منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مدیران صنعت می گویند بازارهای خرس کریپتو «زمان عالی» برای استارت آپ ها هستند • TechCrunch

مدیران صنعت می گویند بازارهای خرس کریپتو «زمان عالی» برای استارت آپ ها هستند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مدیران صنعت می گویند بازارهای خرس کریپتو «زمان عالی» برای استارت آپ ها هستند • TechCrunch

مدیران صنعت می گویند بازارهای خرس کریپتو «زمان عالی» برای استارت آپ ها هستند • TechCrunch

موارد دیگری نیز وجود دارد ماری-کاترین لدر، مدیر اجرایی Uniswap در TechCrunch Disrupt هفته گذشته گفت: چیزهایی که باید فراتر از قیمت ارزهای دیجیتال به آن توجه کرد.

“درست؟” او با لفاظی پرسید. به خصوص اگر در حال ساختن چیزی هستید و در مورد فناوری و پتانسیل آن هیجان زده هستید و [viewing] کریپتو لزوماً به عنوان یک کلاس دارایی است.”

اگرچه ارزش بازار کریپتو کمتر از 1 تریلیون دلار است که در مقایسه با 2.2 تریلیون دلار در ابتدای سال حدود 55 درصد کاهش یافته است، ایده ها، استارتاپ ها و بازیگران بزرگ همچنان وارد این فضا می شوند.

“من فکر می کنم بسیاری از محصولات در مرحله بعدی می توانند به نقطه ای برسند که کاربران از یک محصول استفاده کنند بدون اینکه بدانند رمزارز در پشت صحنه وجود دارد.” کیو شفیلد، رئیس کریپتو، ویزا

«اگر به قیمت‌های بازار کریپتو نگاه کنید و تمام افت بازار عمومی را از بین ببرید [ … ] چه چیزی برای شما باقی مانده است؟» برت هریسون، رئیس سابق FTX، در طول پانل پرسید. فکر می‌کنم شما با تعداد مؤسساتی که ارزهای دیجیتال و برنامه‌های کاربردی واقعی را که بر روی کریپتو ساخته شده‌اند معامله می‌کنند، باقی مانده‌اید.»

کیو شفیلد، رئیس بخش کریپتو در ویزا، در طی این پنل گفت که در مقایسه با بازار خرس کریپتو در سال 2018، همه چیز تغییر کرده است. در آن زمان، سؤالاتی در مورد اینکه آیا چیزی خارج از بیت کوین وجود خواهد داشت یا خیر وجود داشت؟

شفیلد گفت، امروزه چیزهای بیشتری برای مردم وجود دارد که باید به آنها نگاه کنند و روی آنها بسازند، از جمله استیبل کوین، زیرساخت ارزهای دیجیتال یا ایجاد پل بین مالی سنتی و مالی غیرمتمرکز.