منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پیدا کردن نیروانا وگاس VR در صندلی عقب DeVille ’67 در CES 2023 • TechCrunch

پیدا کردن نیروانا وگاس VR در صندلی عقب DeVille ’67 در CES 2023 • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پیدا کردن نیروانا وگاس VR در صندلی عقب DeVille '67 در CES 2023 • TechCrunch

رانندگی در خیابان های شلوغ لاس وگاس در طول نمایشگاه CES می تواند دردناک باشد – در بهترین زمان. اما آیا این کار را با هدست واقعیت مجازی که جلوی دید شما را می گیرد انجام می دهید؟ البته، این دستور العمل برای فاجعه است.

من قوی ترین شکم را ندارم. و هر جا که می روم درامامین بسته بندی می کنم. بنابراین با کمی دلهره پذیرفتم که در طول نمایشگاه CES 2023 از ترافیک صبحگاهی The Strip در عقب ماشین و در حالی که هدست واقعیت مجازی به سر دارم لذت ببرم.

اگرچه این فقط یک ماشین نبود و فقط یک سیستم واقعیت مجازی نبود. این خودرو یک کادیلاک دیویل 1967 بود که از بسیاری جهات قابل توجه بود، اما در این زمینه به دلیل فقدان اسفناک فناوری آن قابل توجه بود. (به طور نگران کننده، فاقد کمربند ایمنی نیز بود که خوشبختانه آن روز نیازی به آن نبود.) هدست HTC VIVE Flow بود که با کیت جدید Holoride جفت شده بود، یک افزونه 199 دلاری که به شما امکان می دهد تجربه های VR در خودرو را به معنای واقعی کلمه در داخل خودرو تجربه کنید. هر ماشین

دموی holoride DeVille CES 2023

اعتبار تصویر: تیم استیونز

راه اندازی اولیه هولورید با مشارکت آئودی بود که سال گذشته شروع به ادغام فناوری این شرکت در خودروهای خود کرد.

نیلز ولنی، مدیرعامل Holoride به من گفت که در حالی که مشارکت‌های OEM بیشتری در راه است (“ما هنوز نمی‌توانیم آن را اعلام کنیم”)، این کیت ارتقاء باعث گسترش فوری و گسترده بازار محصول می‌شود. Wollny آن را “راهی آسان برای افرادی که می خواهند به Holoride بروند تا ماشین خود را تجهیز کنند تا مجبور نباشند جدیدترین آئودی را داشته باشند.”

تنها چیزی که نیاز دارید مکانی برای نصب دستگاه هولوراید است، یک چیز پوک شکل که شامل شتاب سنج، GPS با کیفیت بالا و یک ماژول بی سیم برای اتصال به HTC Vive Flow است. آن را روی شیشه جلو بچسبانید، آن را به برق وصل کنید، و شما آماده هستید. داده‌های این ماژول تجربیات برنامه‌های مختلف ارائه‌شده توسط Holoride را هدایت می‌کند، تجربیاتی که همگی شامل برخی از نشانه‌های بصری برای جلوگیری از بیماری سفر هستند.

بسته ارتقاء هولروید CES 2023

اعتبار تصویر: تیم استیونز

در حالی که روی صندلی سخاوتمندانه عقب کادیلاک نشسته بودم، آزمایش کردم که بسته تبدیلی چه چیزی را ارائه می‌کرد، بخش وسیعی از وینیل که احتمالاً تجربه‌هایی از نوع بسیار متفاوت را به خود دیده است.

من با Pixel Ripped 1995: On the Road شروع کردم. این یک اسپین‌آف مخصوص Holoride از VR مستقل مورد علاقه است. در اینجا، شما یک پلتفرمر دوبعدی را روی یک سیستم بازی دستی مجازی (“Gear Kid Color”) بازی می‌کنید، که در صندلی پشتی مجازی یک ماشین مجازی نشسته‌اید در حالی که والدین مجازی‌تان در جلوی آن شوخی‌های بی‌حرکتی رد و بدل می‌کنند.

