منو سایت

همراه با بالش ربات نفس بکشید • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
همراه با بالش ربات نفس بکشید • TechCrunch

از تیمی که بالش ربات گربه عجیب و غریب و شگفت انگیز را برای شما آورده است یک بالش تنفسی به همان اندازه عجیب و غریب و شگفت انگیز است. شرکت رباتیک بوتیک ژاپنی Yukai Engineering به همراه Fufuly در CES بازگشته است، که راه کوبو را دنبال می کند و به معنای واقعی کلمه زندگی را در یک بالش می دمد.

این استارت آپ سخت افزاری می گوید این محصول از “حباب تنفسی” استفاده می کند که به پدیده ای اشاره دارد که در آن ریتم تنفس بیمار با ریتم تنفسی مطابقت دارد. در اینجا، اساساً به این معنی است که تنفس انسان با بالش ربات مطابقت دارد، نه برعکس.

یوکای می گوید این محصول بر اساس تحقیقات دانشگاه توکیو ساخته شده است. مطمئناً مطالب زیادی در مورد قدرت تنفس برای بهبود وضعیت روانی و کاهش اضطراب نوشته شده است. برای مثال دقیقاً به همین دلیل است که تنفس بسیار با مدیتیشن مرتبط است.

هیچ برنامه ای در اینجا وجود ندارد و واقعاً هوشمندی چندانی ندارد (و برخلاف Qoobo، مستقیماً به ورودی کاربر پاسخ نمی دهد). در عوض، شما در سه حالت چرخش می‌کنید: عادی، عمیق، و حالت سوم که برای کمک به آرامش کاربر طراحی شده است.

همراه با بالش ربات نفس بکشید • TechCrunch

اعتبار تصویر: مهندسی یوکای

به گزارش وب سایت Fulluly [translated from the Japanese]، “استفاده از آن بسیار آسان است. آن را روشن کنید و در آغوش بگیرید. این تمام چیزی است که شما نیاز دارید. باشد که بقیه زندگی خیلی ساده باشد. مانند محصولات قبلی یوکای، این بالش نیز از طریق یک کمپین تامین مالی جمعی عرضه خواهد شد. هنوز در مورد قیمت آن صحبتی نشده است، اگرچه مدیر عامل شرکت Shunsuke Aoki به من گفت که قیمت این محصول احتمالاً بیشتر از Qoobo خواهد بود که در حال حاضر قیمتی معادل 100 دلار دارد.

همچنین لایتونی، یک لامپ روباتیک است که برای «چرت زدن» با کاربر طراحی شده است.

درباره CES 2023 در TechCrunch بیشتر بخوانید