منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • همزمان با برخورد فضاپیمای DART به سیارک، ناسا می خواند «من نمی خواهم چیزی را از دست بدهم» • TechCrunch

همزمان با برخورد فضاپیمای DART به سیارک، ناسا می خواند «من نمی خواهم چیزی را از دست بدهم» • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
همزمان با برخورد فضاپیمای DART به سیارک، ناسا می خواند «من نمی خواهم چیزی را از دست بدهم» • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

در TechCrunch، ما عاشق این هستیم که مجرای همه چیز در اکوسیستم استارتاپی باشیم. امسال تعدیل‌های زیادی وجود داشته است و ما باید به این فکر کنیم که چگونه می‌توانیم به کسانی که در تلاش برای بازگشت به زین هستند کمک کنیم؟ تیم رویدادهای ما یک ایده عالی داشت: اگر کوتاه شده‌اید، ما یک Expo Pass رایگان به TechCrunch Disrupt ارائه می‌دهیم، بدون هیچ رشته‌ای. بیایید از اتفاقاتی که در سرزمین استارت‌آپ‌ها می‌گذرد مطلع باشید و برای شروع به گروهی از تیم TechCrunch سلام کنید. آنجا میبینمت! – کریستین و حاجی

3 تاپ برتر TechCrunch

  • آرما – برو از اینجا: ناسا با موفقیت یک ماهواره را به یک سیارک کوبید، دارل گزارش ها. خیلی باحال. نگران نباشید، این فقط در صورتی است که زندگی واقعی سعی کند از آرماگدون یا Deep Impact تقلید کند.
  • چیز دیگری که باید تمیز کنید: Flatfile تخمین می زند که دانشمندان داده بیشتر زمان کار خود را صرف تمیز کردن داده ها می کنند. آنها را برای استفاده در تجزیه و تحلیل پیش بینی آماده می کند. او 50 میلیون دلار برای رویکرد خود در خودکارسازی این کار کثیف به خانه برد. کایل گزارش ها.
  • اینم لینک استخدام من: اینگرید گزارش می‌دهد که Calendly، استارت‌آپ زمان‌بندی ۳ میلیارد دلاری، با خرید Prelude، استارت‌آپی که زمان‌بندی استخدام را خودکار می‌کند، وارد بازی استخدام شده است.

استارت آپ ها و VC ها

اگر در حال خواندن این مطلب هستید، تقریباً مطمئناً رابطه پیچیده ای با صفحه نمایش دارید. هر سال که می گذرد آنها بزرگتر و بیشتر در زندگی ما حضور پیدا می کنند، برایان نوشتن. در همین حال، ما همچنان از فناوری استقبال می کنیم و در عین حال از تأثیر آن بر زندگی خود ابراز تاسف می کنیم. Freewrite Alpha جسورانه می پرسد: آیا یک صفحه نمایش کوچک می تواند خیلی کوچک باشد؟

آخرین بار کیک را در آوریل معرفی کردیم، زمانی که خط تولید روان کننده ها، کاندوم ها، اسباب بازی ها و محصولات بهداشت جنسی او در Target معرفی شد. این شرکت در حال حاضر دارای پنج محصول در فروشگاه ها و همچنین آمازون، Thrive Marketplace و UrbanOutfitters.com است. کریستین گزارش‌ها حاکی از آن است که توسعه خوب شرکت در این هفته ادامه دارد و در برخی از خرده‌فروش‌های بزرگ، از جمله فضای جدید در فروشگاه‌های CVS، قرار می‌گیرد، زیرا اعلام می‌کند 8 میلیون دلار بودجه جدید سری A ارائه می‌کند.

چند مورد دیگر از سراسر کهکشان TechCrunch:

سقوط دات کام در سال 2000 چه چیزی می تواند در مورد رکود فناوری در سال 2022 به ما بیاموزد؟

Pets.com به خواب رفتن

اعتبار تصویر: باب ریها جونیور (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

بسیاری از کارآفرینان تشویق شده اند که باور کنند داستان سرایی روان و مهارت های اجتماعی خوب برای متقاعد کردن سرمایه گذاران به اینکه کارها طبق برنامه پیش می رود کافی است. دچار توهم هستند.

آنا باربر، شریک M13، به جای اینکه به طور غریزی وارد حالت بقا شوند، می گوید که بنیانگذاران باید از خود سؤالات وجودی بپرسند: «چرا این تجارت را راه اندازی کردید؟ اصول اولیه چیست؟ مشتریان شما چه کسانی هستند؟ چه مشکلی را حل می کنید؟

او گفت: «در چنین زمانی، اعتماد مهم‌تر از همیشه است» و افزود که به کارآفرینان می‌گوید که از نزدیک در ارتباط باشند، «به‌ویژه با اخبار بد».

قبل از بروز مشکلات و بین جلسات منظم، کارآفرینان باید احساس راحتی کنند که از آنها کمک و مشاوره بخواهند. تماس برای اشتراک‌گذاری یک به‌روزرسانی یا پرسیدن سؤال، سیگنال قوی‌ای می‌فرستد که منتظر نیستید کسی به شما راهنمایی کند.

«آنچه را که نیاز دارید به آنها بگویید. ما برای همین اینجا هستیم: آستین ها را بالا بزنیم و به حل مشکل برای شما کمک کنیم. باربر گفت: هیچ کس انتظار ندارد که هیچ یک از این کارها روان باشد.

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

چه کسی فکرش را می‌کرد که یک رومبا که در آن هم جاروبرقی و هم جاروبرقی لازم باشد؟ بله، iRobot هم این کار را کرد برایان نمی داند چرا وجود دارد

مردم از وضعیت اینستاگرام این روزها راضی نیستند و برنامه OG قصد دارد اینستاگرام را به روزهای شکوه خود بازگرداند با ویژگی هایی مانند مرتب کردن مجدد فید بر اساس انتخاب کاربر و بدون تبلیغات، ایوان گزارش ها.

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم: