منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ماسک Dyson’s Bane را روی صورتم گذاشتم • TechCrunch

ماسک Dyson’s Bane را روی صورتم گذاشتم • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ماسک Dyson's Bane را روی صورتم گذاشتم • TechCrunch

همین بود CES برای گذاشتن چیزها روی صورتم. من چندین روز با Magic Leap 2، Meta Quest Pro، Vive XR Elite و PSVR2 وقت گذراندم. همه این محصولات کم و بیش در یک سطل قرار می گیرند. و سپس Dyson Zone وجود دارد، محصولی که صادقانه بگویم به خودی خود در هیچ سطلی قرار نمی گیرد.

چندین دلیل بالقوه برای این وجود دارد:

  1. این می تواند یک محصول درخشان باشد که هنوز کسی به آن فکر نکرده است.
  2. مردم به محصول درخشان فکر می کردند، اما نه بودجه، نه پیگیری و نه چشم اندازی برای اجرای آن داشتند.
  3. مردم در مورد آن فکر کردند و در نهایت به آن فکر کردند.

این احتمال وجود دارد که هنگام اعلام محصول نیز واکنش احشایی داشته باشید. و شاید مثل من که فکر می‌کردید، خوب یا بد، من حتماً باید این کار را امتحان کنم. من نمی گویم که آن را امتحان کرده ام بنابراین مجبور نیستم. این احتمال وجود دارد که شما همچنان بخواهید آن را روی صورت خود قرار دهید – اما احتمالاً به اندازه 1000 دلار نیست.

این شرکت ما را در برخی از تکرارهای اولیه طراحی محصول که روی ردیفی از سرهای مانکن نصب شده روی میز در مجموعه هتل قرار گرفته بودند، راهنمایی کرد. یک چیز احساس راحتی می کنم که بگویم: دایسون بینایی دارد. چیز دیگر: آنها در طول سال ها محصولات واقعاً با کیفیت (اما گران قیمت) ساخته اند. من یک جاروبرقی دایسون دارم. این بهترین جاروبرقی است که من تا به حال داشته ام – یک لوکس نادر برای من و چیزی که هرگز پشیمان نشده ام.

جابجایی هوایی همه کار دایسون است. اگر محصولات او بد نباشند، منفجر می شوند (اگرچه می توان استدلال کرد که همه آنها از نظر فنی هر دو را انجام می دهند). منطقه، در یک کلام، می وزد. این محصولی است که به یک مشکل بسیار واقعی می پردازد: آلودگی در محیط شهری. تفاوت زیادی در برخورد با علائم وجود دارد برخلاف علل اصلی آلودگی انسان، اما هر دو هدفی را دنبال می کنند. شرکت مستقر در بریتانیا Dyson به خط مرکزی لندن – که به دلیل خط لوله کثیف بدنام است – به عنوان نمونه بارز زمان و مکان استفاده از Zone اشاره می کند.

ما بیشتر جلسه را با هدفون صحبت کردیم. این تا حدودی تعجب آور بود. بیایید صادق باشیم، هیچ کس در اینجا روی هدفون تمرکز نمی کند. بازار پر از آنهاست. این روزها برای جلب توجه در لوازم الکترونیکی مصرفی، چیزی واقعاً خارج از میدان چپ است، و ماسک با خوشحالی با این شرایط مطابقت دارد. بخشی از من متعجب بودم که آیا زمان اختصاص داده شده به مهندسی صدا راهی برای توجیه فرآیند فکری است که در چنین پروژه واقعاً عجیبی انجام می شود؟

ماسک Dyson's Bane را روی صورتم گذاشتم • TechCrunch

اعتبار تصویر: برایان هدر

جالب توجه است که این شرکت اشاره کرد که مانند جریان هوا روی ماسک، شش سال یا بیشتر کار روی هدست ریشه در فناوری موجود Dyson دارد. در اینجا به طور خاص به روش کاهش صدای جریان هوا اشاره دارد. به هر حال، مثلاً یک خشک کن دستی قدرتمند، انتظارات متفاوتی در حدود دسی بل نسبت به چیزی دارد که برای چسباندن به صورت شما طراحی شده است. هدفون های داخل گوش از منظر کاهش نویز و همچنین از منظر فاکتور فرم در اینجا معنی دارند. احتمالاً لازم نیست این را به شما بگویم، اما حذف نویز زمانی بهترین کار را دارد که فرم فعال با حالت غیرفعال ترکیب شود. این بدان معناست که هم از میکروفون های داخلی برای لغو فعال آن و هم از هدفون برای مسدود کردن غیرفعال/فیزیکی نویز محیط استفاده کنید.

حذف نویز Zone مناسب است – جایی بین بهترین و بدترین چیزی که من امتحان کرده‌ام. اگر در نهایت زمان بیشتری را با او بگذرانیم، احساس راحتی می‌کنم که وسعت کمتری داشته باشم. این مصیبت یک مورد نادر بود که در آن می‌توانید فرض کنید شرکتی «خوش شانس» شده است که یک سوئیت هتل گران‌قیمت وگاس را با یک سیستم HVAC بسیار پر سر و صدا درست بیرون پنجره رزرو کند. نمایی زیبا از برج ایفل تقلبی نیمه مقیاس پاریس لاس وگاس نیز.

این مناطق بخشی از این نویز را مسدود کردند، اگرچه فرکانس‌های بالاتر هنوز به راحتی عبور می‌کردند. اگر بخواهم حدس بزنم، می‌توانم بگویم که این چیز به‌طور خاص برای حذف نویز از ماسک صورت تنظیم شده است. با این حال، من واقعا تحت تاثیر کیفیت صدا قرار گرفتم. من فکر می کردم که هدفون ممکن است یک فکر بعدی باشد، اما دیسون کسی نیست که کارها را نیمه کاره انجام دهد. آنها یک جفت هدفون زیبا و خوش صدا هستند و Dyson بهتر است آنها را به تنهایی بفروشد (اگرچه این واقعیت که فیلتر کردن واقعی در گوشواره اتفاق می افتد واقعاً چیز احمقانه ای است که بدون آن وجود داشته باشد. ماسک).

خود ماسک یک نوار نرم است که با آهنربا روی هدفون می‌چسبد، اما مستقیماً با صورت شما تماس ندارد. جریان هوا یک نسیم خوب و مطبوع بر دهان شما است. برخی از ویژگی های متفکر گنجانده شده است. ابتدا، کج کردن ماسک به پایین یا جدا کردن آن، از حالت حذف نویز به حالت شفافیت می‌رود (می‌توانید با ضربه زدن به کناره‌های گوش‌کاپ، آن را دوباره فعال کنید).

Dyson’s Zone مطمئناً عجیب و غیرقابل انکار احمقانه است. همچنین کاملا منحصر به فرد است. این واقعیت که نمی‌تواند ادعای فیلترینگ مؤثر ویروس را داشته باشد، مطمئناً زمانی که برای اولین بار در شروع همه‌گیری اعلام شد، فرصتی از دست رفته به نظر می‌رسید. پیوستی وجود دارد که با ماسک های N95 کار می کند، اما خود منطقه از شما در برابر کووید محافظت نمی کند.

من سناریویی را نمی بینم که در واقع یکی از اینها را حمل کنم، اما از اینکه چیز فوق العاده عجیبی در دنیا وجود داشته باشد نیز عصبانی نیستم.

درباره CES 2023 در TechCrunch بیشتر بخوانید