منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پلتفرم زیبایی تایلندی Konvy سری A را برای گسترش بین‌المللی افزایش می‌دهد • TechCrunch

پلتفرم زیبایی تایلندی Konvy سری A را برای گسترش بین‌المللی افزایش می‌دهد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پلتفرم زیبایی تایلندی Konvy سری A را برای گسترش بین‌المللی افزایش می‌دهد • TechCrunch

Konvy که 10 سال پیش تأسیس شد، اکنون بهترین پلتفرم تجارت الکترونیک در تایلند است. این شرکت قصد دارد با یک سری جدید 10 میلیون دلاری از Insignia Ventures Partners، توزیع همه‌کاناله و بین‌المللی خود را تسریع بخشد.

Konvy در سال 2012 توسط کارآفرین چینی QingGui Huang، که قبلاً پلتفرم های تجارت الکترونیک مد را در چین اداره می کرد، راه اندازی شد. اکنون با بیش از 1000 برند که بیش از 20000 SKU را نمایندگی می کنند کار می کند.

هوانگ به TechCrunch گفت: “Konvy این مزیت را داشت که در تایلند شروع به کار کرد، زمانی که هیچ بازیگر قابل توجهی در تجارت الکترونیک در آن زمان وجود نداشت.” از آن زمان، ما از مزیت اولین حرکت خود در تایلند برای تبدیل شدن به یک بازیگر پیشرو در تجارت الکترونیک در بازار استفاده کرده ایم.

بنیانگذاران Konvy لئون هوانگ، پورنسودا وانگویدایاکول و چینگهویی هوانگ

بنیانگذاران Konvy لئون هوانگ، پورنسودا وانگویدایاکول و چینگهویی هوانگ

Konvy قصد دارد به برندهای زیبایی محلی و بین المللی کمک کند تا بر روی دو روند اصلی سرمایه گذاری کنند. اولین مورد این است که خریدهای بهداشتی و زیبایی یک طبقه بندی هزینه های اولویت دار برای مصرف کنندگان تایلندی است و دوم این که تایلند دارای سطوح بالایی از خرید تجارت الکترونیک و استفاده از رسانه های اجتماعی است، به این معنی که جوانان در تایلند به طور متوسط ​​حدود دو ساعت و 55 ساعت وقت می گذارند. هر روز دقیقه در شبکه های اجتماعی

هوانگ گفت که فرضیات خود را در مورد هزینه های تایلندی برای محصولات زیبایی از طریق گفتگو با برندها تایید کرده است و این باعث تمایل او به راه اندازی Konvy شده است.

او گفت: «این فرصت برای سلامت و زیبایی که در اولویت هزینه‌های مصرف‌کنندگان تایلندی قرار گیرد، تابعی از شرایط تقاضا و عرضه است که در دهه‌های اخیر این رفتار مصرف‌کننده را مورد حمایت قرار داده است». از طرف عرضه، تایلند بیش از 40 سال است که مرکز تولید بسیاری از برندهای بین المللی بوده است. همچنین یک صنعت محلی پر رونق را ایجاد کرد. در سمت تقاضا، می بینیم که مصرف کنندگان تایلندی وقتی صحبت از سلامت و زیبایی به میان می آید، درگیر این طرز فکر «به روز رسانی» هستند، به این معنی که این فقط دسترسی به چنین محصولاتی نیست، بلکه در واقع به دنبال بهترین محصولات و تمایل بالا برای هزینه کردن برای جدیدترین محصولات است. روندها.”

Konvy با ایجاد یک حلقه بازخورد که در آن مشارکت برندهای شریک آن نه تنها به مجموعه فعلی Konvy کمک می کند، بلکه به برندهای بیشتری در آینده کمک می کند، از میزان استفاده بالای رسانه های اجتماعی بهره می برد. به عنوان مثال، با خرید بیشتر کاربران Gen Z محصولاتی که در TikTok در طول همه‌گیری مشاهده کردند، Konvy در آن کانال فعال‌تر شد.

یینگلان تان، شریک موسس شرکای Insignia Ventures در بیانیه‌ای گفت: «اگرچه ممکن است در آینده رقبای قوی‌تری از بازارهای افقی وجود داشته باشد، اما ما معتقدیم که Konvy با توجه به برند قدیمی خود، بهترین موقعیت را برای رهبری بازار در بخش زیبایی آنلاین دارد. رویکرد ارزش ویژه، برند محور و جامعه محور.”