منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پلتفرم حسابداری کربن که با گرم شدن ClimateTech توسط Sage خریداری شد • TechCrunch

پلتفرم حسابداری کربن که با گرم شدن ClimateTech توسط Sage خریداری شد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پلتفرم حسابداری کربن که با گرم شدن ClimateTech توسط Sage خریداری شد • TechCrunch

Spherics، یک پلت فرم حسابداری کربن مستقر در بریتانیا برای SMEها برای درک و کاهش اثرات زیست محیطی خود، توسط غول حسابداری Sage خریداری شده است. شرایط معامله فاش نشده است، اما مشخص است که Spherics 1.25 میلیون پوند سرمایه از سرمایه گذاران فرشته و 300000 پوند کمک مالی جمع آوری کرده است.

Spherics یک استارت‌آپ کوچک‌تر بود که در فضایی مشابه با استارت‌آپ‌های بزرگ‌تر بازی می‌کرد که شامل Normative، Plan A، Klimametrix.global، Persefoni و Planetly.com می‌شد (سایر بازیگران حسابداری کربن، مانند Watershed و Climatiq، بیشتر شبیه مشاوران عمل می‌کنند).

Sage قبلا گفته بود که قصد دارد از کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​برای رسیدن به صفر خالص حمایت کند و به نظر می رسد این خرید بخشی از استراتژی آنها باشد.

Spherics فرآیند محاسبه انتشار گازهای گلخانه‌ای را با دریافت داده‌ها از نرم‌افزار حسابداری یک شرکت و تطبیق تراکنش‌ها برای تخمین ردپای کربن آن‌ها، خودکار می‌کند. همچنین می‌تواند فاکتورهای انتشار کربن را برای دسته‌بندی لوازم (مانند تحویل، محل اقامت، برق و سفر) اعمال کند.

آمایا سوارز، EVP Cloud Operations، Sage، گفت: “ما می دانیم که SME ها به تأثیری که بر محیط زیست می گذارند اهمیت می دهند، و تحقیقات ما نشان می دهد که آنها می خواهند با تامین کنندگان و شرکای همکاری کنند که می توانند به آنها در درک و رسیدگی به آن کمک کنند.” بیانیه. با ترکیب نرم‌افزار نوآورانه Spherics با شبکه دیجیتال Sage، ما کسب‌وکارها را به داده‌های انتشار گازهای گلخانه‌ای مشتریان و تامین‌کنندگانشان متصل می‌کنیم، که امکان اقدام آسان و مشترک آب و هوا را در زنجیره‌های ارزش فراهم می‌کند و به کاهش انتشار کربن کمک می‌کند.»

جورج ساندیلندز، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Spherics، افزود: “دیدگاه و ماموریت ما با ارزش های اصلی Sage همسو است و ما هیجان زده هستیم که این سفر جدید را برای کمک به کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​از بین بردن موانع برای آینده ای پایدارتر آغاز کنیم. . انتشار جهانی هنوز به سرعت در حال افزایش است و ما به اقدام فوری و معنادار آب و هوایی در سراسر جهان نیاز داریم.

Spherics که در بریستول، انگلستان مستقر است، دومین استارت آپ مستقر در بریستول است که توسط Sage در سال گذشته خریداری شد، پس از خرید Brightpearl در سال 2021.

به نظر می‌رسد بریستول با Climate Tech همکاری می‌کند و همچنین Ecology Zero، یک نرم‌افزار ردپای کربن بلادرنگ برای کسب‌وکارها را تولید می‌کند.