منو سایت

ولیعهد کریپتو دچار لغزش شد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ولیعهد کریپتو دچار لغزش شد • TechCrunch

ولیعهد کریپتو دچار لغزش شد • TechCrunch

بازگشت شما را به … خوش آمد می گوییم واکنش زنجیره ای.

هفته گذشته در پادکست در مورد مشکلات دم کردن استخراج کنندگان بیت کوین صحبت کردیم. این هفته مجبور شدیم برنامه‌های خود را برای پوشش تقریباً همه چیز کنار بگذاریم و توجه خود را به آنچه که فکر می‌کنیم بزرگترین داستان کریپتو برای شکستن در سال جاری است معطوف کنیم: سقوط صرافی معتبر زمانی ارز دیجیتال FTX و بنیانگذار میلیاردر سابق آن سام. بانکمن-فرید (SBF).

آیا می خواهید Chain Reaction را هر پنجشنبه در صندوق ورودی خود داشته باشید؟ در اینجا ثبت نام کنید: techcrunch.com/newsletters.

این هفته در وب 3

در اینجا برخی از بزرگترین داستان های رمزنگاری که TechCrunch در این هفته پوشش داده شده است.

سام بنکمن-فرید می گوید FTX در مذاکرات برای افزایش سرمایه، Alameda Research معامله را متوقف می کند

سام بانکمن-فرید روز پنجشنبه گفت که شرکت تجاری Alameda Research را تعطیل خواهد کرد و در تلاش است تا نقدینگی را برای FTX International که در حال مبارزه با دومین صرافی بزرگ کریپتو در جهان پس از قرارداد نجات با Binance است، افزایش دهد. اوایل این هفته شکست خورد. بانکمن-فرید در الف مجموعه ای از توییت ها که با “تعدادی از بازیگران” برای جذب سرمایه برای تجارت بین‌المللی FTX درگیر است و این بحث‌ها در مراحل مختلفی از جمله بحث در مورد تعهدنامه و برنامه‌ها است.

صرافی مشکل دار کریپتو FTX تحت بررسی تنظیم کننده های ایالات متحده بر سر وجوه مشتری است

غول معاملاتی کریپتو FTX این هفته پس از صرافی از رونق افتاده است بحران نقدینگی را تجربه کرد و موافقت کرد که به رقیب خود، Binance، گزینه ای برای خرید عملیات غیر آمریکایی شرکت در آنچه به نظر می رسد یک طرح نجات است، بدهد. رگولاتورهای ایالات متحده، از جمله SEC و CFTC، اکنون در حال بررسی هستند که آیا FTX به طور بالقوه وجوه مشتری را در پلتفرم خود سوء مدیریت کرده است یا خیر.

به جدیدترین استارت‌آپ‌های کریپتو از روز نمایشی Alliance DAO شتاب دهنده وب 3 سلام کنید.

استارت‌آپ‌های جدید کریپتو در روز چهارشنبه Alliance DAO پیشرفت کردند انفجار FTX. آخرین گروه، که به نام All9 شناخته می‌شود، برای Alliance DAO، یک انجمن شتاب‌دهنده و خالق web3، ایده‌های خود را در روز چهارشنبه در یک روز نمایشی که منحصراً توسط TechCrunch پوشش داده می‌شود، ارائه کرد. حدود 953 درخواست برای این گروه وجود داشت که تنها 17 تیم انتخاب شدند و برنامه را تکمیل کردند.

Sequoia Capital سرمایه گذاری خود را در FTX به 0 دلار نشان می دهد

سکویا کپیتال به تازگی سهام خود را در صرافی ارزهای دیجیتال FTX به صفر رساند، سهمی که درصد کمی از سرمایه سکویا را نشان می دهد، اما احتمالاً تا هفته گذشته یکی از بزرگترین سودهای محقق نشده در تاریخ 50 ساله این شرکت خطرپذیر است. او در نامه ای که امشب به شرکای محدود خود ارسال کرد، که نسخه ای از آن را تک کرانچ دریافت کرده و در این مقاله به اشتراک گذاشته است، به شرکای محدود خود هشدار داد.

