منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پس از اخراج نیمی از کارکنان خود، توییتر ممکن است از برخی از کارمندان بخواهد که برگردند • TechCrunch

پس از اخراج نیمی از کارکنان خود، توییتر ممکن است از برخی از کارمندان بخواهد که برگردند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پس از اخراج نیمی از کارکنان خود، توییتر ممکن است از برخی از کارمندان بخواهد که برگردند • TechCrunch

پس از اخراج نیمی از کارکنان خود، توییتر ممکن است از برخی از کارمندان بخواهد که برگردند • TechCrunch

بر اساس گزارش‌های متعدد، توییتر با برخی از کارمندان تماس می‌گیرد تا پس از اخراج دسته جمعی در هفته گذشته بازگردند. مالک جدید این شرکت، ایلان ماسک، 3700 نفر را از توییتر اخراج کرد – تقریباً نیمی از کارکنانش – پس از تکمیل تصاحب.

در گزارش بلومبرگ به نقل از منابعی آمده است که این شرکت از برخی افراد خواسته است که به این کشور بازگردند زیرا “به اشتباه” از کار بیکار شده اند. او همچنین خاطرنشان کرد که در حال فراخواندن برخی از کارمندان دیگر است زیرا آنها برای ایجاد ویژگی‌هایی برای پلتفرمی که ماسک در نظر می‌گیرند حیاتی هستند.

علاوه بر این، چندین پست در برنامه ناشناس Blind نیز نشان می دهد که توییتر ممکن است چندین کارمند را فراخوانده باشد. کیسی نیوتن همچنین در یک موضوع گزارش داد که به دلیل تاخیر داخلی، از بقیه کارکنان خواسته شده است تا لیستی از نامزدهای احتمالی که می توانند فراخوان شوند تهیه کنند.

این شرکت در بخش‌های مختلف از جمله حقوق بشر، دسترسی، اخلاق یادگیری ماشینی، شفافیت و پاسخگویی، تبلیغات، بازاریابی، ارتباطات، مهندسی و سرپرستی افراد را اخراج کرده بود. بنابراین جای تعجب نیست که او متوجه شد که برخی از این افراد ممکن است برای اجرای روان و کارکردن پلتفرم و کار بر روی ویژگی های جدید حیاتی باشند.

در عرض چند هفته پس از تصاحب این شرکت، ماسک یک دسته از ویژگی‌های جدید مانند فرآیند تأیید مجدد و یک تجربه جدید ۸ دلاری توییتر آبی را وعده داد. مدیر عامل تسلا نیز برای این ویژگی ها زمان بندی بسیار فشرده ای تعیین کرده است. با توجه به اخراج بسیاری از افراد از مشاغل مختلف، انجام کارها به موقع برای کارمندان باقی مانده می تواند دشوار باشد.

ماسک و تیمش قول داده اند چیزهایی از این قبیل بسازند پیوست کردن متن طولانی به توییت ها و نسخه جدید TweetDeck. مطابق با توییت ها توسط یک کارمند سابق، چندین نفر از آن تیم ها که روی آن کارکردها کار می کردند اخراج شدند. علاوه بر این، مدیر عامل جدید توییتر نیز چنین است قول داد که یک دیوار پرداخت مبتنی بر ویژگی با طیف وسیعی از ناشران بسازد چند روز پس از پایان برنامه مشابهی که بخشی از اشتراک آبی توییتر بود.

هفته گذشته، گروهی از کارمندان سابق توییتر یک شکایت دسته جمعی علیه این شرکت به دلیل عدم اطلاع کافی قبل از اخراج آنها از شغلشان تنظیم کردند. این پرونده ادعا می کند که توییتر قوانین حمایت از کارگران مانند قانون فدرال اعلان تنظیم و بازآموزی کارگران و قانون WARN کالیفرنیا را نقض کرده است – که هر دو قبل از اخراج دسته جمعی به اطلاع قبلی نیاز دارند.

از زمان تصاحب ماسک، کاهش مشاغل تنها مورد آشفته توییتر نیست. عرضه محصول نیز به هم ریخته بود. در آخر هفته، چندین نفر اعلان‌هایی را در دستگاه‌های iOS خود دریافت کردند مبنی بر اینکه این شرکت علامت آبی را برای افرادی که مایل به پرداخت 7.99 دلار در ماه بودند، منتشر می‌کند. با این حال، استر کرافورد، یکی از محصولات پیشرو در توییتر، توضیح داد که این اعلان‌ها بوده است تنها بخشی از آزمون. طبق گزارش‌ها، در آخر هفته، توییتر برنامه‌های خود برای راه‌اندازی سیستم راستی‌آزمایی جدید را تا انتخابات میان‌دوره‌ای آمریکا در روز سه‌شنبه به تعویق انداخت.

توییتر در مورد این داستان اظهار نظر نکرد، اما شاید به این دلیل کلیه پرسنل ارتباطات اخراج شد.

می توانید با این خبرنگار در سیگنال و واتس اپ به شماره 8403-816-951-91 +91 یا [email protected] از طریق ایمیل تماس بگیرید.