منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پروژه مراقبت های بهداشتی داده های بزرگ Truveta بسیار جالب است • TechCrunch

پروژه مراقبت های بهداشتی داده های بزرگ Truveta بسیار جالب است • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پروژه مراقبت های بهداشتی داده های بزرگ Truveta بسیار جالب است • TechCrunch

پروژه مراقبت های بهداشتی داده های بزرگ Truveta بسیار جالب است • TechCrunch

چند هفته پیش، TechCrunch به نتیجه رسید تری میرسون و دیگران از تیم Truveta برای صحبت در مورد به روز رسانی محصول مهم شرکت. این پست مدتی است که Truveta را پوشش می‌دهد و کنجکاو در مورد اهداف آن به‌عنوان یک کسب‌وکار است که دارای یک مؤلفه قوی سلامت عمومی است، و از آنجایی که Myerson یکی از ساکنان قدیمی مایکروسافت بود، سال‌ها و سال‌ها با پوشش ویندوز آشنا هستیم.

علاقه ما نیز در اواخر سال گذشته، زمانی که ترووتا 100 میلیون دلار جمع‌آوری کرد، کمی بیشتر از دو برابر کردن پایه سرمایه‌اش، برانگیخت. با حدود 200 میلیون دلار پشتوانه، ترووتا لیستی از افرادی که می شناختیم و پول کافی برای تحقق رویاهایش داشت.

مفهوم Truveta ساده است: با گروه‌های مختلف مراقبت‌های بهداشتی کار کنید تا داده‌های بیمار ناشناس را جمع‌آوری کنید، اطلاعات را جمع‌آوری کنید و آن‌ها را در دسترس اشخاص ثالث قرار دهید تا آنها بتوانند ببینند واقعاً چه اتفاقی می‌افتد از نظر پیامدهای بیمار به معنای کلی. کاربردهای بالقوه بهداشت عمومی و تجاری کاملاً واضح است، اما چیزی که کاتب شما را هنگام صحبت با مایرسون و تیم تحت تأثیر قرار داد این بود که این نوع پایگاه داده انبوه از اطلاعات غیرشخصی‌شده هنوز وجود ندارد.

در حالی که داشتن یک سیستم مراقبت های بهداشتی خصوصی-دولتی دارای مزایایی است، به نظر نمی رسد داده های متمرکز یکی از آنها باشد.

بازگشت به موارد اخیر: Truveta فهرست سیستم‌های بهداشتی را که در مجموعه داده‌های خود مشارکت دارند، از تعداد انگشت شماری در پایان سال 2021 به 25 امروز افزایش داده است. وقتی صحبت از این نوع کار “تجزیه و تحلیل سلامت” به میان می آید، داده های بیشتر خوب است، بنابراین 11 ارائه دهنده اضافی تفاوت ایجاد می کنند.

اما قابل توجه تر، محصول نرم افزاری Truveta در اوایل این ماه راه اندازی شد. در سال 2021، این شرکت با انتشار محصولی با تمرکز بر COVID، سروصدا کرد. اکنون استودیو Truveta منتشر شده است و من یک تور دارم.

چیزی که Truveta باید با آن مقابله کند هماهنگ کردن اطلاعات از سیستم های مختلف است. این چیزی است که با اجازه دادن به کاربران برای تنظیم تعاریف در قالبی قابل محاسبه و سپس جمع‌آوری نتایج و رسم آن‌ها در نمودارها به آن می‌پردازد. دیوار نمودارها و نمودارها به‌وجود آمده هیجان‌انگیز است اگر شما، مانند من، از تجسم اطلاعات بزرگ هستید.

طبق بررسی من، این سرویس چیزی نیست که هر کسی که علاقه مند به نتایج مراقبت های بهداشتی است از آن استفاده کند. اما برای یک متخصص، می تواند نتیجه دهد – راهنمای تور ما توضیح داد که در محیط تحقیقاتی قبلی خود، او هفته ها را صرف انجام کارهایی می کند که می تواند در چند دقیقه با Truveta انجام دهد. این بیشتر از صرفه جویی در زمان است. به شرطی که این سرویس به اندازه کافی برای افراد حرفه ای کاربرپسند باشد، شرکت می تواند در راه باشد.

اکنون سوال این است که چند نفر – مشتریان – می خواهند از آن استفاده کنند. اهداف اولیه Truveta – تنظیم پذیرش داده ها، جمع آوری پول، ایجاد یک تیم و سپس یک محصول برای استفاده منظم – به دست آمده است. اکنون به کسب و کار تلاش می پردازیم. و یک سرمایه 9 رقمی وجود دارد که موفق خواهد شد.

با توجه به اینکه مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده بسیار گران، مبهم و پر از نتایج ناعادلانه است، به نظر من افرادی که تلاش می کنند تا تحلیل آن را کمی غیرممکن کنند، خوب هستند.