در حالی که شما واقعاً در ترافیک رانندگی می کنید، بازی دنیای اطراف شما را شبیه سازی می کند، یک محله بی پایان و ایده آل. این چیزی شبیه به افراط انبوه شهر گناه نیست. با طرح کلی خیابان مطابقت دارد، بنابراین وقتی ماشین واقعی در یک تقاطع توقف می کند، ماشین مجازی هم همین کار را می کند. بازی ابتدایی اما سرگرم کننده است، بسیار بهتر از تماشای ترافیک.

در Cloudbreakers: Leaving Haven، یک تیرانداز سرکش و منحصر به فرد Holoride، شما یک ربات غول پیکر را در میان ابرهای دیجیتالی هدایت می کنید و موجی پس از موج مخالفان هندسی را منفجر می کنید. در اطراف و زیر شما، خطوط جارو عمودی و افقی نمایشی بصری از خیابان ها را ارائه می دهند. همانطور که ماشین می‌پیچد، اکشن بازی برای مطابقت به چپ یا راست می‌چرخد.

خبر خوب این است که در حین بازی کردن این تجربیات و بیشتر، هرگز کوچکترین احساس بیماری نکردم. در واقع بعد از 10 دقیقه در صندلی عقب یک تاکسی در راه جلسه بعدی، بیشتر از 30 دقیقه ای که در آن کادیلاک با یک هدست واقعیت مجازی گذراندم، دچار بیماری شدم.

خبر بد این است که هیچ یک از عناوین در حال حاضر به اندازه کافی قانع کننده به نظر نمی رسند که 19.99 دلار در ماه یا 180 دلار در سال را برای دسترسی به خدمات Holoride توجیه کنند. Wollny می گوید که آنها در حال کار با توسعه دهندگان هستند تا عناوین بیشتری را با فرکانس مورد انتظار محتوای جدید هر دو هفته یکبار به کتابخانه خود اضافه کنند.

بیشتر از این تجربیات ساده ممکن است پاسخگو نباشند. به نظر من، برنامه قاتل در اینجا مصرف رسانه است. از بازی خارج شوید و می توانید گوشی هوشمند خود را در واقعیت مجازی بازتاب دهید و به هر برنامه پخش جریانی که دوست دارید بپرید. نرم افزار Holoride یک بار دیگر یک منظره مجازی مانند یک صفحه نمایش غول پیکر شناور در یک پس زمینه متحرک ارائه می دهد، به این معنی که می توانید از محتوای خود بدون حواس پرتی یا حالت تهوع لذت ببرید.

گام بعدی؟ Wollny می گوید که آنها در حال کار هستند تا گوشی هوشمند را از این معادله خارج کنند: “در حال حاضر ما قصد داریم برنامه فیلم یا برنامه پخش خودمان را داشته باشیم که در آن شما همچنین می توانید آخرین فیلم ها یا برنامه های تلویزیونی را دانلود کنید و سپس استراحت کنید، بله مجازی بنشینید. صفحه نمایش 180 اینچی.

کیت ارتقا یک راه عالی برای ارائه این فناوری به افراد بیشتری و دسترسی Holoride به مشتریان بسیار بیشتری است.

با این حال، Wollny به من گفت که اضافه کردن مشارکت های OEM همچنان بسیار مورد توجه است و Holoride در تلاش است تا ادغام را تا حد امکان یکپارچه کند.

با خودروهای بیشتر مجهز به شتاب‌سنج و جی‌پی‌اس با کیفیت بالا، افزودن پشتیبانی اغلب فقط به نرم‌افزاری نیاز دارد.

ولنی به TechCrunch گفت: «ما تا جایی که می‌توانستیم سد را برای تولیدکنندگان خودرو کاهش دادیم تا راه‌حل ما را یکپارچه کنند، زیرا برای آنها این راه‌حل جذابی برای مسافرانشان است. و این یک جریان درآمد اضافی برای داده های تحرکی است که آنها دارند. آنها داده هایی را که با آنها به اشتراک می گذاریم در اختیار ما قرار می دهند.»

درآمد تکراری بیشتر به علاوه شکم شادتر در صندلی عقب مانند یک برد واقعی به نظر می رسد.

درباره CES 2023 در TechCrunch بیشتر بخوانید