منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • میسون برای توسعه موتور تجارت بدون کد خود 7.5 میلیون دلار سرمایه جمع آوری می کند • TechCrunch

میسون برای توسعه موتور تجارت بدون کد خود 7.5 میلیون دلار سرمایه جمع آوری می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
میسون برای توسعه موتور تجارت بدون کد خود 7.5 میلیون دلار سرمایه جمع آوری می کند • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

سلام! و پنج شنبه است! همه ما با نفس بند آمده منتظر آخرین قسمت Will Elon Really Buy Twitter یا Get Out هستیم، مینی سریالی با طول نامشخص و چرخش های بسیار زیاد برای فهرست کردن. قرار است فردا بیشتر یاد بگیریم، اما چه کسی می داند. همچنین ساعت چند است؟ و اگر همه ما به طور دسته جمعی توییتر را ترک کنیم، کجا درباره این همه درام بحث خواهیم کرد؟

داستان کوچک مورد علاقه امروز ما بود رومینپوشش این گیاهان داخلی جذاب که می توانند به عنوان تصفیه کننده هوا استفاده شوند.

هاج فردا بیرون است، بنابراین یک آخر هفته بسیار شاد از طرف او و کریستین فردا به همه نیازهای ترد شما رسیدگی خواهد کرد. آدیوس! – کریستین و حاجی

3 تاپ برتر TechCrunch

  • Xnay در خود درایو: دارل وجود دارد من آنرا داشتم با تمام حدس و گمان ها و آن را می گوید: «وسایل نقلیه خودران واقعی قرار نیست اتفاق بیفتد. شواهدی که به این موضوع اشاره می‌کنند سال‌ها، اگر نگوییم دهه‌ها، انباشته شده‌اند، اما اکنون به حدی رسیده‌اند که نادیده گرفتن آن برای یک ناظر معقول دشوار است – حتی یکی مثل خودم که قبلاً در مورد چشم‌اندازهای خود بسیار خوش‌بین بودم. رانندگی.” او نوشت دارل ما تو را دوست داریم و امیدوارم که دیگر هرگز اشتباه نکنی.
  • بستن انبار پس از پریدن اسب بیرون: ما همچنین جدیدترین موارد مربوط به ایلان ماسک را از زمان ویدیوی سینک اداری معروف او در توییتر داریم: آماندا در نامه سرگشاده خود به تبلیغ‌کنندگان توییتر گزارش داد که مردم نمی‌دانند چرا او غول رسانه‌های اجتماعی را می‌خرد، اما همچنین که توییتر نمی‌تواند به یک “منظره جهنمی رایگان برای همه” تبدیل شود. ربکا گزارش می دهد که ماسک اکنون می گوید 75 درصد از کارکنان توییتر را اخراج نمی کند.
  • اجتناب از مالیات این فروشنده: جگمیت می نویسد که فروشندگان در آمازون برای فروش در این پلتفرم باید شرایط خاصی را رعایت کنند، اما استارتاپی به نام Mason در حال تغییر آن است. این استارت‌آپ مستقر در هند و کالیفرنیا 7.5 میلیون دلار بودجه جدید به رهبری Accel و Ideaspring Capital برای ارائه تجربه فروش مشابه آمازون، اما بدون نیاز به «مالیات آمازون» دریافت کرده است.

استارت آپ ها و VC ها

به نظر می رسد بسیاری از وسایل جدید به یکباره اتفاق می افتد. کریستین اعلام کرد که شرکت Streamlined Ventures به رهبری Ullas Naik 140 میلیون دلار تعهدات سرمایه جدید را برای دو صندوق اخیر خود تضمین کرده است. حاجی اعلام کرد که Human Impact Capital یک صندوق جدید 50 میلیون دلاری است که در استارتاپ های تأثیر اجتماعی سرمایه گذاری می کند مایک اشاره می کند که VC Satgana مستقر در پاریس اولین بسته شدن صندوق 30 میلیون یورویی خود را برای حمایت از استارتاپ های فناوری آب و هوا به پایان رسانده است.

