منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ویل ونچرز دومین صندوق 150 میلیون دلاری را برای سرمایه گذاری در فناوری ورزشی می بندد • TechCrunch

ویل ونچرز دومین صندوق 150 میلیون دلاری را برای سرمایه گذاری در فناوری ورزشی می بندد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ویل ونچرز دومین صندوق 150 میلیون دلاری را برای سرمایه گذاری در فناوری ورزشی می بندد • TechCrunch

ویل ونچرز دومین صندوق 150 میلیون دلاری را برای سرمایه گذاری در فناوری ورزشی می بندد • TechCrunch

صندوق‌های سرمایه‌گذاری مخاطره‌پذیر متمرکز بر بخش‌های خاص «در» هستند و Will Ventures اینجاست.

این سرمایه‌گذاری کم‌اهمیت و مستقر در بوستون به لطف رویکرد سرمایه‌گذاری در فن‌آوری ورزشی با کمک جامعه حامیان ورزشکارانش که به ارتقا و رشد شرکت‌های نمونه کار کمک می‌کنند، اندازه صندوق دوم خود را سه برابر کرد و به ۱۵۰ میلیون دلار رساند.

Will Ventures در سال 2019 توسط بازیکن حرفه ای سابق فوتبال ایزایا کاتسیونسکی و برایان رایلی که سابقه ای در مدیریت محصول دارد راه اندازی شد. آنها بیش از یک دهه است که یکدیگر را می شناسند و قبلاً در استارتاپ فناوری پوشیدنی MC10 با هم کار کرده بودند. این شرکت بیش از 100 میلیون دلار جمع آوری کرده و به بیش از 80 کارمند افزایش یافته است.

رایلی به TechCrunch گفت: «ما باید از نزدیک ببینیم که کارآفرین شدن چگونه است. در طول آن زمان، ما عمدتاً در بخش سلامت مصرف‌کننده یا سلامت و تندرستی، در زمینه سلامت دیجیتال و فناوری مصرف‌کننده کار کرده‌ایم و این پوشیدنی‌ها را که برای ورزشکاران نخبه و همچنین برای بیماران مبتلا به بیماری مزمن استفاده می‌شود، عرضه کرده‌ایم.»

دو سال پیش، آنها شرکت تحقیقاتی و مشاوره فناوری ورزشی Sports Division Lab را راه‌اندازی کردند، که رایلی می‌گوید به ایجاد تخصص آنها در تمام این بخش‌ها و رسانه‌های ورزشی و سرگرمی کمک کرده است.

در سال 2020، ویل ونچرز Fund I خود را با 55 میلیون دلار، که توسط کمک های مالی دانشگاه ها، صاحبان تیم های ورزشی حرفه ای و کارآفرینان حمایت می شد، بست.

این شرکت که اکنون با 150 میلیون دلار در Fund II مسلح شده است، به سرمایه گذاری در شرکت های در مراحل اولیه در بخش های مصرف کننده، مراقبت های بهداشتی، ورزش و سرگرمی ادامه خواهد داد. شرکای محدود این صندوق در حال حاضر شامل بنیادها، ده ها ورزشکار حرفه ای و بنیانگذاران سرمایه گذاری خطرپذیر و شرکت های سهام خصوصی است.

رایلی گفت: “افزایش اندازه صندوق برای استفاده از همه فرصت‌هایی بود که در بازار دیدیم و بتوانیم مالکیت بیشتری در شرکت‌هایی که واقعاً به آنها اهمیت می‌دادیم به دست آوریم.”

وی خاطرنشان کرد که ویل ونچرز یک مدل سرمایه گذاری با حجم کم و با اعتقاد بالا را اعمال می کند. به جای سرمایه گذاری در 50 تا 100 شرکت “برای سرگرمی”، این شرکت “آهسته و عمدی” در مورد ایجاد مجموعه ای از 20 تا 25 شرکت است تا بتواند “رویکردی منظم، صبور و پژوهش محور” را حفظ کند.

همچنین چند مورد جدید به Will Ventures اضافه شده است، از جمله مشارکت با شرکای OneTeam، که حقوق بازاریابی و مجوز را برای بیش از 4000 ورزشکار حرفه ای مدیریت می کند. بن گاردنر نیز به عنوان شریک و رئیس بخش موفقیت پورتفولیو به این شرکت پیوسته است. او یک فوتبالیست حرفه‌ای سابق است و اهل آندرسن هوروویتز است، جایی که در تیم بازار فروش شریک بود.

تا کنون، این شرکت از صندوق دوم در شرکت‌هایی مانند Ness سرمایه‌گذاری کرده است که آن‌ها آن را “AmEx برای سلامت و تندرستی” توصیف می‌کنند. Mighty Health، یک پلت فرم سلامت و تندرستی برای جمعیت سالخورده؛ The Post، یک باشگاه حرفه ای برای ورزشکاران فعلی و سابق. و Street FC، یک بازار ورزشی پیکاپ.

کاسیونسکی به TechCrunch گفت: «ما آنچه را که گفته بودیم با صندوق اول انجام دادیم و فرآیندهای مناسب را برای نتایج قابل اعتماد و قابل تکرار در نظر گرفتیم. ما روابط باورنکردنی با ورزشکاران، اتحادیه های لیگ، صاحبان تیم ها و آژانس های استعدادیابی داریم. این بخشی از چرخ لنگر ما است که به ما در ارزش متمایزمان کمک خواهد کرد.”