منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • متا سال آینده هدست واقعیت مجازی درجه یک مصرف کننده جدید را عرضه می کند • TechCrunch

متا سال آینده هدست واقعیت مجازی درجه یک مصرف کننده جدید را عرضه می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
متا سال آینده هدست واقعیت مجازی درجه یک مصرف کننده جدید را عرضه می کند • TechCrunch

متا در ادامه Quest 2 یک هدست واقعیت مجازی درجه یک مصرف کننده دیگر را در سال آینده عرضه خواهد کرد.

این شرکت این خبر را در جریان تماس سود سه ماهه سوم امروز اعلام کرد، که در آن شرکت 3 میلیارد دلار دیگر زیان سه ماهه برای سرمایه گذاری های متاورس خود ثبت کرد. اما مدیر مالی دیوید ونر می‌گوید برخی از این هزینه‌های جاری را می‌توان با سرمایه‌گذاری مستمر متا در توسعه سخت‌افزار جدید، از جمله گوشی دیگری که سال آینده عرضه می‌شود، توضیح داد.

همین چند هفته پیش، متا کوئست پرو را معرفی کرد، یک هدست 1499 دلاری که هدف آن کاربران قدرتمند، به ویژه کسانی است که از آن برای کار استفاده خواهند کرد. اما هدف هدست‌های موجود مانند Quest 2 غوطه‌ور ساختن مردم عادی در رویاهای متاورس این شرکت است. Quest 2 در حال حاضر با قیمت 399 دلار به فروش می رسد، اما در تابستان امسال متا قیمت آن را 100 دلار افزایش داد تا هزینه های از دست رفته را جبران کند.

ما چیز دیگری در مورد هدفون جدید متا نمی دانیم، به جز این که… آنها در حال توسعه هستند! اما در آستانه Quest Pro، که قبلاً به عنوان “Project Cambria” شناخته می شد، متا دستورالعمل های زیادی را برای تبلیغ این هدست قدرتمند منتشر کرده است، بنابراین فقط زمان زیادی است که ما بیشتر بدانیم.

هنوز راه زیادی برای ساختن پلتفرم محاسباتی بعدی وجود دارد. اما ما به وضوح در اینجا یک کار پیشرو انجام می دهیم. این یک تعهد بزرگ است و اغلب چندین نسخه از هر محصول قبل از تبدیل شدن به جریان اصلی نیاز است. اما من فکر می‌کنم کار ما در اینجا تاریخی خواهد بود و زمینه را برای روشی کاملاً جدید فراهم می‌کند که در آن با یکدیگر تعامل می‌کنیم و فناوری را در زندگی‌مان ترکیب می‌کنیم، و پایه‌ای برای یک برنامه بلندمدت برای کسب‌وکارمان خواهد بود.»