منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • متا برای استخدام فریز برنامه ریزی می کند، ناسا به یک سیارک شلیک می کند و متون توییتر ایلان عمومی می شوند • TechCrunch

متا برای استخدام فریز برنامه ریزی می کند، ناسا به یک سیارک شلیک می کند و متون توییتر ایلان عمومی می شوند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
متا برای استخدام فریز برنامه ریزی می کند، ناسا به یک سیارک شلیک می کند و متون توییتر ایلان عمومی می شوند • TechCrunch

سلام به همه! به Week in Review خوش آمدید، خبرنامه ای که در آن برخی از پرخواننده ترین داستان های TechCrunch در هفت روز گذشته را مرور می کنیم. هدف؟ حتی زمانی که غرق شدید، نگاهی گذرا به WiR در صبح شنبه باید به شما ایده خوبی از آنچه در این هفته در فناوری رخ داده است، بدهد.

آن را در صندوق ورودی خود می خواهید؟ بیار اینجا.

بیشترین خوانده شده

 • اشعار ایلان: به عنوان بخشی از دعوای جاری ماسک علیه توییتر، مجموعه بزرگی از متون مرتبط با توییتر بین ایلان و چهره‌های کلیدی/مدیران/سلبریتی‌های مختلف منتشر شده است. آماندا و تیلور برخی از بخش‌های جالب‌تر را پوشش می‌دهند، با حضور افرادی مانند گیل کینگ، جو روگان و بنیانگذار توییتر جک دورسی (یا همانطور که به نظر می‌رسد مخاطبین ایلان او را «جک جک» می‌نامند.)
 • اینستاگرام اکانت PornHub را ممنوع کردآماندا می نویسد: «پس از یک هفته تعلیق، اکانت Pornhub برای همیشه از اینستاگرام حذف شده است.» چرا؟ پی اچ می گوید آنها نمی دانند زیرا اصرار دارند هر چیزی که در اینستاگرام می گذارند کاملا “PG” است، در حالی که خواستار “شفافیت کامل و توضیحات واضح” است.
 • اینترپل برای موسس Terra اخطار قرمز صادر می کندمانیش و کیت می نویسند: «اینترپل یک اخطار قرمز برای Do Kwon صادر کرده است و از سازمان های مجری قانون در سراسر جهان خواسته است تا بنیانگذار Terraform Labs را که استارت آپ بلاک چین اوایل سال جاری سقوط کرد، ردیابی و دستگیر کنند.»
 • ویژگی های جدید نقشه های گوگل: یک سری چیزهای جدید به Google Maps می آیند و عایشه خلاصه آن را دارد. یک سبک دید جدید طراحی شده است تا به شما کمک کند قبل از بازدید از یک شهر “غوطه ور شوید”، یک ویژگی اتمسفر محله که هدف آن ثبت نقاط برجسته منطقه است، و ویژگی های واقعیت افزوده که از نمای دوربین شما برای نشان دادن دقیقا مکان استفاده می کند. دستگاه های خودپرداز و کافی شاپ هستند.
 • قرار ملاقات متا را متوقف کنید: به نظر می رسد دوران استخدام انفجاری در متا/فیس بوک به پایان رسیده است. زاکربرگ طی یک جلسه داخلی این هفته اعلام کرد که این شرکت استخدام ها را متوقف می کند و “برخی گروه ها را بازسازی می کند”.
 • هکر به شرکت سریع ضربه می زند، اعلان های فشار وحشتناکی ارسال می کند: اگر این هفته یک اخطار هدفمند ویژه از شرکت Fast از طریق Apple News دریافت کردید، به این دلیل است که یک هکر موفق به نقض سیستم مدیریت محتوای فروشگاه شده است. هکر همچنین ظاهراً یک پست (اکنون پس گرفته شده) در Fast Company منتشر کرده است که جزئیات نحوه ورود آنها را توضیح می دهد.
 • ناسا با یک سیارک برخورد می کند: اگر قرار بود به یک سیارک در میلیون‌ها کیلومتر دورتر برخورد کنیم – مثلاً مسیرش را تغییر دهیم و آن را از زمین دور کنیم – آیا می‌توانیم این کار را انجام دهیم؟ ناسا این هفته ثابت کرد که می تواند این کار را انجام دهد و یک فضاپیمای هدفمند را با سرعت 14700 مایل در ساعت به یک سیارک کوبید. سیارک مورد بحث هرگز تهدیدی برای زمین در نظر گرفته نشد، اما اینها چیزهایی هستند که می خواهید برای آنها آزمایش شوند قبل از آنها ضروری هستند.
 • مایکروسافت آسیب پذیری های Exchange را تایید کردکارلی نوشت: مایکروسافت تأیید کرده است که دو آسیب‌پذیری روز صفر Exchange Server توسط مجرمان سایبری در حملات دنیای واقعی استفاده می‌شوند. حتی بدتر؟ هنوز هیچ راه‌حلی وجود ندارد، اگرچه MSFT می‌گوید یکی از آنها در یک “زمان زمانی تسریع شده” قرار گرفته است و در این مدت اقدامات کاهش موقتی را پیشنهاد می‌کند.

خلاصه صوتی

آیا وقت نداشتید همه پادکست های TechCrunch را در این هفته تنظیم کنید؟ در اینجا چیزی است که ممکن است از دست داده باشید:

 • فیل لیبین از بنیانگذاران Evernote و mmhmm به ما پیوستند پیدا شد برای به اشتراک گذاشتن چیزهایی که در مورد کار از راه دور آموخته است و چرا “هرگز به سر کار در متاورس نمی رود.”
 • را واکنش زنجیره ای خدمه به بررسی این موضوع پرداختند که چرا صرافی کریپتو FTX میلیاردها دلار برای دارایی های یک شرکت ورشکسته پیشنهاد می دهد.
 • آماندا به دارل پیوست پادکست TechCrunch برای بررسی اینکه آیا Tumblr ممنوعیت بحث برانگیز خود را در مورد هرزه‌نگاری لغو می‌کند یا خیر (اسپویل: خیر)، و دوین وارد شد تا درباره مأموریت آزمایشی ضد سیارک وحشی ناسا صحبت کند.

techcrunch+

پشت دیوار پرداخت TechCrunch+ چیست؟ خیلی چیزهای واقعا عالی! اینجاست که می‌توانیم از چرخه اخبار بی‌امان فاصله بگیریم و کمی عمیق‌تر به چیزهایی بپردازیم که به ما می‌گویید که دوستشان دارید. خواندنی ترین مطالب در +TC در این هفته؟

 • آیا سیلیکون ولی واقعا تاج و تخت خود را از دست می دهد؟: یک سوال تحریک‌آمیز، که حتی بیشتر از آن پرسیده شد، پس از اینکه کووید تقریباً یک شبه کلید را روی کار از راه دور گسترده زد. الکس به داده‌های سرمایه‌گذاران می‌پردازد تا ببیند این پول به کجا می‌رود و آیا تغییر کرده است یا خیر.
 • سرمایه گذاران نرم افزار بهره وری را ترمز کردند: این یک ویژگی دوگانه برای الکس ویلهلم در این هفته است! پس از چندین فصل رشد ثابت سرمایه گذاری، به نظر می رسد که علاقه سرمایه گذاران به ابزارهای بهره وری ممکن است کاهش یابد. چرا؟ الکس به چرایی/چگونگی تغییر سرمایه گذاری عمودی می پردازد.