منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ویژگی جدید کپسول زمان Spotify به شما امکان می دهد تا یک سال دیگر سلیقه موسیقی خود را مرور کنید • TechCrunch

ویژگی جدید کپسول زمان Spotify به شما امکان می دهد تا یک سال دیگر سلیقه موسیقی خود را مرور کنید • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ویژگی جدید کپسول زمان Spotify به شما امکان می دهد تا یک سال دیگر سلیقه موسیقی خود را مرور کنید • TechCrunch

ویژگی جدید کپسول زمان Spotify به شما امکان می دهد تا یک سال دیگر سلیقه موسیقی خود را مرور کنید • TechCrunch

Spotify در حال معرفی یک تجربه درون‌برنامه‌ای جدید به نام Playlist in a Bottle است که به شما امکان می‌دهد سلیقه‌های موسیقی فعلی خود را ثبت کنید و یک سال بعد دوباره به آن‌ها مراجعه کنید. این سرویس استریم روز چهارشنبه اعلام کرد که تجربه کاربری جدید به کاربران کمک می‌کند تا لحظه‌ای را که ژانویه 2024 آغاز می‌شود، ثبت کنند.

برای شروع کار با لیست پخش خود در یک بطری، باید مطمئن شوید که برنامه موبایل Spotify شما با آخرین نسخه به روز است. سپس باید از دستگاه تلفن همراه خود به spotify.com/playlistinabottle بروید. از آنجا می توانید تجربه را با انتخاب کپسول زمان مورد نظر خود شروع کنید. گزینه ها شامل بطری، جیب شلوار جین، دستگاه آدامس، جعبه ناهار یا خرس عروسکی است.

سپس این ویژگی از شما یک سری درخواست های الهام گرفته از آهنگ می خواهد. به عنوان مثال، ممکن است از شما بپرسند که چه آهنگی را می خواهید در سال 2023 به صورت زنده بشنوید یا چه آهنگی شما را به یاد عزیزانتان می اندازد. پس از اتمام کار، می‌توانید کپسول زمانی موسیقی خود را به صورت دیجیتالی مهر و موم کنید و آن را ارسال کنید. شما همچنین می توانید با هشتگ #PlaylistInAbottle یک نقشه شخصی شده را در کانال های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. در ژانویه 2024، کپسول زمانی شخصی‌شده خود را دریافت خواهید کرد که آنچه را که یک سال پیش گوش کرده‌اید، به شما یادآوری می‌کند.

ویژگی جدید از امروز در 27 بازار فعال است استرالیا، آرژانتین، برزیل، کانادا، شیلی، کلمبیا، جمهوری چک، دانمارک، مصر، فرانسه، آلمان، اندونزی، ایتالیا، ژاپن، مکزیک، مراکش، نیوزیلند، فیلیپین، لهستان، پرتغال، عربستان سعودی، اسپانیا، سوئد، ترکیه ، امارات متحده عربی، بریتانیا و ایالات متحده لیست پخش در یک بطری برای کاربران رایگان و ممتاز در دستگاه های iOS و Android در دسترس است.

با توجه به موفقیت Spotify Wrapped که در چند سال گذشته هر دسامبر در اینترنت طوفانی را به خود اختصاص داده است، جای تعجب نیست که Spotify به دنبال بازآفرینی همان نوع سر و صدا در سال است. Spotify Wrapped بسیار محبوب است زیرا می توانید آن را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید که با Playlist in a Bottle نیز امکان پذیر است.

پس از 31 ژانویه، دیگر نمی‌توانید یک لیست پخش در یک بطری ایجاد کنید، بنابراین اگر نمی‌خواهید یک سال بعد که همه نتایج خود را به اشتراک می‌گذارند، FOMO را تجربه کنید، لیست پخش خود را شروع کنید.