در همین حال، یکسری دورهای بزرگ وجود داشت که باعث شرمساری وجهه واقعی سرمایه‌گذاری مشترک شد. دنیای عجیبی است وقتی نمی توانید به اعداد سرفصل نگاه کنید تا بفهمید شرکتی است که یک دور جمع آوری می کند یا یک صندوق جدید بسته می شود. در زیر تعدادی از آنها را جمع آوری می کنیم.

5 نکته برای شروع یک بازار شلوغ بازی وب 3

بزهای قرمز مایل به قرمز در میان مرغان خندان تغذیه می‌کنند.  web3 متمایز از جمعیت

اعتبار تصویر: چلسی سمپسون (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

هر محصول آنلاین به نوعی اثر شبکه نیاز دارد، اما بازی‌ها منحصربه‌فرد هستند: بدون مشتریان بزرگ، وفادار و مشتاق، هیچ راهی برای ساخت محصولاتی وجود ندارد که بتوان درآمدزایی کرد.

کوری ویلتون، یکی از بنیان‌گذاران، می‌گوید: بازی‌های بازی برای کسب درآمد (P2E) به ویژه در معرض این مشکل هستند، به همین دلیل است که «ساخت یک بازی موفق در درازمدت به معنای توسعه استراتژی‌های کسب درآمد است که می‌تواند بر نوسانات بازار غلبه کند». مدیر عامل Mirai Labs، استودیوی بازی سازی Pegaxy.

در این آغازگر درباره بنیان‌گذاران P2E، ویلتون پیشنهاداتی را در مورد نحوه نزدیک شدن به سرمایه‌گذاران به اشتراک می‌گذارد، توضیح می‌دهد که چرا توکن‌ها ابزار قابل اعتمادی برای جمع‌آوری سرمایه نیستند، و درباره «کسب درآمد از وب 2.0» اخیر بحث می‌کند.

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

نیویورک پست امروز پس از اینکه مشخص شد شخصی هم وب سایت روزنامه و هم حساب توییتر آن را هک کرده است، مجبور شد برخی حذف ها را انجام دهد. زک گزارش ها. عناوین مقاله مورد بحث ماهیت نژادپرستانه و توهین آمیز جنسی داشتند و این روزنامه به TechCrunch گفت که یکی از کارمندان در این حادثه مقصر بوده است، اما توضیح بیشتری در مورد چگونگی رسیدن به این نتیجه نداد.

به علاوه، تیم ما به درآمد توجه کرد، بنابراین شما مجبور به این کار نبودید. ربکا نگاهی به درآمد سه ماهه سوم فورد دارد که گزارش داد به 2.7 میلیارد دلار مربوط به هوش مصنوعی Argo که دیروز گزارش دادیم در حال تعطیل شدن است، رسیده است. در همین حال، در متا، آماندا می نویسد که متا یک کاهش دیگر در درآمد در سه ماهه سوم داشته است.

و اکنون سه مورد دیگر برای شما داریم:

  • گوگل: Google Cloud با یک سرویس گره بلاک چین مدیریت شده وارد قلمرو وب 3 شده است و این کار را انجام می دهد تا توسعه دهندگان بتوانند کارهای خود را انجام دهند. رون گزارش ها. در همین حال، مانیش جزئیات خرید 100 میلیون دلاری غول موتور جستجو از Alter، یک استارت آپ آواتار هوش مصنوعی را دارد.
  • در لیست کسب: رون همچنین از خرید دیگری از توما براوو خبر داد. این بار او و Sunstone Partners پیشنهاد خرید UserTesting را به مبلغ 1.3 میلیارد دلار اعلام کردند. این شرکت قصد دارد آن را با UserZoom خود ترکیب کند، شرکت دیگری که توسط Thoma Bravo در سال 2021 خریداری شد.
  • توصیه های بهداشتی خود را از اینجا دریافت کنید: یوتیوب می گوید که صدور گواهینامه برای متخصصان مراقبت های بهداشتی دارای مجوز، مانند پزشکان، پرستاران یا درمانگران که محتوای مرتبط با سلامت تولید می کنند، آغاز خواهد کرد. ایوان نوشتن.