منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نکات H-1B برای کارگران، مدیریت تیم های راه دور، خراب کردن زمین • TechCrunch

نکات H-1B برای کارگران، مدیریت تیم های راه دور، خراب کردن زمین • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نکات H-1B برای کارگران، مدیریت تیم های راه دور، خراب کردن زمین • TechCrunch

بر اساس layoffs.fyi، بیش از 23000 کارگر فناوری تا کنون در این ماه اخراج شده اند. در مقایسه، این سایت 12463 اخراج را در ماه اکتبر پیگیری کرد.

شرکت مادر فیسبوک متا اولین کاهش شغلی بزرگ در تاریخ خود را در این هفته اعلام کرد و 11000 شغل را کاهش داد. مانند توییتر، استرایپ، برکس، لیفت، نتفلیکس و سایر شرکت‌های فناوری مستقر در منطقه خلیج، بسیاری از کارمندان آسیب‌دیده با ویزاهای کاری مهاجر هستند.

یک اخراج غیرمنتظره عنصری از هرج و مرج را در زندگی همه به ارمغان می آورد، اما وقتی یک کارگر H-1B شغل خود را از دست می دهد، یک ساعت بسیار بلند شروع به تیک تیک می کند: مگر اینکه آنها بتوانند موقعیت جدیدی پیدا کنند یا وضعیت مهاجرت خود را ظرف 60 روز تغییر دهند، باید ترک کنند. کشور. و از آنجایی که شرکت‌های فناوری در هر اندازه‌ای، استخدام را متوقف می‌کنند و برای اخراج‌های بیشتری برنامه‌ریزی می‌کنند، توانایی آنها برای زندگی و کار در ایالات متحده ناگهان زیر سوال می‌رود.

اوایل امروز، من میزبان یک پرسش و پاسخ با سوفی آلکورن، وکیل مهاجرت، درباره کارگران H-1B بودم که اخراج شده اند (یا فکر می کنند ممکن است باشند).

او توصیه کرد: «یا شغل جدیدی پیدا می‌کنید، می‌روید یا راه دیگری برای ماندن قانونی در ایالات متحده پیدا می‌کنید، اما باید در این 60 روز اقداماتی را انجام دهید.» او توصیه کرد که همین حالا به دنبال فرصت‌های جدید باشید. کارفرمایان جدید زمان می برد تا آنها را به خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده تشکیل دهند.


مقالات کامل TechCrunch+ فقط برای اعضا در دسترس است
از کد تخفیف استفاده کنید TCP PLUS ROUNDUP برای صرفه جویی 20٪ در اشتراک یک یا دو ساله


آلکورن گفت: “بهترین حالت این است که آن شرکت جدید درخواست تغییر کارفرمای جدید شما را ارسال کند و USCIS مدارک را در روز پنجاه و نهم از آخرین روز استخدام شما یا قبل از آن دریافت کند.”

“حداقل سه هفته طول می کشد تا همه چیز آماده شود”، به این معنی که متقاضیان و کارفرمایان باید به سرعت حرکت کنند و روزها معکوس می شوند. او گفت: “شما احتمالاً در روز سی و سوم به یک پیشنهاد امضا شده نیاز دارید.”

بسیاری از اطلاعاتی که Alcorn ارائه کرد به همان اندازه که برای استخدام مدیران مرتبط بود به کارگران اخراج شده مرتبط بود: هر تعدادی از عوامل می توانند با هم ترکیب شوند تا یک فرآیند از قبل دشوار را پیچیده تر کنند. به عنوان مثال، برای کارگران H-1B که در خارج از کشور اخراج می شوند چه اتفاقی می افتد؟ آیا ازدواج واقعا می تواند مشکل مهاجرت را حل کند؟ (قطعا نه!)

با توجه به اخراج تعداد زیادی از افراد در طول فصلی که به طور سنتی یافتن موقعیت جدید دشوار است، از آلکورن پرسیدم که آیا فکر می‌کند این اخراج‌ها باعث می‌شود استعدادهای فناوری از سیلیکون ولی تخلیه شود یا خیر.

او گفت: «رویای آمریکایی هنوز برای مهاجران بسیار مهم است. بسیاری از مردم برای یافتن راهی برای ماندن در اینجا تلاش خواهند کرد، حتی اگر لزوماً در منطقه خلیج با هزینه های بالای زندگی نباشد. آن‌ها همچنان آنچه را که آمریکا می‌خواهد می‌خواهند، و رابطه خود با فناوری بزرگ و ماهیت کار را دوباره ارزیابی خواهند کرد.»

