزنگاری تجزیه می کنیم.

در ادامه می توانید کل قسمت را بشنوید:

در این قسمت همچنین در مورد:

صحبت از ژائو، او یکی از سخنرانانی است که در رویداد آینده ما به ما خواهد پیوست رویداد کریپتو در میامی در 17 نوامبر، و ما مطمئناً از او در مورد برنامه هایش برای توییتر سوال خواهیم کرد. اگر علاقه مند به شنیدن بیشتر هستید، می توانید از کد تبلیغاتی REACT استفاده کنید برای 15 درصد تخفیف بلیط ورودی عمومی برای رویداد.

واکنش زنجیره ای هر سه‌شنبه و پنج‌شنبه ساعت 12 بعد از ظهر PT منتشر می‌شود، بنابراین حتماً در ما مشترک شوید پادکست های اپل، Spotify یا پلتفرم فرعی مورد علاقه شما برای همگام شدن با اکشن.