منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پلت فرم کارکنان مستقر در سنگاپور Workmate توسط Persol Asia Pacific خریداری شد • TechCrunch

پلت فرم کارکنان مستقر در سنگاپور Workmate توسط Persol Asia Pacific خریداری شد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پلت فرم کارکنان مستقر در سنگاپور Workmate توسط Persol Asia Pacific خریداری شد • TechCrunch

Workmate، یک پلت فرم استخدام بر اساس تقاضا در سنگاپور، توسط Persol Asia Pacific، یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات منابع انسانی در منطقه خریداری شده است. Workmate بر روی کارگران خط مقدم و اصلی تمرکز می کند و این اکتساب به آن اجازه می دهد راه حل های منابع انسانی خود را در منطقه آسیا و اقیانوسیه گسترش دهد. Workmate در حال حاضر در تایلند و اندونزی فعالیت می کند و در این ماه به سنگاپور گسترش می یابد.

Persol Asia Pacific بخشی از Persol Holdings است که در بورس اوراق بهادار توکیو فهرست شده است. این یکی از بزرگترین شرکت های منابع انسانی در ژاپن است و در شرکت های فناوری منابع انسانی از جمله گلینت سرمایه گذاری کرده است.

تیم Workmate در تایلند

تیم Workmate در تایلند

Workmate در سال 2016 تاسیس شد تا به مشاغل کمک کند تا کارکنان خط مقدم را پیدا کنند و در عین حال اطمینان حاصل شود که کارگران استخدام دائمی می شوند. حدود 120000 کارگر خط مقدم و بیش از 800 شرکت در حال حاضر روی پلت فرم آن هستند. این شرکت کارکنان خط مقدم را به عنوان کارگران ضروری، معمولاً در مشاغل با مهارت کم تا متوسط، که خدمات ضروری را به مردم ارائه می دهند، تعریف می کند. بخش‌ها شامل لجستیک و انبارداری، تولید، غذا و نوشیدنی، خرده‌فروشی و نقش‌های پشتیبان مانند مدیریت و خدمات مشتری است.

Workmate مجموعه‌ای از کارگران از قبل بررسی‌شده را برای کار کوتاه‌مدت و بلندمدت به شرکت‌ها ارائه می‌کند و از الگوریتم‌های امتیازدهی اختصاصی هوش مصنوعی برای بهبود کیفیت مسابقه و نرخ حضور، حفظ کارگران و بهره‌وری استفاده می‌کند. الگوریتم‌ها نقاط داده‌ای مانند ارشدیت، موقعیت مکانی و مهارت‌ها را در نظر می‌گیرند و آن‌ها را با داده‌های رفتاری دست اول و سابقه کارگر در پلتفرم Workmate ترکیب می‌کنند، مانند رتبه‌بندی حضور و غیاب و سرپرست.

Workmate پس از خرید برند خود را حفظ خواهد کرد و به طور مستقل با Persol Asia Pacific به عنوان شرکت مادر خود فعالیت خواهد کرد.