3 نکته برای مدیریت یک تیم مهندسی از راه دور

سه تیر از کنار یک دیوار آجری می گذرد

اعتبار تصویر: Inoc (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

من یک بار دفتری را اداره می کردم که من و مدیرعامل تنها دو نفری بودیم که در تیم مهندسی نبودیم. ما یک غلاف در یک فضای کار مشترک برداشتیم بنابراین همه دور یک میز بزرگ نشستیم.

در خارج از ناهارهای گروهی ما، توسعه دهندگان به ندرت با یکدیگر صحبت می کردند، زیرا بیشتر ارتباطات از طریق Slack، Jira و GitHub بود. امروزه این تیم از راه دور کار می کند.

در یک پست TC+، کارآفرین و سرمایه‌گذار فرشته Kuan Wei (Greg) Soh نکات مهم خود را برای مدیریت تیم‌های مهندسی توزیع‌شده به اشتراک گذاشت که شامل استند آپ‌های اجباری و حداقل سه ساعت در روز است که در آن همه برای چت در دسترس هستند.

او می‌گوید: «ما انتظار داریم پیام‌های Slack در عرض یک ساعت پاسخ داده شود، اگر با آنها تماس بگیریم همه در دسترس هستند و با شرکای تعیین‌شده خود مسئولانه کار خواهیم کرد.

از بخش 1202 کد IRS برای فروش استارت آپ چند میلیون دلاری خود بدون مالیات استفاده کنید.

قلک با عینک آفتابی در ساحل در ساحل دریا

اعتبار تصویر: برایان جکسون (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

وینسنت آیلو، وکیل مالیاتی، توصیه می‌کند که تیم‌های موسس معمولاً یک ساختار شرکتی مانند LLC یا S-Corp را انتخاب می‌کنند، اما کسانی که امیدوارند 10 میلیون دلار برای بیشتر هزینه کنند، باید به عنوان یک شرکت تجاری کوچک واجد شرایط (QSB) شروع کنند.

بر اساس کد IRS بخش 1202، موسسانی که سهام QSB را برای پنج سال یا بیشتر نگه داشته اند، از پرداخت مالیات بر عایدی سرمایه پس از فروش معاف خواهند شد.

آیلو می گوید: «این یک مزیت صرفه جویی مالیاتی قابل توجه برای کارآفرینان و سرمایه گذاران کسب و کار کوچک است.

با این حال، تأثیر این محرومیت در نهایت به زمان خریداری سهام، تجارت یا تجارت در حال اجرا و عوامل مختلف دیگر بستگی دارد.»

تأمین مالی مبتنی بر درآمد: راهنمای جدیدی برای جذب سرمایه برای استارت‌آپ‌ها

نکات H-1B برای کارگران، مدیریت تیم های راه دور، خراب کردن زمین • TechCrunch

اعتبار تصویر: Cocoon / Getty Images (تصویر اصلاح شده)

تأمین مالی مبتنی بر درآمد می‌تواند استارت‌آپ‌های مرحله اولیه را کمتر به سرمایه‌گذاران وابسته کند تا بتوانند سهام بیشتری را حفظ کنند.

با شرایطی که معمولاً بین 12 تا 24 ماه متغیر است، بسیاری از تیم ها از این بودجه برای پروژه های کوتاه مدت مانند کمپین های فروش و بازاریابی استفاده می کنند.

میگل فرناندز، مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران Capchase، توصیه می‌کند: «از آنجایی که بازده این فعالیت‌ها می‌تواند بیشتر از هزینه تأمین مالی مبتنی بر درآمد باشد، استارت‌آپ‌ها باید از تأمین مالی مبتنی بر درآمد برای تأمین مالی طرح‌هایی استفاده کنند که به زودی به ثمر می‌رسند».

Pitch Deck Teardown: عرشه شروع ۵۰۰ هزار دلاری Syneroid

نکات H-1B برای کارگران، مدیریت تیم های راه دور، خراب کردن زمین • TechCrunch

اعتبار تصویر: برچسب های هوشمند GPC (در یک پنجره جدید باز می شود)

سیستم‌های بازیابی وسایل نقلیه دزدیده شده برای دهه‌ها در دسترس بوده‌اند، اما حیوان خانگی گمشده دارای ریسک‌های عاطفی بالاتری است.

به گفته Syneroid، استارت آپی که برچسب های هوشمند تولید می کند، هر ساله 10 میلیون حیوان خانگی در ایالات متحده از بین می روند، اما “کمتر از 30٪ آنها را به خانه باز می گرداند.”

بنیان‌گذاران شرکت پس از جمع‌آوری 500000 دلاری با ارزش 3.9 میلیون دلاری، عرشه 12 اسلایدی خود را برای بررسی با TechCrunch به اشتراک گذاشتند. حاج جان کمپس می نویسد: «هیچ اطلاعاتی ویرایش یا حذف نشده است.