منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • من هیچ روحیه ای برای تامین مالی پروژه غرور شما ندارم • TechCrunch

من هیچ روحیه ای برای تامین مالی پروژه غرور شما ندارم • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
من هیچ روحیه ای برای تامین مالی پروژه غرور شما ندارم • TechCrunch

من هیچ روحیه ای برای تامین مالی پروژه غرور شما ندارم • TechCrunch

خبری که ایلان رهبری موقت ماسک در توییتر در نظر دارد برای تأیید پلتفرم خود از کاربران هزینه دریافت کند، که باعث ایجاد هیچ پایانی در میان دارندگان فعلی تیک‌های آبی معروف این سرویس نیست. شکایاتی در مورد قیمت (به طور بالقوه بیش از حد بالا) و پیشنهاد ارزش (به طور بالقوه بسیار پایین) از جمله نگرانی‌های دیگر وجود داشته است.

همچنین قابل ذکر است که قبل از تکمیل قرارداد ماسک، توییتر قبلاً آزمایش خدمات اشتراک را با هدف فعال ترین کاربران خود آغاز کرده بود. من به عنوان یک معتاد توییتر به خوبی از این تلاش ها آگاه هستم. من در Twitter Blue ثبت نام کردم و همچنان به پرداخت آن ادامه می دهم. (اگرچه به نظر می رسد که تا به امروز فقط یک عامل درآمد متوسط ​​است.)

با این حال، محاسبه پشتیبانی توییتر من تغییر کرده است.

قبل از قرارداد ماسک، ضربان محصول توییتر بود سرعت را بالا ببر. بنابراین خرید یک مجوز ارزان برای ویژگی‌های بتا که از شرکتی که مدت‌هاست خانه دیجیتالی خود را در آن ساخته‌ام پشتیبانی می‌کرد، منطقی به نظر می‌رسید. مطمئناً، ریشه‌یابی برای یک شرکت سهامی عام به اندازه ریشه‌یابی یک سلبریتی منطقی است، اما چه می‌توانم بگویم؟ من یک انسان هستم.

توییتر شروع به قرار دادن ویژگی های بسیار درخواستی در پشت دیوار پرداخت پایین خود کرده است، از جمله دکمه ویرایش. برای بعضی ها مساوی بود.

با این حال، احساس می‌شد توییتر قبول نمی‌کند موجود فرصت ها و قرار دادن آنها در باغ دیواری. در عوض، این سرویس چیزهای جدیدی را با هدف مخاطبان خاص تر ایجاد کرد و برای افزایش عملکرد هزینه پرداخت کرد. این کمترین اذیتم نکرد.

با این حال، توییتر در حال حاضر توسط یک شخص کنترل می شود، به جای اینکه، حدس می زنم، مالکیت بخش بزرگی از کاربرانش از طریق صندوق های شاخص باشد. علاوه بر این، تا حد زیادی متعلق به یک نفر است که برای تامین مالی این معامله، بدهی های زیادی را متعهد شده است. توییتر که با بدهی های بیشتری نسبت به قبل مواجه شده است، احتمالاً در عجله برای افزایش نرخ جریان نقدی مثبت برای خدمات رسانی به این بدهی های جدید است.