منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مایکروسافت از توسعه‌دهنده بازی Wemade در web3 push پشتیبانی می‌کند • TechCrunch

مایکروسافت از توسعه‌دهنده بازی Wemade در web3 push پشتیبانی می‌کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مایکروسافت از توسعه‌دهنده بازی Wemade در web3 push پشتیبانی می‌کند • TechCrunch

مایکروسافت از توسعه‌دهنده بازی Wemade در web3 push پشتیبانی می‌کند • TechCrunch

مایکروسافت از Wemade، یک توسعه‌دهنده محبوب بازی‌های ویدیویی که در سال‌های اخیر شرط‌بندی تهاجمی بر روی بلاک چین انجام داده است، حمایت کرده است و این آخرین نشانه‌ای است که نشان می‌دهد غول‌های فناوری علاقه فزاینده‌ای به web3 نشان می‌دهند.

Wemade کره جنوبی در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که 46 میلیون دلار از مایکروسافت، Shinhan Asset Management و Kiwoom Securities جمع آوری کرده است. در یک پرونده نظارتی، Wemade فاش کرد که در حال افزایش سرمایه از طریق فروش اوراق قرضه قابل تبدیل است.

هنری چانگ، مدیر اجرایی Wemade در بیانیه ای گفت: “این یک سرمایه گذاری قابل توجه از سوی سرمایه گذاران مالی و استراتژیک معتبر با سابقه اثبات شده است.” Wemade و Wemix به تلاش خود برای جذب سرمایه بیشتر و سرمایه گذاری فعال برای ایجاد پلت فرم اقتصاد دیجیتال جهانی ادامه خواهند داد.

Wemade که بیش از دو دهه پیش تأسیس شد، بیشتر به خاطر عنوان پرطرفدار خود “افسانه میر” شناخته می شود که در مقطعی بیش از 200 میلیون ثبت نام داشت.

در طول چند سال گذشته، Wemade در حال بررسی راه‌هایی برای گنجاندن فناوری بلاک چین در عناوین و پیشنهادات جدید خود بوده است. اخیراً بلاک چین Wemix3.0 خود را به شبکه اصلی راه اندازی کرده و یک پلتفرم استیبل کوین و DeFi راه اندازی کرده است. این شرکت می‌گوید که قصد دارد «بازی‌های روزمره را با فناوری بلاک چین تغییر دهد و سکه Wemix خود را به عنوان یک ارز کلیدی در فضای بازی بلاک چین ایجاد کند».

پلتفرم اقتصادی جدید NILE که از NFT و DAO پشتیبانی می کند نیز به زودی معرفی خواهد شد. (EOD)،” Wemade در بیانیه مطبوعاتی گفت.

ده‌ها غول فناوری از جمله مایکروسافت و گوگل و بانک‌های معروف در سال‌های اخیر سرمایه‌گذاری‌هایی را در فضای وب۳ انجام داده‌اند. طبق Web3 Signals، مایکروسافت همچنین در ConsenSys، شرکت پشت کیف پول MetaMask و راه‌حل‌های سازمانی مانند Infura، و همچنین فضای ذخیره‌سازی غیرمتمرکز داده Space and Time و NFT Studio Palm، سرمایه‌گذار است. به گفته این ردیاب، Google Ventures از سرویس تشخیص تقلب ساردین، اپلیکیشن تجاری Blockchain.com و استارتاپ NFT YugaLabs حمایت کرده است.

مایکروسافت که اکوسیستم بازی ایکس باکس را اداره می کند، 14.8 میلیون دلار در Wemade از طریق خرید اوراق قرضه قابل تبدیل، Shinhan 21.2 میلیون دلار و Kiwoom 10.5 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده است.

کیت پارک در این گزارش مشارکت داشت.