برخی از VCهای رمزنگاری، تمرکززدایی را آینده پس از فروپاشی FTX می دانند (TC+)

همانطور که بازار کریپتو هضم می کند چند روز گذشته بر آشوبسرمایه گذاران خطرپذیر این لحظه را به عنوان یک هشدار و همچنین فرصتی برای رشد تمرکززدایی و بلوغ فضای بزرگتر بلاک چین می دانند. TechCrunch با برخی از سرمایه گذاران صحبت کرد تا دیدگاه بلندمدت آنها را در مورد صنعت پس از اخبار این هفته از FTX دریافت کند.

آخرین غلاف

ما مجبور بودیم در مورد اخباری که این هفته دنیای ارزهای دیجیتال را تکان داد در ما صحبت کنیم قسمت پنجشنبه: معامله Binance/FTX که هرگز نبود. برای شروع، ما خلاصه‌ای از WTF را به شما ارائه کرده‌ایم که به تازگی با گوشت گاو بین دو تا از بزرگترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال و نحوه صرافی افسانه‌ای Sam Bankman-Fried اتفاق افتاده است. خیلی سریع سقوط کردسرمایه گذاران در حال سقوط، ارزهای دیجیتال و سایر شرکت های موجود در فضا با آن سقوط می کنند.

پس از بررسی پیش‌زمینه‌ی وضعیت واقعی این هفته، ما نظرات خود را در مورد پیامدهای عظیمی که این شکست می‌تواند برای بقیه صنعت کریپتو داشته باشد، به اشتراک گذاشتیم. سرمایه گذاران خطرپذیر و استارت آپ ها به مقررات در سراسر جهان.

این یک پس زمینه جذاب برای گفتگوی ما در ما است رویداد کریپتو در میامی هفته آینده، جایی که ما با Changpeng Zhao (CZ)، مدیر عامل بایننس (CZ) صحبت خواهیم کرد، میلیاردر که گمان می رود کاتالیزور سقوط FTX باشد. می توانید از کد تبلیغاتی REACT استفاده کنید برای 15 درصد تخفیف بلیط ورودی عمومی به این رویداد برای شنیدن از CZ و بسیاری دیگر از بازیگران در بازار ارزهای دیجیتال، آینده این صنعت آشفته در ماه‌های آینده چه خواهد بود.

واکنش زنجیره ای هر سه‌شنبه و پنج‌شنبه ساعت 12 بعد از ظهر PT منتشر می‌شود، بنابراین حتماً در ما مشترک شوید پادکست های اپل، Spotify یا پلتفرم فرعی مورد علاقه شما برای همگام شدن با اکشن.

دنبال پول

  1. بستر زیرساخت پیام رسانی Web3 مطلع ساختن یک دور اولیه 10 میلیون دلاری به رهبری Hashed و Race Capital جمع آوری کرد.
  2. ارائه دهنده Web3 API سطح شیب دار 70 میلیون دلار در دور سرمایه‌گذاری سری B که توسط مشترک رهبری می‌شد، تضمین کرد مبادله سرمایه و پایتخت کره.
  3. راه اندازی پیشگیری از کلاهبرداری بلاک چین آزمایشگاه های TRM دور سرمایه‌گذاری سری B خود را با 70 میلیون دلار به رهبری توما براوو با مشارکت سرمایه‌گذاران فعلی PayPal، American Express و Citigroup افزایش داد.
  4. اترلاست از مخفی کاری 4.5 میلیون دلار برای توسعه بازی های وب 3 برای طرفداران ورزش بیرون آمد.
  5. موتور جستجوی غیرمتمرکز سپنا 10 میلیون دلار از Hack VC، Pitango First و دیگران جمع آوری کرد.

این فهرست با اطلاعات Messari و همچنین گزارش خود TechCrunch گردآوری شده است.

به CZ به صورت رایگان در TC Sessions: Crypto گوش دهید

چه کسی بهتر از خود مدیرعامل Binance CZ می‌تواند به آخرین اخبار بایننس/FTX نگاهی بیندازد؟ یک بلیت رایگان برنده شوید، پایین‌تر را دریافت کنید، و فرصت‌های گفتگو و شبکه‌ای فراوان را در TC Sessions: Crypto در 17 نوامبر در میامی بررسی کنید. اولین 25 خواننده ای که با این ثبت نام کردند، در 17 نوامبر در میامی به صورت رایگان به ما خواهند پیوست!