منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مدیر عامل Coinbase در TC Sessions وارد جنون بازار می شود: Crypto • TechCrunch

مدیر عامل Coinbase در TC Sessions وارد جنون بازار می شود: Crypto • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مدیر عامل Coinbase در TC Sessions وارد جنون بازار می شود: Crypto • TechCrunch

چند هفته گذشته برای بازار کریپتو بی ثبات بوده است، اما این مانع از حرکت برخی از بزرگترین بازیگران نمی شود. کوین بیس دومین صرافی بزرگ کریپتو از نظر حجم است و FTX، سومین صرافی بزرگ کریپتو، به تازگی سقوط کرده است.

زمانی که او به صورت مجازی روی صحنه در TechCrunch Sessions: Crypto on به ما ملحق شود، به فکر مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Coinbase، افکار برایان آرمسترانگ در مورد سقوط FTX، مقررات و ثبات صنعت کریپتو و موارد دیگر خواهیم بود. پنجشنبه 17 آبان.

در این سال، کوین‌بیس نیز ابتکاراتی مانند بازار NFT خود را به امید جذب مخاطبان جدید و کارت امتیازی سیاستمداران برای آموزش مشتریان آمریکایی در مورد دوست‌داری با رمز ارزهای اعضای کنگره راه‌اندازی کرد. در سال 2021، کوین بیس در نزدک عمومی شد و به بالاترین سطح تاریخ خود در حدود 353 دلار در هر سهم رسید، اما طبق داده های قیمت فعلی، از آن زمان تاکنون 86 درصد کاهش یافته و به حدود 56 دلار در هر سهم رسیده است.

آرمسترانگ یک مهندس نرم افزار سابق در Airbnb است و 10 سال پیش Coinbase را در سانفرانسیسکو با معامله گر سابق ارز، فرد ارسام، که در سال 2017 شرکت را ترک کرد، تأسیس کرد.

TC Sessions: Crypto در 17 نوامبر در میامی برگزار می شود. این یکی از مهم‌ترین لحظات در تاریخ رمزنگاری است – فرصت شنیدن تحلیل‌های کنونی را از دست ندهید و یاد بگیرید که برای حفظ کسب‌وکار ارزهای دیجیتال خود چه کاری باید انجام دهید. کارت خود را امروز بخرید تا در اتاق باشید و بدانید.

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایش در TC Sessions: Crypto است؟ با تیم فروش اسپانسر ما از طریق تماس بگیرید پر کردن این فرم.