منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مایکروسافت سرمایه گذاری در پلتفرم بازی هندی Zupee • TechCrunch را بررسی می کند

مایکروسافت سرمایه گذاری در پلتفرم بازی هندی Zupee • TechCrunch را بررسی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مایکروسافت سرمایه گذاری در پلتفرم بازی هندی Zupee • TechCrunch را بررسی می کند

مایکروسافت سرمایه گذاری در پلتفرم بازی هندی Zupee • TechCrunch را بررسی می کند

دو نفر از افراد آشنا به این موضوع به TechCrunch، آخرین مورد از یک سری شرط‌بندی، گفتند که مایکروسافت در هفته‌های اخیر مذاکراتی را برای سرمایه‌گذاری در پلتفرم بازی هندی Zupee انجام داده است و پیشنهاد داده است که به طور بالقوه دور سرمایه‌گذاری بیش از 100 میلیون دلار را رهبری کند. توسط غول بازی خدمات ابری برای گسترش تجارت خود در بازار کلیدی خارج از کشور.

مردم هشدار دادند که دو شرکت به توافق نرسیده‌اند و احتمال معقولی وجود دارد که معامله به نتیجه نرسد. به گفته یک فرد آشنا با جزئیات، تیمی در مایکروسافت نگرانی‌های خود را در مورد اپتیک شرط‌بندی‌ها مطرح کردند و به غول فناوری جهانی توصیه کردند که از این معامله خارج شود.

زوپی از اظهار نظر خودداری کرد. مایکروسافت در اواخر ماه گذشته به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد. دو نفر آشنا به این موضوع گفتند، مانند بسیاری از استارت‌آپ‌های دیگر، از جمله Oyo، که مایکروسافت در هند سرمایه‌گذاری کرده است، قرارداد Zupee به دنبال استفاده از Azure و سایر سرویس‌های ابری مایکروسافت به عنوان بخشی از این معامله است.

Zupee مستقر در دهلی نو – که تا به امروز بیش از 120 میلیون دلار جمع آوری کرده است، از جمله حدود 100 میلیون دلار در دور سری B خود که در ژانویه امسال به پایان رسید – از آنچه که به عنوان پلتفرمی برای «بازی های غیررسمی مبتنی بر مهارت» توصیف می کند، استفاده می کند. این شرکت که آخرین ارزش آن 600 میلیون دلار بود، بیش از 70 میلیون بار دانلود بازی هایی مانند ludo، مارها و نردبان، کارت ها و کاروم را جمع آوری کرده است.

در ماه ژانویه، آنچه را که به عنوان یک شراکت “اولین در نوع خود استراتژیک” توصیف کرد با Jio Platforms، بزرگترین اپراتور مخابراتی هند با بیش از 420 میلیون مشترک، تشکیل داد. زوپی پیشتر در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: این دو شرکت برای ساختن «اکوسیستمی که توسعه و توزیع سریع‌تر و کارآمدتر محصولات و خدمات را تسهیل می‌کند، کار خواهند کرد».