منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نرم افزار ایمنی و بهداشت محیط اکنون به یک کالای داغ تبدیل شده است • TechCrunch

نرم افزار ایمنی و بهداشت محیط اکنون به یک کالای داغ تبدیل شده است • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نرم افزار ایمنی و بهداشت محیط اکنون به یک کالای داغ تبدیل شده است • TechCrunch

نرم افزار ایمنی و بهداشت محیط اکنون به یک کالای داغ تبدیل شده است • TechCrunch

از نظر تاریخی، بهداشت محیط و نرم‌افزار ایمنی بازار بزرگی نیست – حداقل در مقایسه با سایر نرم‌افزارها در بخش نرم‌افزار به‌عنوان یک سرویس – و مطمئناً قانع‌کننده‌ترین دسته برای راه‌اندازی نیست. اما بر اساس مطالعه جدیدی که توسط شرکت تحقیقاتی Verdantix منتشر شده است، این در حال تغییر است.

نرم افزار EHS به عنوان یک سیستم مدیریت داده برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات مربوط به بهداشت و ایمنی شغلی، مدیریت زباله و پایداری عمل می کند. شرکت‌ها از نرم‌افزار EHS برای ردیابی گازهای گلخانه‌ای و بررسی حوادث محل کار استفاده می‌کنند، برای مثال، آموزش بهداشت و ایمنی را انجام می‌دهند و اجازه دسترسی به فضاهای محدود را می‌دهند.

ربع سبز Verdantix: EHS Software مطالعه 2023 نشان می دهد که بازار نرم افزار EHS بیش از 50 تراکنش در دو سال گذشته داشته است و پیش بینی می کند که از 1.6 میلیارد دلار در سال 2022 به حدود 2.7 میلیارد دلار تا سال 2027 افزایش یابد. Verdantix پیش بینی می کند که بر آن غلبه کند. علاوه بر این، به دلیل تمایزاتی مانند استفاده از هوش مصنوعی و اتوماسیون، یک رکود اقتصادی جهانی است.

تحلیلگر صنعت در Verdantix’s Chris Sayers گفت: “در دو سال گذشته، چشم‌انداز بازار نرم‌افزار EHS دستخوش تغییر پارادایم شده است زیرا فروشندگان EHS محصولات خود را برای پاسخگویی به اشتهای هول‌انگیز برای راه‌حل‌های مدیریت زیست‌محیطی قوی که توسط مگاترند ESG ایجاد شده است، گسترش داده‌اند.” بیانیه. از آنجایی که عملکردهای EHS به دنبال ارتباط با سایر عملیات تجاری هستند، فروشندگان به فناوری های نوظهور به عنوان نقطه تمایز و تعریف مجدد عملکرد نرم افزار EHS روی می آورند.

طبق گزارش Verdantix، از زمانی که ETF Partners در سال 2011 حدود 10 میلیون یورو (تقریبا 11 میلیون دلار آمریکا) در ارائه دهنده EHS Enablon سرمایه گذاری کرد، شرکت های سهام خصوصی و سرمایه گذاران استراتژیک مانند Wolters Kluwer و Fortive بیش از 4 میلیارد دلار برای خرید EHS هزینه کرده اند. بازار نرم افزار غیبت بزرگترین فروشندگان نرم افزار سازمانی جهان – از جمله IBM، مایکروسافت، اوراکل، Salesforce و SAP – اکسیژن زیادی را در بازار رشد تجارت متوسط ​​به جا گذاشته است.