منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • وکیل ماسک به کارکنان توییتر می‌گوید در صورتی که شرکتی حکم رضایت FTC را نقض کند مسئولیتی نخواهند داشت • TechCrunch

وکیل ماسک به کارکنان توییتر می‌گوید در صورتی که شرکتی حکم رضایت FTC را نقض کند مسئولیتی نخواهند داشت • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
وکیل ماسک به کارکنان توییتر می‌گوید در صورتی که شرکتی حکم رضایت FTC را نقض کند مسئولیتی نخواهند داشت • TechCrunch

به دنبال اخطار FTC دیروز در توییتر، TechCrunch یک ایمیل داخلی ارسال شده توسط وکیل ایلان ماسک، الکس اسپیرو، به همه کارمندان دیگر دریافت کرد – که در آن او سعی می کند با ادعای اینکه آنها شخصاً در قبال رعایت الزامات مسئولیتی ندارند، نگرانی های کارکنان را کاهش دهد. از فرمان رضایت FTC.

ما متن کامل ایمیل (sic) را در زیر بازتولید می کنیم – که توسط اسپیرو برای کارکنان توییتر در ساعت 5:21 بعد از ظهر 10 نوامبر ارسال شده است:

ایلان – امروز سوالاتی در رابطه با موافقت نامه ای که در زمانی که شرکت را تحویل گرفتید، مطرح شد.

ما اولین بررسی انطباق با ftc را داریم که از زمانی که این مسئولیت را به دست گرفتیم ارائه شده است و قصد داریم با آن مقابله کنیم.

تنها طرف سفارش توییتر است – نه افرادی که در توییتر کار می کنند. خود توییتر (نه کارمندان فردی) یک طرف است و بنابراین فقط توییتر می تواند مسئول باشد.

من می‌دانم افرادی در توییتر بوده‌اند که حتی روی موضوع ftc کار نمی‌کنند و اظهار نظر می‌کنند که اگر ما رعایت نکنیم، ممکن است به زندان بروند – این فقط کار نمی‌کند. این مسئولیت شرکت است. بار شرکت است. این مسئولیت شرکت است.

ما امروز با کمیسیون تجارت فدرال در مورد تعهدات جاری خود صحبت کردیم و در حال گفتگوی سازنده هستیم.

البته ما به تبعیت از موافقت نامه ادامه خواهیم داد و بخش حقوقی در حال رسیدگی به آن است و خوشحال خواهیم شد به هر سوالی پاسخ دهیم

با تشکر

الکس

حکم رضایت در سال 2011، توئیتر را ملزم می‌کرد تا برنامه‌ای ایجاد و نگهداری کند تا اطمینان حاصل کند و به طور منظم گزارش دهد که ویژگی‌های جدید آن «میزان حفظ و محافظت از امنیت، حریم خصوصی، محرمانه بودن یا یکپارچگی اطلاعات غیر عمومی کاربر» را نادرست نشان نمی‌دهد.

در یادداشتی (که اولین بار توسط The Verge گزارش شد) که در تاپیک داخلی توییتر منتشر شد و برای همه کارمندان قابل مشاهده است، یک وکیل داخلی گفت که در واقع مهندسان فردی “خطر شخصی، حرفه ای و قانونی” دارند، که ظاهراً با آنچه اسپیرو در ایمیل فرستاده است مغایرت دارد. در بالا.

روز پنجشنبه، مدیران کلیدی توییتر، از جمله جوئل راث، رئیس اعتماد و ایمنی شرکت، و همچنین لیا کیسنر، مدیر امنیت اطلاعات، ماریان فوگارتی، مدیر ارشد قوانین و مقررات و مدیر ارشد حریم خصوصی دیمین کایران، شرکت را ترک کردند. FTC خاطرنشان کرد که آنها با “نگرانی عمیق” وضعیت جاری در توییتر را با توجه به حکم رضایت دنبال می کنند.

FTC در اوایل سال جاری، توییتر را 150 میلیون دلار جریمه کرد، زیرا متوجه نقض توافق نامه مربوط به داده های کاربران ارائه شده برای اهداف امنیتی برای هدف قرار دادن تبلیغات شد.

ما برای شفاف‌سازی درباره حکم رضایت و مسئولیت فردی کارکنان با FTC تماس گرفته‌ایم و در صورت دریافت اطلاعات بیشتر، به‌روزرسانی خواهیم کرد.