منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مهتابی‌ها تحت الشعاع قرار گرفتند — Wipro 300 کارمند را که برای رقبای خود کار می‌کردند اخراج کرد • TechCrunch

مهتابی‌ها تحت الشعاع قرار گرفتند — Wipro 300 کارمند را که برای رقبای خود کار می‌کردند اخراج کرد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مهتابی‌ها تحت الشعاع قرار گرفتند — Wipro 300 کارمند را که برای رقبای خود کار می‌کردند اخراج کرد • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

به دلیل قضاوت بسیار ضعیف، نمایش امروز کریستین و هاج توسط هاج و کریستین برای شما آورده شده است. در همین حال، زمانی که ما فضاهای ویژه توییتر را برای شما آورده ایم، تقویم خود را برای 23 سپتامبر در ساعت 10:00 صبح به وقت PDT/1:00 بعد از ظهر EDT علامت بزنید.قانون مهاجرت برای استارت آپ ها، با حضور وکیل مستقر در سیلیکون ولی و ستون نویس TechCrunch+ سوفی آلکورن. سوفی در مورد مسائل مهاجرت بحث خواهد کرد و به سوالات مربوط به بنیانگذاران و کارگران استارت آپ پاسخ خواهد داد.

کریستین و حاجی

3 برتر TechCrunch

  • مهتابی برای تو نیست: Wipro، یک شرکت خدمات فناوری اطلاعات، 300 کارمند خود را اخراج کرد که متوجه شد در سایر مشاغل مشابه از جمله برای رقبا مشغول به کار هستند. مانیش گزارش ها.
  • “نوار طرح تلفن”: دارا خسروشاهی، مدیر عامل Gradient Ventures و Uber از Gigs با 20 میلیون دلار حمایت کردند. جنسیت نوشتن. این شرکت به سایر شرکت‌ها امکان می‌دهد تا به یک اپراتور شبکه مجازی تلفن همراه تبدیل شوند، که روشی جذاب برای گفتن طرح‌های اشتراک تلفن همراه است.
  • پول بعد از هرج و مرج: شرکت سهام خصوصی Vector Capital 100 میلیون دلار به Malwarebytes، یک شرکت امنیت سایبری، «هفته‌ها پس از اخراج 125 کارمند» سرازیر می‌کند. کارلی نوشتن.

استارت آپ ها و VC ها

مدیریت جدول‌ها و سرمایه در شرکت‌های با رشد بالا می‌تواند پیچیده (و گاهی اوقات نامرتب) باشد، واقعیتی که بنیانگذاران و کارمندان اغلب دیر به آن پی می‌برند. اینگرید گزارش ها. این امر موجی از شرکت‌ها را برانگیخت که نرم‌افزاری را برای کمک ایجاد می‌کنند، و امروز یکی از رهبران اروپایی در این بسته، بودجه‌ای را برای تقویت رشد خود اعلام می‌کند. Ledgy نرم افزار مدیریت لیمیت شیت را به طور خاص برای شرکت ها و کارمندان آنها که در کشورهای مختلف کار می کنند می سازد و 22 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

اگر در چند سال گذشته هر شکلی از آزار و اذیت را در توییتر تجربه کرده اید، احتمالاً نام Block Party را شنیده اید. و اگر ندارید، خوش شانس هستید! گزارش ها می گویند که شرکت سازنده این ابزار به تازگی سرمایه اولیه 4.8 میلیون دلاری را جمع آوری کرده است آماندا.

باشه، باشه، تو راه خودت باش چند تا دیگه:

سوفی عزیز: تاریخ اولویت EB-2 من 2 سال به تاخیر می افتد! باید چکار کنم؟

یک چهره تنها در ورودی پرچین به پیچ و خم، که یک پرچم آمریکا در مرکز دارد

اعتبار تصویر: Bryce Durbin/TechCrunch

امروز سوفی به سه سوال در مورد گرین کارت در دسته EB-1A برای توانایی های استثنایی و مدیران چند ملیتی، EB-2 NIW و با PERM و EB-3 برای حرفه ای ها پاسخ داد. در اینجا اولین مورد است:

سوفی عزیز

خیلی نزدیک بودم! تاریخ اولویت من برای درخواست EB-2 من برای ثبت نام برای اقامت دائم تنها 9 روز از تاریخ درج شده در بولتن ویزای سپتامبر 2022 بود، اما اکنون تاریخ بولتن ویزای اکتبر 2022 بیش از دو سال به عقب کشیده شده است!

من یک مهندس نرم افزار هستم و قبل از تغییر شغل می خواستم گرین کارت خود را بگیرم، اما اکنون در مسیرم تجدید نظر می کنم. تنها چیزی که مانع من می شود این است که شنیده ام اگر کارمندان قبل از گرفتن گرین کارت کارفرمای خود را ترک کنند جریمه می شوند.

توصیه شما چیست

خیره شده از بولتن.

در اینجا TC+ بیشتری برای جویدن وجود دارد:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیان‌گذاران و استارت‌آپ‌ها کمک می‌کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.

شرکت بزرگ فناوری

امروز روز ویژگی های گوگل بود. ایوان در مورد ادغام یادآوری‌های دستیار و تقویم با Tasks نوشت که او آن را «آخرین مرحله در پاک‌کننده برنامه» نامید. سپس سارا یکی از ابزارهای جستجوی جدید برای مسافران سبز وجود داشت. در همین حال، برایان خبری از مشارکت Framework با Google برای ایجاد یک Chromebook قابل تعمیر توسط کاربر منتشر شد.