منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • مدیرعامل آلفابت 12000 نفر را اخراج کرد، به گفته این شرکت، شرکت برای واقعیت های اقتصادی متفاوت استخدام شده است • TechCrunch

مدیرعامل آلفابت 12000 نفر را اخراج کرد، به گفته این شرکت، شرکت برای واقعیت های اقتصادی متفاوت استخدام شده است • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مدیرعامل آلفابت 12000 نفر را اخراج کرد، به گفته این شرکت، شرکت برای واقعیت های اقتصادی متفاوت استخدام شده است • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت شبانه‌روز به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

جمعه خوش بگذرد! با ما در آرزو همراه باشید لورنزو یک استقبال بسیار گرم به تیم! او به تیم ما از خبرنگاران امنیت سایبری می‌پیوندد و در کنار زک و کارلی کار می‌کند. او به تازگی اولین مقاله TC خود را منتشر کرد، در مورد گزارش T-Mobile مبنی بر اینکه یک هکر به اطلاعات شخصی 37 میلیون مشتری دسترسی پیدا کرده است. به هواپیما خوش آمدید!!

آخر هفته خوبی داشته باشی! – کریستین و حاجی

3 تاپ برتر TechCrunch

 • حروف الفبا اختصارات را بیان می کند: با تمام این صحبت‌ها در مورد اخراج‌های فنی در چند ماه گذشته، فقط یک مسئله زمان بود که چیزی از شرکت مادر گوگل، آلفابت ببینیم. این غول موتور جستجو اعلام کرد که 6 درصد از نیروی کار خود را کاهش می دهد که بر 12000 نفر تأثیر می گذارد. و مانند دیگران، ساندار پیچای، مدیر عامل شرکت نوبت خود را توضیح داد که چگونه شرکت “برای یک واقعیت اقتصادی متفاوت استخدام می کند.” جنسیت نوشتن.
 • بازی خاموش است: با توجه به محبوبیت بازی‌ها، این داستان تعلیق بعدی کمی غافلگیرکننده است، اگرچه کاملاً غیرمنتظره نیست، زیرا شرکت‌های رسانه‌ای به شدت آسیب دیده‌اند. شرکت سرگرمی Fandom که محتوا را تحت عنوان Giant Bomb، GameSpot و Metacritic منتشر می کند، تقریباً 10٪ از کارکنان خود را در این انتشارات کاهش داده است. ایوان گزارش ها.
 • همه چیز در مورد پول، پول، پول است: اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی در هند باید محتوای تبلیغاتی را که به عنوان تبلیغات پولی نیز شناخته می شود، به دولت افشا کنند و اکنون وزارت حمایت از مصرف کننده دستورالعمل هایی را در مورد نحوه انجام این کار منتشر کرده است. جگمیت باز هم هست.

استارت آپ ها و VC ها

سرمایه‌گذاری 32 میلیون دلاری برای جدیدترین شرکت بازی کریس دی وولف ممکن است بازگشتی به زمان‌های پرمخاطبی مانند… 2021 به نظر برسد. اما گزارش می‌دهد که آزمایشگاه PLAI در معامله‌ای به رهبری آندریسن هوروویتز (a16z) این مبلغ را به دست آورد. اسب ها. او اشاره می‌کند که در یک بازار پرنوسان، این مزخرفات زیادی است، حتی از دو صندوق جداگانه a16z: ماشین بازی اولیه ۶۰۰ میلیون دلاری و صندوق رمزنگاری ۴.۵ میلیارد دلاری آن، که هر دو در ماه می گذشته اعلام شدند.

این هم یک مشت دیگر برای شما:

4 سرمایه گذار درباره موج بزرگ بعدی استارت آپ های جایگزین غذاهای دریایی بحث می کنند

مدیرعامل آلفابت 12000 نفر را اخراج کرد، به گفته این شرکت، شرکت برای واقعیت های اقتصادی متفاوت استخدام شده است • TechCrunch

تصویر ماهی قزل آلا سوشی پرورش یافته در آزمایشگاه WildType. اعتبار تصویر: Arye Elfenbein/WildType

سر و صدای زیادی در مورد همبرگرها و لقمه های گیاهی وجود دارد، اما غذاهای دریایی جایگزین این روزها بیشتر مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته اند.

او می‌گوید: «بیش از 178 میلیون دلار در نیمه اول سال 2022 در غذاهای دریایی جایگزین سرمایه‌گذاری شد و ارزش بازار در 10 سال آینده به 1.6 میلیارد دلار خواهد رسید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این فضای در حال بلوغ، کریستین هال از چهار سرمایه گذار نظرسنجی کرد تا افکار آنها را در مورد مقررات، “چالش های منحصر به فرد” شرکت ها در تلاش برای افزایش مقیاس و نحوه رویکرد آنها به رشد و ریسک بیاموزند:

 • کیت داناهر، مدیر عامل Ocean and Seafood، S2G Ventures
 • Friederike Grosse-Holz، کارگردان، Blue Horizon
 • کریستین لیم، مدیر عامل، اقیانوس آبی SWEN Capital Partners
 • امی نووگراتز، یکی از بنیانگذاران و شریک مدیریت، آکوا اسپارک

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

خوب، دیگر صحبتی در مورد اخراج شدن نیست. میریم خوش بگذرونیم که جمعه است، لعنتی!

هنوز وردل بازی می کنی؟ یا شاید شما به شبیه سازی آن Quordle تغییر داده اید. خب، Quordle توسط Merriam-Webster خریداری شد، جنسیت گزارش ها. اگر هرگز آن را امتحان نکرده‌اید، Quordle شبیه مفهوم اصلی Wordle است، حدس زدن یک کلمه در تعداد مجموعه‌ای از تلاش‌ها، با این تفاوت که چهار کلمه پنج حرفی در آن واحد وجود دارد که می‌توانید حدس بزنید، تنها با ۹ بار تلاش. این می تواند تنها چیزی باشد که شما را در یک شب سرد زمستانی گرم کند.

در اینجا چهار مورد دیگر برای لذت بردن از جمعه شما وجود دارد:

 • نوبت شماست: آماندا می نویسد که پس از هفته ها واکنش و اعتراض سازندگان محتوا و طرفداران، ناشر Dungeons & Dragons تصمیم گرفته است که این بازی را تحت مجوز Creative Commons قرار دهد.
 • یک خداحافظی ناگهانی: پس از اینکه اخیراً مشتریان شخص ثالث از جمله Tweetbot و Twitterific را قطع کرده است، توییتر جلو رفته و آنها را به طور رسمی ممنوع کرده است. کایل نوشتن.
 • ICYMI: رید هستینگز بنیانگذار نتفلیکس از سمت مدیرعاملی کناره گیری کرد اما در هیئت مدیره باقی خواهد ماند. تیلور نوشتن. در همین حال، نتفلیکس به کانال های پخش رایگان “FAST” به عنوان فرصتی برای رشد تجارت تبلیغاتی خود نگاه می کند. لورن گزارش ها.
 • بالا، بالا و دور: پسندیدن دارل می نویسد، کانادا از حاشیه خارج می شود و به مسابقه فضایی می پیوندد و می گوید که می خواهد از پرتاب های فضایی تجاری حمایت کند.