منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مدیر عامل اپل می‌گوید آیفون‌های آینده با الزامات USB-C اتحادیه اروپا مطابقت خواهند داشت • TechCrunch

مدیر عامل اپل می‌گوید آیفون‌های آینده با الزامات USB-C اتحادیه اروپا مطابقت خواهند داشت • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مدیر عامل اپل می‌گوید آیفون‌های آینده با الزامات USB-C اتحادیه اروپا مطابقت خواهند داشت • TechCrunch

مدیر عامل اپل می‌گوید آیفون‌های آینده با الزامات USB-C اتحادیه اروپا مطابقت خواهند داشت • TechCrunch

تقاضای مصرف کنندگان و فشارهای نظارتی زیادی بر اپل برای تغییر درگاه شارژ آیفون از کانکتور لایتنینگ به USB-C وجود دارد. در اوایل این ماه، پارلمان اروپا به قانونی رای داد که سازندگان تلفن را ملزم به استفاده از کانکتورهای USB-C از سال 2024 می‌کند – افزایش فشار بر غول فناوری برای ایجاد تغییر.

گرگ جوسویاک، معاون ارشد بازاریابی اپل، روز سه‌شنبه تایید کرد که این شرکت از حکم اتحادیه اروپا تبعیت می‌کند، اما جزئیات دیگری را به اشتراک گذاشت.

جوسویاک که در رویداد WSJ Tech Live وال استریت ژورنال صحبت می کرد، به نظر نمی رسید از رویکرد دولت های سراسر جهان به این موضوع راضی باشد. او گفت که یک دهه پیش، زمانی که اتحادیه اروپا بر روی اتصالات میکرو USB فشار می آورد، این شرکت با آنها اختلاف نظر داشت. وی خاطرنشان کرد: در حالی که هدف تنظیم کننده کاهش نوع آداپتورهای برقی بود که مصرف کنندگان برای سهولت استفاده از آن ها استفاده می کنند، اما اپل رویکرد متفاوتی به این مشکل داشت.

اپل تقریبا 10 سال پیش کانکتور لایتنینگ را معرفی کرد و این رابط اصلی برای بسیاری از دستگاه‌ها از جمله آیفون، آی‌پد و ایرپاد است. در چند سال گذشته، اپل آیپدهایی را با استفاده از USB-C به عنوان رابط اصلی خود منتشر کرده است – از جمله آخرین iPad سطح پایه.

ما به جای بهتری رسیدیم، آداپتورهای برق با کابل های قابل جابجایی. همه آنها USB-A یا USB-C هستند و شما کابل مناسب دستگاه خود را انتخاب می کنید. این به بیش از یک میلیارد نفر اجازه داد تا آن اتصال دهنده (رعد و برق) را داشته باشند و بتوانند از آنچه قبلاً دارند استفاده کنند و قطع نشوند و باعث ایجاد یک دسته زباله الکترونیکی شوند.

اتحادیه اروپا تنها منطقه ای نیست که به دنبال شارژر تلفن همراه مشترک است. در ماه ژوئن، سناتورهای دموکرات از جمله برنی سندرز، الیزابت وارن و اد مارکی نامه ای سرگشاده به جینا ریموندو، وزیر بازرگانی ارسال کردند و از ایالات متحده خواستند که راه اتحادیه اروپا را دنبال کند. کشورهای دیگری مانند برزیل و هند در حال بررسی یک قانون مشترک مشترک هستند.