منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مدیر عامل سابق Yext Roam را راه اندازی کرد تا دفتر مرکزی مجازی برای تیم های توزیع شده فراهم کند • TechCrunch

مدیر عامل سابق Yext Roam را راه اندازی کرد تا دفتر مرکزی مجازی برای تیم های توزیع شده فراهم کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مدیر عامل سابق Yext Roam را راه اندازی کرد تا دفتر مرکزی مجازی برای تیم های توزیع شده فراهم کند • TechCrunch

Roam که خود را به عنوان “دفتر مرکزی ابری” برای شرکت های توزیع شده و از راه دور معرفی می کند، امروز با سرمایه گذاری 30 میلیون دلاری سری A به رهبری IVP با مشارکت سرمایه گذاران فرشته ناشناس از مخفی کاری بیرون آمد. هاوارد لرمن، مدیر عامل شرکت گفت، این بخش، که پس از یک دور اولیه 10.6 میلیون دلاری که قبلاً فاش نشده بود و ارزش شرکت را به 95 میلیون دلار پس از پول می‌رساند، به سمت تلاش‌های ایالات متحده و بین‌المللی برای عرضه به بازار هدایت می‌شود.

لرمن پیش از این یکی از بنیانگذاران و رهبری Yext، یک شرکت مدیریت برند تجاری عمومی بود که از یک شبکه مبتنی بر ابر از برنامه ها و موتورهای جستجو برای به روز نگه داشتن اطلاعات شرکت در وب استفاده می کند. هنگامی که نیروی کار Yext در طول همه گیری همه گیر به کار از راه دور تغییر مکان داد، لرمن متوجه شد که کارمندان «خودانگیختگی و تصادفی بودن» را از دست دادند، زمان بیشتری را در جلسات سپری کردند و شروع به فراموش کردن آنچه در جلسات دیگر اتفاق می افتاد و کارهایی که همکارانشان انجام می دادند را از دست دادند.

«من این فکر روشن‌فکرانه را داشتم – چه می‌شد اگر همه زوم‌هایی که همزمان در یک شرکت اتفاق می‌افتند و همه بتوانند آن را ببینند، وجود داشت؟ و حتی بهتر از آن، اگر مردم بتوانند بین آنها حرکت کنند تا بتوانند در صورت نیاز شرکت کنند و سپس به سرعت به کار بعدی خود بروند، چه می‌شود؟» لرمن از طریق ایمیل به TechCrunch گفت.

به گفته لرمن، تغییر به سمت نیروی کار عمدتاً از راه دور یک شبه اتفاق نمی افتد. یک نظرسنجی نشان داد که تقریباً نیمی از کارمندان – 46٪ – معتقدند که کار از راه دور، حداقل در مراحل اولیه، می تواند حفظ روابط حرفه ای با سهامداران کلیدی را دشوار کند.

این Roam الهام‌بخش بود، که چیزی را که لرمن به‌عنوان «فضاهای انعطاف‌پذیر» مبتنی بر ابر توصیف می‌کند برای کارگران در خانه، دفاتر و میدان فراهم می‌کند. لرمن می‌گوید، Roam’s Map View به کارگران اجازه می‌دهد ببینند چه اتفاقی می‌افتد و «حضور پروژه‌ای» داشته باشند، و همچنین با همکاران از طریق چت متنی یا ویدیویی چت کنند.

لرمن چیز بیشتری از این را فاش نکرد — این شروع Roam است که در حال حاضر حدود 40 مشتری سازمانی دارد. اما او ادعا می کند که این پلتفرم به شکلی که امروزه وجود دارد می تواند در زمان قابل توجهی در مقایسه با تنظیمات از راه دور معمولی صرفه جویی کند.

