منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هکرهای Vice Society 500 گیگابایت داده دزدیده شده از ناحیه مدرسه لس آنجلس را در وب تاریک پست می کنند • TechCrunch

هکرهای Vice Society 500 گیگابایت داده دزدیده شده از ناحیه مدرسه لس آنجلس را در وب تاریک پست می کنند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هکرهای Vice Society 500 گیگابایت داده دزدیده شده از ناحیه مدرسه لس آنجلس را در وب تاریک پست می کنند • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

خوب-فلیپین-توبر؟ حتما ما رو مسخره میکنی با این حال، این یک تجربه هشیارکننده است که سال را به این شکل در حال گذراندن ببینیم! هوم

ناهماهنگی را ببخشید، ما در اینجا وارد فصل احمقانه TechCrunch Disrupt می شویم. ما روانی شده ایم به علاوه، تنها چند ساعت برای درخواست داوطلب شدن در TechCrunch Disrupt باقی مانده است و اگر می خواهید درخواست خود را برای هفته آینده دریافت کنید، به صورت رایگان در آن شرکت کنید! – کریستین و حاجی

3 برتر TechCrunch

  • الان بیرون است: هکرها داده‌های زیادی را منتشر کردند – به ارزش حدود 500 گیگابایت – که در جریان حمله باج‌افزار لس‌آنجلس Unified School District به سرقت رفته بود. کارلی نوشتن. این شامل برخی از داده های شخصی، صورت های مالی و داده های بهداشتی است. اوه
  • یک نفر از مرحله خارج شده بود: و آن شخصی کیم کارداشیان بود که پس از اینکه مشخص شد وی قوانین مربوط به افشای دریافت پول در ازای تبلیغ ارز دیجیتال را نقض کرده است، با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به مبلغ 1.26 میلیون دلار تسویه حساب کرد. دارل باز هم هست. در همین حال، آنیتا و دومینیک-مادوری در مورد اینکه چرا دفاع نکردن از کارداشیان اشکالی ندارد، متحد شوید، مخصوصاً همانطور که آنها می گویند: “EthereumMax یک توکن ناشناخته بود که قبل از اینکه درباره آن در اینستاگرام پست کند ارزشی نداشت.”
  • تغییر نام: آمازون اکنون یک پورتال اختصاصی برای گزینه های خرید مقرون به صرفه خود به نام Amazon Access دارد که شامل ویژگی هایی مانند چرت زدن و کوپن ها است. عایشه گزارش ها.

استارت آپ ها و VC ها

ببینید، ما می دانیم که ما معمولاً در اینجا روی محتوای TC.com تمرکز می کنیم، اما این هفته دو داستان از سایت اشتراک ما، TechCrunch+، توجه ما را به خود جلب کرد.

رون و الکس اشاره کرد که در آغاز سال 2022، به نظر می رسید که سال خوبی برای M&A SaaS باشد. به نظر نمی رسد که واقعاً اتفاق افتاده باشد. با سر خاراندن زیاد و برخی نظریه پردازی ها، آنها می پرسند چرا ما شاهد M&A تهاجمی SaaS نیستیم؟

در همین حال، بکا خاطرنشان می کند که سرمایه گذاری خطرپذیر امسال در یک ترن هوایی قرار داشته است. موضوع مشابه است. سال 2022، درست قبل از اینکه بازار سهام سقوط کند و شرکت های سرمایه گذاری را با خود همراه کند، قوی ترین موج استقرار سرمایه گذاری در تاریخ را به همراه داشت. او به سمت توپ کریستالی خود دراز می کند و اعتراف می کند که اگرچه مشخص نیست در VC در Q4 چه اتفاقی خواهد افتاد، قطعاً خسته کننده نخواهد بود.

اگر اشتراک +TC ندارید، ما یک پیشنهاد ویژه برای شما مشترکین DC داریم. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

در بقیه مطالب سایت، این نکات را برای شما داریم:

3 اصل راهنمای FinOps برای کمک به توضیح هزینه های ابری در کشتی

فانوس دریایی روشن در غروب، آلاند، سوئد

اعتبار تصویر: برند کنت / 500 پیکسل (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

مدیریت مالی ابری یا به‌طور ساده «FinOps» از کار گروهی متقابل بین تیم‌های مالی، مهندسی و محصول استفاده می‌کند تا به سازمان‌ها در استفاده بهتر از منابع خود کمک کند.

لیران گرینبرگ، یکی از بنیانگذاران Team8 می نویسد: «دانستن از اقتصاد واحد ابری شما برای ایجاد یک مدل قابل توضیح و شفاف از هزینه های ابری شما کلیدی است.

تیم‌های توسعه باید با موسیقی روبرو شوند و مسئولیت مالی زیرساخت‌ها و خدماتی که استفاده می‌کنند را بر عهده بگیرند. در همین حال، مدیران مالی و مدیران ارشد فناوری باید برای پاسخ به برخی سوالات سخت در جلسات هیئت مدیره آماده شوند.

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

Prosus تصمیم گرفته است که به خرید 4.7 میلیارد دلاری BillDesk خودداری کند. مانیش گزارش ها. تنها یک ماه پس از دریافت مجوز از سوی ناظر ضد انحصار هند، این شرکت «شرایط خاصی» را که برآورده نشدند به عنوان دلیل انجام نشدن معامله ذکر کرد.

در همین حال، TikTok به دنبال شرکای خوب برای کمک به راه اندازی پیشنهاد خرید زنده خود در ایالات متحده است. ایوان نوشتن.

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم: