منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ماسک تعداد کارمندان توییتر را به نصف کاهش می دهد – گزارش • TechCrunch

ماسک تعداد کارمندان توییتر را به نصف کاهش می دهد – گزارش • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ماسک تعداد کارمندان توییتر را به نصف کاهش می دهد - گزارش • TechCrunch

بیشتر در مورد شایعات در مورد کاهش قریب الوقوع مشاغل توییتر: بلومبرگ گزارش می دهد که مالک جدید الون ماسک به نقل از افراد آشنا با این موضوع، تعداد کارمندان خود را 50 درصد کاهش می دهد تا هزینه ها را کاهش دهد. این گزارش حاکی از آن است که کارکنان از روز جمعه اطلاع رسانی خواهند شد.

علاوه بر این، بلومبرگ می‌گوید که ماسک سیاست فعلی توییتر «کار از هر کجا» را تغییر خواهد داد و قصد دارد کارمندان را ملزم کند تا در دفاتر کار کنند، با برخی استثنائات ممکن.

این شرکت رسانه های اجتماعی در کل حدود 7500 کارمند در سراسر جهان دارد – بنابراین کاهش تعداد کارکنان به نصف به معنای کاهش حدود 3750 شغل خواهد بود.

اگرچه صدور دستوری کلی برای بازگشت به کار اداری می‌تواند راهبردی برای ماسک برای تسریع پاکسازی کارکنان با تشویق کارمندان به ترک داوطلبانه در صورت عدم تمایل به تغییر شرایط باشد.

ما برای اظهار نظر درباره گزارش بلومبرگ با توییتر تماس گرفتیم، اما در زمان نگارش این گزارش پاسخی نداده بود.

تعدادی از کارمندان پیش از تصاحب ماسک، توییتر را ترک کرده بودند و ترجیح دادند به جای ماندن برای درام/جهنم اجتناب ناپذیر محل کار، پیشگیرانه آن را ترک کنند.

ماسک همچنین بلافاصله پس از تصدی مدیریت شرکت، چندین مدیر ارشد از جمله مدیرعامل سابق پاراگ آگراوال، مدیر مالی ند سگال، مشاور عمومی شان ادجت و رئیس سیاست‌های حقوقی، اعتماد و ایمنی ویجایا گید را بلافاصله پس از تصدی مسئولیت برکنار کرد – بنا بر گزارش‌ها، مجموعه‌ای از مشاوران و کارمندان تسلا به این شرکت وارد شدند. به او کمک کنید تصمیم بگیرد چگونه توییتر را بازسازی کند.

این میلیاردر هنوز روشن نکرده است که چگونه شرکت را تغییر خواهد داد، اما او تحت فشار است تا با توجه به میزان بدهی که با تصاحب توییتر متعهد شده بود، هزینه ها را کاهش دهد.

او در روزهای اخیر به مشتریان اصلی توییتر نیز حمله کرد (تبلیغ کنندگان)، پس از گزارش‌هایی مبنی بر اینکه برخی به دلیل نگرانی‌های ایمنی برند مربوط به برند خاص آن یعنی «آزادی بیان» – پویایی خودشکسته‌ای که به نظر می‌رسد تعهد مالی ماسک را افزایش می‌دهد، روی پلتفرم سرد می‌شوند.

گزارش بلومبرگ مبنی بر کاهش قریب الوقوع 50 درصدی شغل به دنبال مقاله ای در واشنگتن پست در اواخر ماه گذشته است که به ماسک پیشنهاد می کرد 25 درصد از نیروی کار خود را کاهش دهد.

اوایل ماه گذشته، پست همچنین گزارش داد که ماسک قصد دارد 75 درصد از کارکنان توییتر را اخراج کند، گزارشی که ماسک آن را رد کرد، طبق گزارش بلومبرگ به نقل از “افراد آشنا با موضوع”.

در حالی که به نظر می رسد ماسک به طور علنی در مورد هیچ یک از این شایعات کوچک سازی اظهار نظر نکرده است، او این کار را کرده است یک توییت در اواخر ماه گذشته برای رد گزارش نیویورک تایمز مبنی بر اینکه اخراج‌های پیشنهادی در توییتر قبل از اول نوامبر انجام می‌شود تا از پرداخت‌های کمک هزینه سهام برنامه‌ریزی شده جلوگیری شود – و آن گزارش را “نادرست” خواند.

در ساعات اولیه صبح امروز، ماسک در عوض توییتی رمزآلود درباره پتانسیل توییتر برای «بهبود» منتشر کرد.