رومینگ

اعتبار تصویر: رومینگ

وقتی از Zoom به Roam از 4.5 ساعت در روز به 2.6 ساعت در روز رفتم، متوجه شدم دقایق ملاقات حضوری من بیش از 40٪ کاهش یافته است. میانگین زمان ملاقات من در Roam هشت دقیقه است، زمانی که به دنیای از پیش برنامه ریزی شده بلوک های زمانی 30 و 60 دقیقه ای Zoom فکر می کنید، عدد شگفت انگیزی است.

جلسات کوتاه‌تر و کمتر می‌تواند منجر به صرفه‌جویی در هزینه از طریق بهبود بهره‌وری شود. یک مطالعه اخیر توسط دانشگاه کارولینای شمالی نشان داد که جلسات غیر ضروری سالانه حدود 25000 دلار برای هر کارمند هدر می دهد که برای هر سازمانی با بیش از 5000 کارمند سالانه 101 میلیون دلار است.

Roam اولین استارت آپی نیست که سعی می کند با چالش های کار از راه دور با فضای کاری مبتنی بر ابر مقابله کند. در واقع، ده‌ها پلتفرم مجازی HQ وجود دارد که برخی از آنها با پشتوانه سرمایه‌گذاری و برخی دیگر استارت‌آپ‌ها هستند که گیمیفیکیشن و بهره‌وری را با یک سرویس ترکیب می‌کنند. در ماه آگوست، Kumospace 21 میلیون دلار برای پلتفرم خود جمع آوری کرد که از گرافیک lo-fi و مکانیک های شبیه به بازی برای ایجاد حس انسجام استفاده می کند. Gather یکی دیگر از برندگان بزرگ (با وجود اخراج) در این فضا است که در مجموع 77 میلیون دلار از سرمایه گذارانی از جمله Sequoia، Index و Y Combinator جمع آوری کرده است.

فقط استارت آپ ها نیستند. تابستان امسال، مایکروسافت Viva Engage را راه‌اندازی کرد، یک برنامه رسانه اجتماعی داخلی برای تعامل کارکنان. شرکت‌های دیگر در حال اجرای آزمایشی واقعیت مجازی و برنامه‌هایی مانند Oculus for Business یا Horizon Workrooms هستند که هدفشان تقویت همکاری با جلسات همه‌جانبه برای کارگران از راه دور است.

اما لرمن قویاً معتقد است که رم متمایز است، زیرا همه بذر را در اطراف آن سرمایه گذاری کرده است. او اشاره می‌کند که بر اساس نظرسنجی گالوپ در مارس 2022، حدود 77 درصد از محل‌های کار مستقر در ایالات متحده یا از راه دور یا ترکیبی هستند که نشان‌دهنده یک پایگاه مشتری بالقوه بزرگ است.

در واقع، پس از بیش از دو سال کار از راه دور، بسیاری از کارمندان علاقه ای به بازگشت به دفتر ندارند. همه کسب‌وکارها پشت این تغییرات نیستند، اما نمی‌توان انکار کرد که همه‌گیری قوانین پیرامون محل کار را بازنویسی کرده است – به طور بالقوه به نفع استارت‌آپ‌هایی مانند روم است.

ما در میانه یک تغییر پلت فرم عظیم از محل کار اداری به مدل های مختلف از راه دور و هیبریدی هستیم. در دوره قبل از همه گیری 2019. [only] لرمن گفت: 40 درصد مشاغل در ایالات متحده از راه دور یا ترکیبی بودند. «این همه‌گیری سرعت کسب‌وکارهای توزیع‌شده و نیاز به دفاتر مرکزی ابری را بسیار تسریع کرده است. صرف نظر از اندازه یا میزان عملکرد آنها، آینده کار یک سؤال اصلی تقریباً برای هر شرکت در حال حاضر است.

روم 15 کارمند دارد و قصد دارد تا پایان سال 5 نفر دیگر را استخدام کند. وقتی از لرمن پرسیده شد از افشای اطلاعات مالی، از جمله ارقام درآمد خودداری کرد.