منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پس از بسته شدن خرید ماسک، NYSE سهام توییتر را در روز انتخابات از فهرست حذف می‌کند • TechCrunch

پس از بسته شدن خرید ماسک، NYSE سهام توییتر را در روز انتخابات از فهرست حذف می‌کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پس از بسته شدن خرید ماسک، NYSE سهام توییتر را در روز انتخابات از فهرست حذف می‌کند • TechCrunch

پس از بسته شدن خرید ماسک، NYSE سهام توییتر را در روز انتخابات از فهرست حذف می‌کند • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

جمعه خوش بگذرد! حاجی از مدتی استراحت در ساحل شرقی لذت می برد، بنابراین من به تنهایی می دوم. همانطور که از حرکت نه چندان غافلگیرکننده دیشب ایلان ماسک و تعداد بالای داستان های توییتر تیم شگفت انگیز فناوری مصرف کننده ما امروز می بینید، تمام روز توییتر بود. ما قول می دهیم که البته کمی از آن و کمی از آنچه روی آن کار کرده ایم به شما بدهیم. بیایید شیرجه بزنیم، آیا؟ – کریستین

3 برتر TechCrunch

  • پرواز در قفس عمومی: اکنون که ایلان ماسک مالک توییتر است، روزهای او به عنوان یک شرکت عمومی به شماره افتاده است. در حقیقت، ایوان می نویسد، توییتر در 8 نوامبر – روز رای گیری برای انتخابات میان دوره ای ایالات متحده از لیست حذف می شود.
  • پرنده را در قفس قرار دهید: در اروپا، جایی که تنها چند ساعت پس از مالکیت واقعی توییتر، ماسک قبلاً خود را در مسیر اشتباه مقامات اتحادیه اروپا قرار داده است که او را پس از توئیت هایی در مورد اینکه فکر می کند توییتر اکنون چقدر آزاد است تصحیح می کنند. ناتاشا ال باز هم هست.
  • رئیس توییت بزرگ: اکنون گزارش ها حاکی از آن است که ماسک نقش مدیرعاملی را برای خود به عهده خواهد گرفت. ایوان بعد از او می نویسد چهار مدیر ارشد توییتر را برکنار کردهمانطور که توسط آماندا.

برای اخبار بیشتر bluebird، به بخش Big Tech Inc. که در آن شما را تحت پوشش قرار داده ایم، بروید.

استارت آپ ها و VC ها

متأسفانه، 54gene، یک استارت‌آپ ژنومیک آفریقایی که بر روی ایجاد مواد ژنتیکی بیشتر آفریقایی برای تحقیقات دارویی در دسترس است، همچنان موفقیت‌آمیز است – اکنون تنها 3٪ وجود دارد. تاج گزارش ها. پس از چند ماه اخراج و کناره گیری یک مدیر عامل، این شرکت تایید کرد که نه تنها دور دیگری از اخراج – این بار 100 نفر – انجام داده است، بلکه ارزش خود را بیش از 100 میلیون دلار کاهش داده است.

و ما سه مورد دیگر برای شما داریم:

  • شورش ربات: Galen Robotics رباتی جدید دارد که به جراحی های گوش، گلو و بینی کمک می کند. اوه، و 15 میلیون دلار بودجه جدید را تضمین کرد، اندرو گزارش ها.
  • مسیر آجری زرد را دنبال کنید: استودیوی بازی سازی Hidden Door از هوش مصنوعی روایی برای تبدیل فانتزی به تجربه های نقش آفرینی جذاب استفاده می کند. ربکا می گوید در حال آزمایش جادوگر شهر اوز است.
  • آیا کس دیگری از این کلمه استفاده می کند؟: از اینکه دیدم شرکتی به نام Skidattl وجود دارد خوشحال شدم. این شرکت از واقعیت افزوده استفاده می‌کند تا به کاربران نشان دهد که اطرافیانشان چه می‌کنند و چه می‌کنند ربکا می گوید “مثل یک سیگنال خفاش برای سرگرمی”.

5 روشی که استارت‌آپ‌های بیوتکنولوژی می‌توانند ریسک را برای رشد پایدار در بلندمدت کاهش دهند

رشته های چند رنگ که به هم بسته شده اند.  5 راه برای مدیریت ریسک

اعتبار تصویر: jayk7 (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

به دلیل تحقیق و توسعه و آزمایش‌های بالینی، استارت‌آپ‌های علوم زیستی زمان طولانی دارند تا بتوانند محصولات سرمایه‌بر خود را به بازار عرضه کنند.

عمر خلیل، شریک Santé Ventures، می پرسد: “اما وقتی بودجه به طور ناگهانی خشک می شود، چه اتفاقی می افتد؟”

در یک پست مهمان برای TC+، او پنج استراتژی را برای استارتاپ‌های بیوتکنولوژی به اشتراک می‌گذارد که تلاش می‌کنند در زمستان آینده گرم بمانند.

هنوز خیلی زود است که بدانیم آیا این یک اصلاح کوتاه مدت است یا یک وضعیت عادی جدید که در آینده قابل پیش بینی ادامه خواهد داشت.

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

همانطور که قول داده بودیم، اخبار بیشتری در توییتر برای شما داریم که می توانید لذت ببرید. همانطور که من این را می نویسم، چندین نفر از همکارانم در فضای مجازی توییتر پریده اند تا در مورد همه اینها صحبت کنند. یکی از آخرین اخبار از تیلور این بود که ایلان ماسک یک «شورای تعدیل محتوا» تشکیل داد تا تصمیمات خاصی بگیرد – به عنوان مثال، برای بازگرداندن حساب‌ها، سرفه، دونالد ترامپ. در اینجا دو مورد دیگر وجود دارد:

پیگیری گزارش های درآمد بیشتر:

ما چهار مورد دیگر برای شما داریم: