منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • متا Legs را اعلام کرد، Hulu قیمت ها را افزایش داد و مایکروسافت از DALL-E 2 استقبال کرد • TechCrunch

متا Legs را اعلام کرد، Hulu قیمت ها را افزایش داد و مایکروسافت از DALL-E 2 استقبال کرد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
متا Legs را اعلام کرد، Hulu قیمت ها را افزایش داد و مایکروسافت از DALL-E 2 استقبال کرد • TechCrunch

سلام دوستان! زمان نسخه دیگری از Week in Review فرا رسیده است، خبرنامه ای که در آن به سرعت خواندنی ترین داستان های TechCrunch در هفت روز گذشته را مرور می کنیم.

هر شنبه صبح آن را در صندوق ورودی خود می خواهید؟ اینجا ثبت نام کنید.

بیشترین خوانده شده

پاها: شرکتی که قبلاً با نام فیس‌بوک شناخته می‌شد، کنفرانس متا کانکت خود را این هفته برگزار کرد، جایی که همه چیز را از یک هدست واقعیت مجازی 1500 دلاری گرفته تا همکاری متمرکز بر کار با مایکروسافت را اعلام کرد. در اینجا مروری کامل بر همه اخبار است. چیزی که زاکربرگ بیش از همه در مورد آن هیجان زده به نظر می رسید؟ متاورس او به پاها تبدیل می شود.

افزایش قیمت هولو: یک سال دیگر، یک افزایش دیگر قیمت هولو. این هفته، طرح تبلیغاتی از 7 دلار به 8 دلار در ماه افزایش یافت، در حالی که طرح بدون آگهی از 13 دلار به 15 دلار در ماه افزایش یافت.

مایکروسافت x DALL-E: ابزارهای هوش مصنوعی که می‌توانند تصاویر جدیدی از پیام‌های متنی تولید کنند، در حال تبدیل شدن به جریان اصلی هستند، مایکروسافت این هفته اعلام کرد که DALL-E 2 را حداقل در دو برنامه خود ادغام خواهد کرد.

برنامه OG ناک اوت می شود: «اپلیکیشن OG» وعده داده است که یک تجربه اینستاگرامی بدون آگهی/بدون پیشنهاد مشابه تجربه سال گذشته ارائه دهد. متأسفانه مجوز اینستاگرام برای این کار را نداشت. متا، مالک اینستاگرام به سرعت اعلام کرد که قصد دارد “تمام اقدامات اجرایی مناسب” را علیه این برنامه انجام دهد، برنامه‌ای که قبلا هم از گوگل پلی و هم از اپ استور iOS خارج شده است.

غرفه های تماس ویدیویی گوگل واقعی می شوند: سال گذشته، گوگل Project Starline را معرفی کرد، یک “غرفه چت ویدئویی” وحشی و آزمایشی که از تصویربرداری سه بعدی، حسگرهای عمق و نمایشگرهای میدان نور استفاده می کند تا چت تصویری را بیشتر شبیه به یک مکالمه حضوری کند. تاکنون، نمونه‌های اولیه غرفه‌های Starline منحصراً در دفاتر گوگل پنهان شده‌اند. اکنون آنها در حال گسترش آن هستند تا شامل “دفاتر شرکای مختلف شرکتی، از جمله Salesforce، WeWork، T-Mobile و Hackensack Meridian Health” شود.

خلاصه صوتی

آیا مشغول سفر/کار/خانه‌داری نبودید که به شما امکان می‌دهد در حین انجام کارها به پادکست گوش دهید؟ در اینجا چیزی است که در پادکست های TC این هفته از دست داده اید:

  • بر انصافناتاشا و الکس با سارا گوئو فوق‌العاده باهوش، که اخیراً یک شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر 100 میلیون دلاری را پس از تقریباً یک دهه سرمایه‌گذار/شریک در گریلاک راه‌اندازی کرد، ملاقات کردند.
  • دارل و جردن پیوستند پیدا شد توسط بنیانگذار Attabotics، اسکات گراول، که شرح می دهد که چگونه مستعمرات مورچه ها الهام بخش رویکرد او به رباتیک هستند.
  • را خدمه واکنش زنجیره ای درباره اینکه چرا SEC در حال بررسی شرکت پشت مجموعه Bored Ape Yacht Club NFT است و اینکه این مجموعه چه معنایی برای اکوسیستم کریپتو دارد صحبت کرد.

techcrunch+

آنچه را که مشترکین پشت دیوار پرداخت اعضای TC+ در این هفته بیشترین مطالعه را داشتند در اینجا آمده است:

دانه های تامین کنندههاجه در آخرین قسمت از مجموعه محبوب خود Pitch Deck Teardown می نویسد: “این یکی از بهترین دک هایی است که تا به حال دیده ام، حتی اگر بسیار زشت و پر از اشکال است.”

هک رشد در واقع فقط آزمایش رشد است: بیش از 10 سال پس از ابداع اصطلاح هک رشد، امروز واقعاً چه معنایی دارد؟ جاناتان مارتینز، کارشناس بازاریابی رشد، بینش خود را به اشتراک می گذارد.