منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هند برنامه ردیابی تماس COVID-19 و وب‌سایت واکسیناسیون خود را از نو استفاده می‌کند • TechCrunch

هند برنامه ردیابی تماس COVID-19 و وب‌سایت واکسیناسیون خود را از نو استفاده می‌کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هند برنامه ردیابی تماس COVID-19 و وب‌سایت واکسیناسیون خود را از نو استفاده می‌کند • TechCrunch

هند برنامه ردیابی تماس COVID-19 و وب‌سایت واکسیناسیون خود را از نو استفاده می‌کند • TechCrunch

هند برنامه ردیابی تماس COVID-19 و وب سایت واکسیناسیون خود را برای رفع سایر نگرانی های بهداشتی در این کشور آسیای جنوبی بازسازی می کند.

یک مقام ارشد روز یکشنبه گفت که دولت هند در نظر دارد از Aarogya Setu به عنوان اپلیکیشن بهداشتی مستقل این کشور استفاده کند.

RS Sharma، مدیر اجرایی سازمان ملی بهداشت، نهادی که بر اجرای شاخص سلامت عمومی نظارت می‌کند، گفت: این برنامه به ساکنان این امکان را می‌دهد که قرار ملاقات‌های پزشکی را رزرو کنند و ثبت نام‌ها را با کدهای QR بررسی کنند تا از انتظار در صف بیمارستان‌ها جلوگیری کنند. سیستم در طرح کشور، در یک رویداد عمومی گفت.

او گفت که Aarogya Setu که در سال 2020 راه اندازی شد، بیش از 240 میلیون دانلود جمع آوری کرده است. این برنامه در ابتدا به عنوان “راه حل موقت برای یک مشکل موقت” منتشر شد.

اندکی پس از راه‌اندازی، Aarogya Setu که در سانسکریت به معنای «پلی برای سلامتی» است، نگرانی‌هایی را از طرف حامیان حفظ حریم خصوصی در مورد ردیابی افراد توسط برنامه ایجاد کرد. دهلی نو نگرانی ها را رد کرد و در آن زمان گفت که به اصطلاح نقص ها با طراحی در برنامه پیاده سازی شده است. چند هفته بعد، کد برنامه را باز کرد.

دولت هند همچنین وب سایت واکسیناسیون کووید-19 خود، CoWIN را برای خدمت به برنامه ایمن سازی جهانی این کشور تغییر داده است.

شارما، که پیش از این رهبری این سازمان را بر عهده داشت، گفت: سایت نوسازی شده به افراد امکان می دهد واکسن های اجباری تحت پوشش برنامه ایمن سازی ملی، از جمله قطره های فلج اطفال را پیدا کنند و دریافت کنند و سعی خواهد کرد به پزشکان در مقیاس کوچک کمک کند تا از آن به عنوان سیستم مدیریت اطلاعات سلامت خود استفاده کنند. رگولاتور ملی مخابرات

شبکه اطلاعاتی واکسن کووید که معمولاً به آن CoWIN می گویند، در ژانویه سال گذشته به عنوان پلت فرم دولت هند برای حفظ سوابق یکپارچه واکسیناسیون علیه کووید-19 راه اندازی شد.